Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(Divaaa @ 2007 09 09, 18:20)
nesu bandzius.. kas cia per priemone?

Man kai kirpykloj tiesina plaukus tai su siuo kremu.Bet tiesina ne su znyplem, o su dideliu apvaliu sepeciu ir plauku dziovinyuvu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lamia @ 2007 09 09, 13:54)
vaje kam gi tu juos tiesini cheminiu???  blink.gif
gi idealius plaukus turim (mano irgi tokie ax.gif ), norim bunam garbanes, norim tiesiaplaukes (gi nesunku pusvalandi su tiesintuvu pasiterliot). as nesigadinciau schmoll.gif


kiekviena diena tiesinu nors kirpcius, nes siausalai aplink visa veido prieki styro 4u.gif .beje, kad ir kaip noreciau, mano plaukus istiesint reikia apie 1 ar 1,5 val. panos, NORIU TIESIU PLAUKU!!!!!nors karta gyvenime.
zinau kad grazu garbanoti.bet as taip su jais pavargau.... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo werda: 09 rugsėjo 2007 - 20:31
Niu va dabar jau tos priemones be jokiu staigmenu blush2.gif STAI..........
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 09 09, 16:32)
Bandau dar karta  blush2.gif cia

papasakok placiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 09 09, 22:07)
Niu va dabar jau tos priemones be jokiu staigmenu blush2.gif STAI..........


Hot Straight sunaudojau gal 3 ar 4 bonkas ir dar 3 namie turiu biggrin.gif Visai geras rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 09 09, 22:25)
Hot Straight sunaudojau gal 3 ar 4 bonkas ir dar 3 namie turiu  biggrin.gif  Visai geras  rolleyes.gif

O tai tu su znyplem juo tiesini.Ir kaip supratau jo galima rasti bet kuriam prekybos centre?

QUOTE(aistukke @ 2007 09 09, 22:15)
papasakok placiau 4u.gif

Na nera jokio lietuvisko apibudinimo.O kirpeja ji pasiule del to kad ilgiau laikytusi istiesinti plaukai.Nu ka dar galiu pasakyt.Nesulipina, neapsunkina plauku.Kvapas tai toks sakyciau astrokas, bet siaip nieko.Kvepia tol kol neisiplauni plauku. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2007 09 09, 23:10)
O tai tu su znyplem juo tiesini.Ir kaip supratau jo galima rasti bet kuriam prekybos centre?


Su žnyplėm tiesinu, randu bet kuriam didesniam prekybcentryje, pigiausi - Iki ax.gif
Atsakyti
QUOTE(werda @ 2007 09 05, 19:16)
na va, spalio 2 ir as lekiu tiesinti. nebeiskenciau.o kiek jus, kurios tiesinot sumokejot. kur as einu kaina apie 600. daugoka, bet patikimas salonas ir tikiuosi issiplovus vis pamatyti tiesius plaukus smile.gif




as mokejau 300lt

gal kas galit foto ikelti? nelabai moku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(werda @ 2007 09 09, 21:30)
kiekviena diena tiesinu nors kirpcius, nes siausalai aplink visa veido prieki styro 4u.gif .beje, kad ir kaip noreciau, mano plaukus istiesint reikia apie 1 ar 1,5 val. panos, NORIU TIESIU PLAUKU!!!!!nors karta gyvenime.
zinau kad grazu garbanoti.bet as taip su jais pavargau.... verysad.gif

na jei noris tai noris, bet as nerizikuociau susigadint plaukus unsure.gif

QUOTE(prieblanda @ 2007 09 09, 22:25)
Hot Straight sunaudojau gal 3 ar 4 bonkas ir dar 3 namie turiu  biggrin.gif  Visai geras  rolleyes.gif

as irgi kai tiesinu znyplem hot straight naudoju
jau gal 3 metus smile.gif
kirpeja sake tiesinimas visai nepakenke plaukui, reiskia tikrai neblogai saugo
o ir kvapas man patinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lamia @ 2007 09 10, 11:37)
na jei noris tai noris, bet as nerizikuociau susigadint plaukus unsure.gif
as irgi kai tiesinu znyplem hot straight naudoju
jau gal 3 metus smile.gif
kirpeja sake tiesinimas visai nepakenke plaukui, reiskia tikrai neblogai saugo
o ir kvapas man patinka rolleyes.gif


Man irgi sakė, kad plaukas sveikai atrodo ax.gif O kaip su galiukais? Man tai jie šakojasi, gal keik daugiau nei netiesinant, bet katastrofos nėra. Tiesa, mano pats plaukas yra storas ir tvirtas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 10 rugsėjo 2007 - 10:42
QUOTE(aiste20 @ 2007 09 10, 09:35)
as mokejau 300lt

gal kas galit foto ikelti?  nelabai moku  blush2.gif


Aiste20, aš galiu, atsiūsk man nuotrauką į iindre@yahoo.com mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste20 @ 2007 09 10, 09:35)
as mokejau 300lt

gal kas galit foto ikelti?  nelabai moku  blush2.gif


o gal tavo plaukuciai nera labai ilgi?nes kiek suprantu kaina priklauso nuo plauku ilgio.yra ir uz 200 kur tiesina, bet baisiai bijau, kad bus nekas blush2.gif
Atsakyti