Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

skaistukas gražiai atrodo ištiesinti bigsmile.gif O plaukams nepakenkė? Nuotraukoj tai sveiki atrodo smile.gif
Atsakyti
kas zino kuo galima butu patepti plaukus pries tiesinima znyplem, turiu profesionalius labai gerai tiesina kaip 3 foto isejna pas skaistukas, bet norisi kad jie laikytusi ilgiua, buciau dkinga, parasykit i Az nes temos neseku 4u.gif ax.gif
Atsakyti
nusipirkau dar viena lygintoja, tris parduodu, gal kam reikia? 4u.gif
pirkau WIK firmos, su jonais, termostatu, nu man tai labai puikiai islygina! thumbup.gif
sitas
Atsakyti
Papasakosiu kaip as plaukus isitiesinu ir man laiko tris dienas tas tiesumas, nes tada jau plaunu galva smile.gif Tai vat, isiplaunu galva su sampunu, tada isitepu su fruktis kondicionieriu, tada palaikau plaukus naturaliai kad biskuti apdziutu, tada isitepu plaukus su sia priemone (labai geras, jis apsaugo nuo karscio, ir nuo dregmes, tikrai labai gerai apsaugo nuo dregmes ir karscio)
user posted image
taigi su juo krupsciai isitepu plaukus, tada su dziovintuvu ir sukomis imdama po plona sruogele istiesinu, istiesinus plaukus su dziovintuvu ,isitiesinu su keramikinemis s znyplemis, tada pasitepu siuo serumu visus plaukus
user posted image
ir tada graziai su sukomis susukuoju ir tada uzpuciu sito lako:
user posted image

ir plaukai labai naturaliai atrodo, lakas plauku nesulipina ir labai ilgai islaiko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ne_mamukas @ 2007 09 03, 18:19)
Papasakosiu kaip as plaukus isitiesinu ir man laiko tris dienas tas tiesumas, nes tada jau plaunu galva smile.gif Tai vat, isiplaunu galva su sampunu, tada isitepu su fruktis kondicionieriu,  tada palaikau plaukus naturaliai kad biskuti apdziutu, tada isitepu plaukus su sia priemone (labai geras, jis apsaugo nuo karscio, ir nuo dregmes, tikrai labai gerai apsaugo nuo dregmes ir karscio)
user posted image
taigi su juo krupsciai isitepu plaukus, tada su dziovintuvu ir sukomis imdama po plona sruogele istiesinu, istiesinus plaukus su dziovintuvu ,isitiesinu su keramikinemis s znyplemis, tada pasitepu siuo serumu visus plaukus
user posted image
ir tada graziai su sukomis susukuoju ir tada uzpuciu sito lako:
user posted image

ir plaukai labai naturaliai atrodo, lakas plauku nesulipina ir labai ilgai islaiko.  smile.gif


Na o dabar prašom visų produktų kainas ir kur juos įsigyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2007 09 03, 19:56)
Na o dabar prašom visų produktų kainas ir kur juos įsigyti ax.gif



OK ax.gif
"PostQuam" temporary strighteen kainuoja apie 15lt, platintojas yra "Cutrin", reikia pasiteirauti kirpyklose del sito produkto.
Alfapar aliejukas 30ml bijau pameluot apie 50lt kainuoja, bet jo keliu lasiuku ilgiem plaukam tikrai uztenka, verta moket tokius pinigus. Jo butu taip pat kirpyklose kuriose naudoja sias priemones, ir kiek zinau parduotuvei "Medinese sukose".
Ir lakas is "Cutrin" kainuoja apie 20lt ziurint kiek ml. Jo taip pat galima isigyti kirpyklose. 4u.gif

Jei kas dar domina, klauskit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ne_mamukas @ 2007 09 03, 20:44)
Jei kas dar domina, klauskit  4u.gif


O sakyk plaukai nesiriebaluojanuo tiek daug priemonių? man tai tą pačią dieną vakare reiktų galvą jau plaut g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2007 09 04, 10:46)
O sakyk plaukai nesiriebaluojanuo tiek daug priemonių? man tai tą pačią dieną vakare reiktų galvą jau plaut g.gif



nea, man jie visiskai nesireibaluoja, tris dienas isvaiksciojau kaip buciau katik galva isiplovusi ax.gif
Atsakyti
na va, spalio 2 ir as lekiu tiesinti. nebeiskenciau.o kiek jus, kurios tiesinot sumokejot. kur as einu kaina apie 600. daugoka, bet patikimas salonas ir tikiuosi issiplovus vis pamatyti tiesius plaukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(werda @ 2007 09 05, 19:16)
na va, spalio 2 ir as lekiu tiesinti. nebeiskenciau.o kiek jus, kurios tiesinot sumokejot. kur as einu kaina apie 600. daugoka, bet patikimas salonas ir tikiuosi issiplovus vis pamatyti tiesius plaukus smile.gif


Jetau kaip brangiai doh.gif nu bet aš vistiek noriu bigsmile.gif

Lauksim atsiliepimų ir nuotraukų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2007 09 05, 19:45)
Jetau kaip brangiai doh.gif  nu bet aš vistiek noriu bigsmile.gif

Lauksim atsiliepimų ir nuotraukų ax.gif


kai tik issitiesinsiu butinai idesiu 4u.gif
ikeliu savo garbanas ir tiesintus su tiesintuvu:

http://public.fotki....a/dscf1592.html

http://public.fotki....a/dscf0024.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo werda: 05 rugsėjo 2007 - 19:35
kokie gražūs tavo plaukaiiiiiiiii. O jau garbanų grožis wub.gif nesitiesink, tokių gražių wub.gif
Nors ir tiesūs plaukai tau žiauriai gerai tikna wub.gif
O jeigu rimtai tai net nežinau kaip geriau atrodo, tau ir taip ir taip laaaabai tinka thumbup.gif
Atsakyti