Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(prieblanda @ 2007 08 20, 21:00)
O kaip bus, kai ims atauginėti?  unsure.gif

Geras klausimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(gretao @ 2007 08 20, 21:01)
Geras klausimas  g.gif



mano plaukai garbanojasi tik nuo vidurio. Ne bus taip kad atauga garbanoti o kiti ziauriai tiesus kadangi visi palaipsniui pradeda banguotis.
Drauge siandein pasidare paluku tiesinima su kita kosmetika tai lyginam dabar susede savo plaukus.
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2007 08 20, 19:01)
tai visgi, kokioj kirpykloj tiesinais? ar cia paslaptis? g.gif


tyli...matyt tikrai paslaptis biggrin.gif nu tiek to jau tada, uzteks man ir paprasto tiesintuvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2007 08 21, 19:11)
tyli...matyt tikrai paslaptis biggrin.gif nu tiek to jau tada, uzteks man ir paprasto tiesintuvo biggrin.gif



netyliu tik nemaciau kalusimo visunitoje tiesinausi
Atsakyti
nu ka mergaites ir aš penktadienį išsitiesinau plaukus su Breil firmos priemonemis.
tai va dabar tik issiploviau galva su sampunu,(nes po tiesinimo sake plaukai negali gauti 48h jokios chemijos-tai as biski dar daugiau juos palaikiau be chemijos biggrin.gif )

nu žinokit nepatikėjau pati, kadbus taip gerai thumbup.gif , jokio džiovintuvo nereikia plaukai džiūsta ir yra tiesūs, nesisuka thumbup.gif , man labai patinka.
o kadangi tiesinausi pas savo kirpėja (ne Vilniuje, o pas save kaime , kaip aš sakau biggrin.gif ) tai ir kaina juokinga 84lt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skaistukas: 28 rugpjūčio 2007 - 15:04
QUOTE(skaistukas @ 2007 08 28, 16:04)
nu ka mergaites ir aš penktadienį išsitiesinau plaukus su Breil firmos priemonemis.
tai va dabar tik issiploviau galva su sampunu,(nes po tiesinimo sake plaukai negali gauti 48h jokios chemijos-tai as biski dar daugiau juos palaikiau be chemijos  biggrin.gif )

nu žinokit nepatikėjau pati, kadbus taip gerai  thumbup.gif , jokio džiovintuvo nereikia plaukai džiūsta ir yra tiesūs, nesisuka  thumbup.gif , man labai patinka.
o kadangi tiesinausi pas savo kirpėja (ne Vilniuje, o pas save kaime , kaip aš sakau  biggrin.gif ) tai ir kaina juokinga 84lt  thumbup.gif


o cia kokiam "kaime"? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2007 08 28, 15:40)
o cia kokiam "kaime"? ax.gif



Vievyje ax.gif nuo vilniaus 50 kilų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2007 08 28, 16:51)
Vievyje  ax.gif nuo vilniaus 50 kilų  ax.gif


O gal galėtum įkelti nuotrauką, kaip plaukučiai atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2007 08 28, 16:21)
O gal galėtum įkelti nuotrauką, kaip plaukučiai atrodo ax.gif



oki ikelsiu tik vakare ir tik fotkinta bus su telefonu, nes neturiu fotiko dabar, tai kokybe bus nekokia sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skaistukas: 28 rugpjūčio 2007 - 17:21
va jau apturejau nemazai galvos plovimu rezultatas toks pat geras!! smile.gif
pasisakau tik uz ilgalaiki tiesinima o ne uz znyples
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2007 08 28, 17:13)
oki ikelsiu tik vakare ir tik fotkinta bus su telefonu, nes neturiu fotiko dabar, tai kokybe bus nekokia sad.gif



mergaites soriukas uzsilenke mano BLUETOOTH doh.gif , ryt turėčiaU TURĖT FOTIKĄ tai nusitotkinsiu smile.gif

oi ir prirsŠiau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistukas @ 2007 08 28, 23:30)
mergaites soriukas uzsilenke mano BLUETOOTH  doh.gif , ryt turėčiaU TURĖT FOTIKĄ tai nusitotkinsiu smile.gif

oi ir prirsŠiau  doh.gif  blush2.gif


Nieko tokio mes palauksim rolleyes.gif
Atsakyti