Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(gretao @ 2007 08 11, 16:10)
Įsigijau profesionalų BABYLISS tiesintuvą su turmalinu.  Žiūrėsim kaip seksis  blush2.gif

gal galit ukiskai paaiskint kas tas turmalinas? As uzvakar lyginau Babyliss ir Philips keraminius tiesintuvus, bet Babylisso, man pasirode kitokia keramika. Tai gal ten ir buvo turmalinas? Blizgios ploksteles blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2007 08 19, 13:33)
o kiek mokejai ir kur dareisi? ax.gif



300lt mano plaukai laabai stori truputi zemiau peciu. kirpeja audra daugelaite dare 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vedeja @ 2007 08 19, 14:38)
gal galit ukiskai paaiskint kas tas turmalinas? As uzvakar lyginau Babyliss ir Philips keraminius tiesintuvus, bet Babylisso, man pasirode kitokia keramika. Tai gal ten ir buvo turmalinas? Blizgios ploksteles  blush2.gif

Mano va toks http://www.krinona.l...p...733&lang=lt
Kaip rašo tai kažkoks brangakmienis, išskiriantis neigiamus jonus, kurie neleidžia pūstis, elektrintis lyg tai taip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste20 @ 2007 08 19, 15:01)
300lt mano plaukai laabai stori truputi zemiau peciu. kirpeja audra daugelaite dare  4u.gif


o kokios spalvos tavo plaukai ? ar dazyti?
ir kuroje kirpykloje darei tiesinima?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste20 @ 2007 08 19, 14:01)
300lt mano plaukai laabai stori truputi zemiau peciu. kirpeja audra daugelaite dare  4u.gif

aha ir man labai idomu!!!! idek greiciau nuotraukyte!!!
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2007 08 19, 20:07)
o kokios spalvos tavo plaukai ? ar dazyti?
ir kuroje kirpykloje darei tiesinima?smile.gif



sviesintu plauku kirpeja netiesina. mano plaukai dazyti spalva ruda.
Atsakyti
siandien issiploviau galva jau 2 karta na ir plaukai tiesus kaip is kirpyklos isejus nu sakes merginos negaliu atsidziagti thumbup.gif
rytoj imsiu puokste geliu ir begsiu pas savo kirpeja isbuciuoti nu taip fainai kad negaliu biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(aiste20 @ 2007 08 20, 18:51)
siandien issiploviau galva jau 2 karta na ir plaukai tiesus kaip is kirpyklos isejus nu sakes merginos negaliu atsidziagti  thumbup.gif
rytoj imsiu puokste geliu ir begsiu pas savo kirpeja isbuciuoti nu taip fainai kad negaliu biggrin.gif


kaip gaila , kad sviesintu plauku tiesinima nedaro cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2007 08 20, 17:54)
kaip gaila , kad sviesintu plauku tiesinima nedaro cry.gif



pasakojo man kirpeja kad yra ir sviesiaplaukems tiesinusi, nes jos issipraso ir sutinka su bet kuo. siaip ji perspeja sviesiaplaukes kad viduru tiesinimo pamaciusi kad plaukai kazkaip reaguoja iskart nutraukia tiesinima.
Realiai sviesiaplaukiu neapsiema tiesinti nebent isskirtiniais atvejai (drauges zyziancios) ar panasiai.
Atsakyti
QUOTE(aiste20 @ 2007 08 20, 17:51)
siandien issiploviau galva jau 2 karta na ir plaukai tiesus kaip is kirpyklos isejus nu sakes merginos negaliu atsidziagti  thumbup.gif
rytoj imsiu puokste geliu ir begsiu pas savo kirpeja isbuciuoti nu taip fainai kad negaliu biggrin.gif


tai visgi, kokioj kirpykloj tiesinais? ar cia paslaptis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste20 @ 2007 08 20, 17:51)
siandien issiploviau galva jau 2 karta na ir plaukai tiesus kaip is kirpyklos isejus nu sakes merginos negaliu atsidziagti  thumbup.gif
rytoj imsiu puokste geliu ir begsiu pas savo kirpeja isbuciuoti nu taip fainai kad negaliu biggrin.gif


O kaip bus, kai ims atauginėti? unsure.gif
Atsakyti
aš penktadienį eisiu tiesintis žiurėsim kaip bus smile.gif
Atsakyti