Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(ANDRUTIS @ 2007 08 13, 00:05)
Chemiskai veikti plauka visada yra zalinga ,bet ir tiesinti juos kaskart irgi blogai,o kirpeja tau nepatare  atsizvelgdama i tavo plauka.

Mano plaukai labai nelepus ax.gif Šiaip sakė kad gali nevisada pavykti pasiekti gerą rezultatą tiesinant plaukus chemiškai. Maniškė kirpėja tikrai kompetetinga meistrė, tai aš ir patikėjau blush2.gif Aišku jei užejo tiesinimo manija po 7 kartus per savitę, tai gal cheminis ir geriau.
Atsakyti
viena karta kirpykloje plaukus issitiesinau su znyplemis ir sakes-man labai tiko ir patiko thumbup.gif tik va plaukuciai nera labai sveiki,tai turbut tiesinimas nelabai i gera schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ANDRUTIS @ 2007 08 13, 20:45)
o  as viska is kirpyklos perku,dabar isigijau nebloga kremuka plaukams kuri reik tempti pries tiesinima znyplemis(LOREAL TEC HOT STYLE IRON FINISH)jis apsaugo plauka nuo karscio ir nedziovina ,o plaukai islieka ilgesni laika kaip stygos.



o kiek sumokejai uz ta kremuka?
Atsakyti
as plaukus namie tiesinu,tik pastebejau kad nuo to labai greit galai ištriušo tai db rečiau tuo užsiemu smile.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif na va as pries savaite susidejau tiesinimo chemini su alissia priemonem tai dar prisipirkau priemoniu kad plaukai butu grazus ir ka sau manot plaukai liko tokie patys kaip ir buvo verysad.gif pinigai buvo ismesti i bala schmoll.gif plaukus tiesinau iki plovimo jau daugiau nei metus laiko su paprastom znyplem ir vis planuodavau nusipirkt profesionalias znyples bet vis neprisiruosdavau daba pinigus skirtus znyplem sukisau i chemini kuris kainavo 300lt plius priemones 100lt ir cia dar ne pabaiga wacko.gif gailiuos kad ta chemini darriaus net jei isejus is salono buvau nepatenkinta nes ne tokio rezultato tikejaus schmoll.gif daba jau tikrai pirksiu znyples ir nebeklausysiu kad cheminis yra gerai bash.gif
Atsakyti
QUOTE(neinytė @ 2007 08 15, 14:28)
sveikos smile.gif  na va as pries savaite susidejau tiesinimo chemini su alissia priemonem tai dar prisipirkau priemoniu kad plaukai butu grazus ir ka sau manot plaukai liko tokie patys kaip ir buvo verysad.gif  pinigai buvo ismesti i bala schmoll.gif plaukus tiesinau iki plovimo jau daugiau nei metus laiko su paprastom znyplem ir vis planuodavau nusipirkt profesionalias znyples  bet vis neprisiruosdavau daba pinigus skirtus znyplem sukisau i chemini kuris kainavo 300lt plius priemones 100lt ir cia dar ne pabaiga wacko.gif gailiuos kad ta chemini darriaus net jei isejus is salono buvau nepatenkinta nes ne tokio rezultato tikejaus schmoll.gif  daba jau tikrai pirksiu znyples ir nebeklausysiu kad cheminis yra gerai bash.gif


o kokios spalvos tavo plaukai?
karta ir as teiravausi del chimenio tiesinimo , tai man atsake , kad tas cheminis skirtas tak juodiems labai banguotiems plaukams , o sviesus plaukai nuo jo tik pustys prades:)
Atsakyti
QUOTE(neinytė @ 2007 08 15, 12:28)
gailiuos kad ta chemini darriaus net jei isejus is salono buvau nepatenkinta nes ne tokio rezultato tikejaus schmoll.gif  daba jau tikrai pirksiu znyples ir nebeklausysiu kad cheminis yra gerai bash.gif

man nedare kirpeja cheminio tiesinimo vien todel, kad mano dazyti plaukai. Sake jokiu budu negalima daryti.
Atsakyti
QUOTE(neinytė @ 2007 08 15, 13:28)
sveikos smile.gif  na va as pries savaite susidejau tiesinimo chemini su alissia priemonem tai dar prisipirkau priemoniu kad plaukai butu grazus ir ka sau manot plaukai liko tokie patys kaip ir buvo verysad.gif  pinigai buvo ismesti i bala schmoll.gif plaukus tiesinau iki plovimo jau daugiau nei metus laiko su paprastom znyplem ir vis planuodavau nusipirkt profesionalias znyples  bet vis neprisiruosdavau daba pinigus skirtus znyplem sukisau i chemini kuris kainavo 300lt plius priemones 100lt ir cia dar ne pabaiga wacko.gif gailiuos kad ta chemini darriaus net jei isejus is salono buvau nepatenkinta nes ne tokio rezultato tikejaus schmoll.gif  daba jau tikrai pirksiu znyples ir nebeklausysiu kad cheminis yra gerai bash.gif




rytoj as einu darytis su alfaparf priemonemis visus komentarus parasysiu!!
Atsakyti
sveikutes, as irgi tiesinus plaukus su znyplemis, nes mano garbanoti plaukai. anksciau tiesindavausi tik su dziovintuvu, buvau labai ipratusi ir igudusi gerai dziovindamasi issitiesinti. bet po to pripratau prie tiesintuvo ir pastebejau, kad plaukai suprastejo, aisku tai ir tai suprantama. tai dabar kai zinau kad nieko rimto neveiksiu ar kur nevaziuosiu, issidziovinu plaukus naturaliai ir nieko nedarau, stengiuos kuo reciau tiesinti. bet man tiesus plaukai labiau patinka ir tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste20 @ 2007 08 17, 19:57)
rytoj as einu darytis su alfaparf priemonemis visus komentarus parasysiu!!


oj laukiam laukiam komentaru laukiam mirksiukas.gif
Atsakyti
na vat pasidariau ta plauku tiesinima smile.gif viskas vyko 5 valandas doh.gif
plaukai graziai blizga atsigave visiskai nesipucia, isplovus galva tereikia bruksteletu su sukomis ir atrodo fantastiskai ax.gif rezultatas pranoko lukescius!!


P.S rekomenduoju visom keturiom ir galiu pasakyti kad jeigu pasirenki profesionalia kirpeja (tokia butent ir turejau) ir geras priemones negali buti blogai !!
Papildyta:
QUOTE(aiste20 @ 2007 08 19, 13:19)
na vat pasidariau ta plauku tiesinima  smile.gif viskas vyko 5 valandas  doh.gif
plaukai graziai blizga atsigave visiskai nesipucia, isplovus galva tereikia bruksteletu su sukomis ir atrodo fantastiskai  ax.gif rezultatas pranoko lukescius!!
P.S rekomenduoju visom keturiom ir galiu pasakyti kad jeigu pasirenki profesionalia kirpeja (tokia butent ir turejau) ir geras priemones negali buti blogai !! sutikau mergina kuri rasesi po puses metu pakartotinaim tiesinimui tai sake geriau neisivaizduoja


paparasysiu savo berniuko kad mane nufotkintu ir jei galit ikelkit kuri foto atsiusiu pries kokie plaukai ir po

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiste20: 19 rugpjūčio 2007 - 12:22
QUOTE(aiste20 @ 2007 08 19, 13:20)
na vat pasidariau ta plauku tiesinima  smile.gif  rezultatas pranoko lukescius!!


o kiek mokejai ir kur dareisi? ax.gif
Atsakyti