Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

na va rugpjucio men jau einu tiesinti plaukeliu clap.gif imesiu foto pries ir po proceduros praejus kokiai saviatei po keliu plovimu
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 08 01, 19:51)
kurias issirinkai? nes kazkuria diena ir as pusvalandi stoviniavau prie ju stendo bet taip ir nesiryzau nusipirkti  doh.gif  smile.gif (o tiesinciau irgi ne visus plaukus o du sukurius sonuose)

Philips Salon Straight Pro XL , tiesina super thumbup.gif
Atsakyti
as tai plaukus kiekviena karta po plovimo tiesinu pas savo kirpeja.
tai gaunasi 3 kartai per dvi savaites - tiesina su Wella priemonem, tepa aliejukais, istiesina su dideliu apvaliu sepeciu ir fenu, o po to virsu aplygina tiesintuvu, tada lakas.
laikosi iki kt plovimo, jei nesulyja stipriai.
siaip super, plaukai labai grazus.
Sake, plaukams nekenkia, nes karsciu veikia minimaliai. tik deda kaukes, aliejus, maitina.
Ilgalaikio nerekomendavo, nes plaukai labai ilgi ir greitai auga..
Atsakyti
QUOTE(aiste20 @ 2007 08 02, 15:04)
na va rugpjucio men jau einu tiesinti plaukeliu clap.gif imesiu foto pries ir po proceduros praejus kokiai saviatei po keliu plovimu

oi greiciau idek!!!! labai idomu!!!!
Atsakyti
Įsigijau profesionalų BABYLISS tiesintuvą su turmalinu. Žiūrėsim kaip seksis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gretao @ 2007 08 11, 17:10)
Įsigijau profesionalų BABYLISS tiesintuvą su turmalinu.  Žiūrėsim kaip seksis  blush2.gif

I savaite bent pora kartu tiesinu plaukus..jau po triju menesiu pastebejau ,kad plaukai mano issausejo ir nesvabu,kad naudoju geras priemones plaukams ir lygintuvas geras ..visgi tai ne i "sveikata" kasoms..manau cheminis budas butu geresnis..na ir kas ,kad greit auga plaukai..mano kirpejas sake ,kad tektu kazkur kas 3-4 men patiesinti ataugusias saknis.
Atsakyti
Sveikos,
Aš pirkau Philips Salon Straight Ion tiesinimo žnyples. Visai patenkinta jomis, naudoju gana dažnai. Kirpėja siūlė ištiesinti chemiškai, bet taip ir nepasiryžau - pabijojau, kad sugadins plaukus. Be to, turėdama tokius plauku turiu daugiau galimybių keisti šukuoseną smile.gif . Aišku, kartais labai užknisa pasišiaušę plaukai protest.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste20 @ 2007 08 02, 15:04)
na va rugpjucio men jau einu tiesinti plaukeliu clap.gif imesiu foto pries ir po proceduros praejus kokiai saviatei po keliu plovimu


labai lauksim foto ir komentaru thumbup.gif . puse metu ruosiuosi tiesint, bet niekaip neissirenku kur patikimiau ir baisiai bijau pasekmiu
Atsakyti
Man kirpeja labai netgi nesiule det tiesinamaji chemini.
Atsakyti
QUOTE(gretao @ 2007 08 12, 15:21)
Man kirpeja labai netgi nesiule det tiesinamaji chemini.

Chemiskai veikti plauka visada yra zalinga ,bet ir tiesinti juos kaskart irgi blogai,o kirpeja tau nepatare atsizvelgdama i tavo plauka.
Atsakyti
hm, as savo tiesintuva pirkau uz 300lt, jonizuotas kazkoks, zodziu keramines znyples tik ne balti padai, o juodi smile.gif pirkau medinese sukose. siaip tiek metu tiesinu kolkas tfu tfu tfu biggrin.gif nemanau, kad verta leisti 700lt tiesintuvui. kai sitas maniskis "sueis" eisiu pirkti kita toki pati, beje maciau, kad dabar jie lygtai nupige smile.gif svarbiausia naudoti geras priemones plaukams, aliejukus, purskalus, kaukes, ampules. plaukams anksciau isleidavau ojojoj, po to siektiek apsiraminau, nes tiesiog nebespejau visu priemoniu sunaudoti blink.gif pilna vonia buvo biggrin.gif tai va, o dabar teks vel eiti papildyti "kolekcija", nes eina i pabaiga viskas, jau laukiu nesulaukiu avanso biggrin.gif beje priemones naudoju is mediniu suku, manau, kad reikia plaukucius mylet smile.gif ir siaip anksciau naudodavau avon alieju plaukams, tai man uztekdavo to buteliuko, nu maximum 5 kartams (net menuo nepraeidavo reikdavo vel pirkt), kiek tepi tiek geria blink.gif o veliau isigijau alieju uz 60lt is mediniu suku - tai uzteko 4menesiams. taigi iseina tas pats ar 15x4-5 ar vienu kartu 60lt. pigesnes priemones yra saves apgaudinejimas (dazniausiai smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Kaput @ 2007 08 13, 11:17)
hm, as savo tiesintuva pirkau uz 300lt, jonizuotas kazkoks, zodziu keramines znyples tik ne balti padai, o juodi  smile.gif pirkau medinese sukose. siaip tiek metu tiesinu kolkas tfu tfu tfu  biggrin.gif  nemanau, kad verta leisti 700lt tiesintuvui. kai sitas maniskis "sueis" eisiu pirkti kita toki pati, beje maciau, kad dabar jie lygtai nupige  smile.gif svarbiausia naudoti geras priemones plaukams, aliejukus, purskalus, kaukes, ampules. plaukams anksciau isleidavau ojojoj, po to siektiek apsiraminau, nes tiesiog nebespejau visu priemoniu sunaudoti  blink.gif  pilna vonia buvo  biggrin.gif  tai va, o dabar teks vel eiti papildyti "kolekcija", nes eina i pabaiga viskas, jau laukiu nesulaukiu avanso  biggrin.gif  beje priemones naudoju is mediniu suku, manau, kad reikia plaukucius mylet  smile.gif  ir siaip anksciau naudodavau avon alieju plaukams, tai man uztekdavo to buteliuko, nu maximum 5 kartams (net menuo nepraeidavo reikdavo vel pirkt), kiek tepi tiek geria  blink.gif  o veliau isigijau alieju uz 60lt is mediniu suku - tai uzteko 4menesiams. taigi iseina tas pats ar 15x4-5 ar vienu kartu 60lt. pigesnes priemones yra saves apgaudinejimas (dazniausiai smile.gif)

o as viska is kirpyklos perku,dabar isigijau nebloga kremuka plaukams kuri reik tempti pries tiesinima znyplemis(LOREAL TEC HOT STYLE IRON FINISH)jis apsaugo plauka nuo karscio ir nedziovina ,o plaukai islieka ilgesni laika kaip stygos.
Atsakyti