Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

biggrin.gif Vadinasi, kai kokioj kelionej susiglamzys sijonas ar kelnes, drasiai galima jas prasylyginti su plauku tiesintuvu thumbup.gif . Nes plauku tiesintuva vesiuosi, o lygintuvo tai tikrai neimam i keliones tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramune_lt @ 2007 07 21, 11:57)
biggrin.gif  Vadinasi, kai kokioj kelionej susiglamzys sijonas ar kelnes, drasiai galima jas prasylyginti su plauku tiesintuvu thumbup.gif . Nes plauku tiesintuva vesiuosi, o lygintuvo tai tikrai neimam i keliones tongue.gif

Koks universalus daiktas thumbup.gif gal dar ir sumuštinį kokį iškeptų mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2007 07 21, 12:55)
Koks universalus daiktas  thumbup.gif gal dar ir sumuštinį kokį iškeptų  mastau.gif




lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 07 16, 22:56)
Nėr didelio skirtumo  rolleyes.gif  galima ir pigesnes imt, bus taip pat gerai - bandžiau draugės brangias, bet ištiesino lygiai taip pat kaip mano pigios Vitek  ax.gif


manau taip pat, bo kaip įmanoma visiškai nepakenkt plaukams juos tiesinant doh.gif dažnai aš jo vistiek nenaudosiu, nes mėgstu ir pašiauštą papurusį bordaką ant galvos doh.gif
Atsakyti
mano drauge (ji kirpeja dirba) sake kad tokios znyples kur daro maziausia imanoma zala plaukams kainuoja virs 700 lt ;/
Atsakyti
O ka manote apie Remington tiesintuvus? bigsmile.gif gal kas turi, as galvoju gal ta S2002 su keramikos ir teflono-dvigubios apsaugos-sluoksniais pirkt, jam 10proc nuolaida vietoj duoda, tai iseina 117lt ax.gif ar geriau Philips ta uz 99lt? galvoju kuri rinktis g.gif
Atsakyti
QUOTE({GlOsSy} @ 2007 07 28, 18:40)
mano drauge (ji kirpeja dirba) sake kad tokios znyples kur daro maziausia imanoma zala plaukams kainuoja virs 700 lt ;/

Gal gali pasakyti kokios firmos tai znyples? Pas kokia kirpeja lankaisi, as dabar kaip tik ieskaus geros kirpejos Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif tikrai nepajegsiu visko perskaityti kiek esat prirasiusios. Parekomenduokit man kokias geras priemones kurios man neleistu istiesintiems plaukams garbanotis, ir plaukai visa diena isliktu tiesus. Nes jau busiu 12oke o sia diena tvarkingai reikia atrodyti ax.gif aciu visoms is anksto 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri daretes plauku tiesinimo procedura VISUNITOJE? uzsirasiau kitai savaitei ten mano pazystama pati pasidariusi tai visai liux o kokie kitu atsiliepimai?
Atsakyti
Pagaliau ir aš žnyples nusipirkau, dabar taip ir niežti rankos plaukus tiesint, bet tik kirpčius tiesinu, kitų gaila biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2007 08 01, 19:41)
Pagaliau ir aš žnyples nusipirkau, dabar taip ir niežti rankos plaukus tiesint, bet tik kirpčius tiesinu, kitų gaila  biggrin.gif

kurias issirinkai? nes kazkuria diena ir as pusvalandi stoviniavau prie ju stendo bet taip ir nesiryzau nusipirkti doh.gif smile.gif (o tiesinciau irgi ne visus plaukus o du sukurius sonuose)
Atsakyti
QUOTE(Beauty* @ 2007 07 30, 22:06)
Gal gali pasakyti kokios firmos tai znyples? Pas kokia kirpeja lankaisi, as dabar kaip tik ieskaus geros kirpejos Vilniuje  4u.gif



ne Vilniuje kirpeja , o firmos pavadinimo nezinau , ji tiesiog sake , akd virs 700 lt g.gif
Atsakyti