Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(Gintare Gintarine @ 2007 05 17, 19:16)
Si parduotuve yra salia salomejos neries gimnazijos, arciau tos puses:)


Arčiau kokios pusės? Dominikonų g. skiria Vokiečių ir Vilniaus gatves. Vokiečių g. parduotuves apžiūrėjau. Tai arčiau kokios pusės? Prie gimnazijos kur nors? T.y. nebe Vokiečių g. pusėj?
Atsakyti
QUOTE(Nili @ 2007 05 18, 16:34)
Arčiau kokios pusės? Dominikonų g. skiria Vokiečių ir Vilniaus gatves. Vokiečių g. parduotuves apžiūrėjau. Tai arčiau kokios pusės? Prie gimnazijos kur nors? T.y. nebe Vokiečių g. pusėj?


Adresas Vokiečių g. 15, toliau eikit į maps.lt ar ką, kad jau taip nerandat umn.gif
Atsakyti
Va as irgi amzina garbane esu... bet leidziu sau karta i menesi plaukucius issitiesint 4u.gif svente tada buna... na man atrodo visai kitas zmogus palieki...net ir visa laikysena..atrodo plonenesne ,aukstense ir pan smile.gif

pati tai naudoju philips itesintuva..uz 30o nesenai pirkau..atrodo vienas naujausiu,su visais jonais..o ir dar turi salta prieda, kad plaukus saugotu..tik nezinau kiek tai veiksminga rolleyes.gif gal kuri cia jau ir rase, nepastebejau..
bet geras daiktas, plaukams visai patinka...

tik su kremuku plaukam kokiu sunku rast gera..o nezinot, geriau kremas ar purskiamas koks? kaip kirpyloj man purske slapia ir tiesino tiesiog... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_24 @ 2007 05 20, 19:13)
Va as irgi amzina garbane esu... bet leidziu sau karta i menesi plaukucius issitiesint  4u.gif  svente tada buna... na man atrodo visai kitas zmogus palieki...net ir visa laikysena..atrodo plonenesne ,aukstense ir pan smile.gif

pati tai naudoju philips itesintuva..uz 30o nesenai pirkau..atrodo vienas naujausiu,su visais jonais..o ir dar turi salta prieda, kad plaukus saugotu..tik nezinau kiek tai veiksminga  rolleyes.gif  gal kuri cia jau ir rase, nepastebejau..
bet geras daiktas, plaukams visai patinka...

tik su kremuku plaukam kokiu sunku rast gera..o nezinot, geriau kremas ar purskiamas koks? kaip kirpyloj man purske slapia ir tiesino tiesiog... g.gif


Tą Philips mačiau neseniai ir laukiau atsiliepimų smile.gif Sudomino ta šalta dalis, bet nežinau kiek ji ten realiai veiksminga, kad plaukui nekenktų g.gif
Tik va dėl tų jonų... galvoju, kad čia pramanas, nes turiu feną su jonais - nė velnio jie to elektrinimosi nenuima, o apie glotnumą dėl jonų išvis nėra ko kalbėti.

Man rodos, kad nesvarbu purškiama priemonė ar kremas, svarbiausia, kad būtų pakankamas kiekis, o konsistencija yra skonio dalykas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 05 20, 20:48)
Tą Philips mačiau neseniai ir laukiau atsiliepimų  smile.gif  Sudomino ta šalta dalis, bet nežinau kiek ji ten realiai veiksminga, kad plaukui nekenktų  g.gif
Tik va dėl tų jonų... galvoju, kad čia pramanas, nes turiu feną su jonais - nė velnio jie to elektrinimosi nenuima, o apie glotnumą dėl jonų išvis nėra ko kalbėti.

Man rodos, kad nesvarbu purškiama priemonė ar kremas, svarbiausia, kad būtų pakankamas kiekis, o konsistencija yra skonio dalykas  rolleyes.gif


Na jeigu del elektrinimosi, tia visgi tie jonai man padeda. palyginus su kitom znyplem kai seniau itesindavausi, tai plaukai pasisiause net budavo..
tai matomai veikia smile.gif

na o tas saltas priedas pagal ideja geras dalykas, nes as plaukus ant labai ausktos temperaturos tiesinu, tai ta karsti kazkiek nuima..bent negaruoja plaukai smile.gif
kaip bebutu,nesigailiu situo prietaisu smile.gif tik pradzioj sunku iprasti naudotis juo, nes reikia laikyt vienoddai visada, kad karsta juostele eitu pirmiau nei salta... belekaip nepamakaluosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 05 19, 14:24)
Adresas Vokiečių g. 15, toliau eikit į maps.lt ar ką, kad jau taip nerandat  umn.gif


Ačiū, prieblanda. Jei kas būtų parašęs tikslų adresą, man ir maps.lt nereiktų. Nueičiau ir susirasčiau, ką ir padarysiu.
Atsakyti

tik su kremuku plaukam kokiu sunku rast gera..o nezinot, geriau kremas ar purskiamas koks? kaip kirpyloj man purske slapia ir tiesino tiesiog... g.gif
[/quote]

As naudoju aliejuka Wellos, man labai patinka, plaukai blizga, sveiki, ne taip degina. Isiplaunu plaukus, dedu kauke, perplaunu, tada su tuo aliejuku ir isdziuvusius tiesinu. Tiesinu pastoviai, o plaukai kuo sveikiausi. Aisku ne vien tai padeda, pastoviai naudoju ivairiausiu priemoniu, be to daznai atsisakau dziovintuvo, vis viena blogybe maziau.
Atsakyti

As naudoju aliejuka Wellos, man labai patinka, plaukai blizga, sveiki, ne taip degina. Isiplaunu plaukus, dedu kauke, perplaunu, tada su tuo aliejuku ir isdziuvusius tiesinu. Tiesinu pastoviai, o plaukai kuo sveikiausi. Aisku ne vien tai padeda, pastoviai naudoju ivairiausiu priemoniu, be to daznai atsisakau dziovintuvo, vis viena blogybe maziau.
[/quote]

Sakai pastoviai tiesini? tai gal plaukai tavo labai stiprus? smile.gif
as kazkada turejau baisiai storus sveikus plaukus...o dabar.. kadangi dar ir sviesinu juos..o su tiesintuvu ne ddazniau i menesi karta leidziu sau tik..ir tai galiukai trupa baisiai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazoji_24: 22 gegužės 2007 - 21:54
As taip pat niekaip nerandu geros kosmetines priemones plauku tiesinimui. Turejau Loreal krema, tiesinanti ir apsauganti nuo karscio, bet mano plaukams jis nepatiko, pas mane jie ir taip greit besiriebaluojantys, tai pasitepus ir istiesinus tapdavo baisus verysad.gif Purskiamas swartskopf profesional geriau tiko, bet kazkaip isausindavo ir nedrekino, vel nelabai gerai... Dabar baigesi, tai nebezinau ka beisbandyti g.gif
Atsakyti
ar tiesinimas su znyplem nekenkia plaukam?
Atsakyti
QUOTE(rituleg @ 2007 05 24, 22:07)
ar tiesinimas su znyplem nekenkia plaukam?


Tai gal temą pasiskaitykit ar ką...
Atsakyti
QUOTE(gyvačiuke @ 2007 05 24, 16:03)
As taip pat niekaip nerandu geros kosmetines priemones plauku tiesinimui. Turejau Loreal krema, tiesinanti ir apsauganti nuo karscio, bet mano plaukams jis nepatiko, pas mane jie ir taip greit besiriebaluojantys, tai pasitepus ir istiesinus tapdavo baisus  verysad.gif  Purskiamas swartskopf profesional geriau tiko, bet kazkaip isausindavo ir nedrekino, vel nelabai gerai... Dabar baigesi, tai nebezinau ka beisbandyti  g.gif

Nebloga purskiama priemone yra Framesi "Silis".
Atsakyti