Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(^^liutuke @ 2007 04 26, 13:51)
tikrai yra, buna dar eurovaistinese mirksiukas.gif

o kiek kainuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2007 04 26, 13:51)
tikrai yra, buna dar eurovaistinese mirksiukas.gif


na, sarmoj tai nebera, apejau visas vilniaus sarmas is eiles-nei vienoj neradau... o eurovaistinese...istikruju tai ir ten esu maciusi, bet va buvau pamirsus visai ax.gif
Lamia, jei rasi, pranesk smile.gif kad zinociau kur ieskot kai grisiu ax.gif
o kainuoja kiek pamenu apie 22Lt
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2007 04 26, 20:26)
na, sarmoj tai nebera, apejau visas vilniaus sarmas is eiles-nei vienoj neradau... o eurovaistinese...istikruju tai ir ten esu maciusi, bet va buvau pamirsus visai ax.gif
Lamia, jei rasi, pranesk smile.gif kad zinociau kur ieskot kai grisiu ax.gif
o kainuoja kiek pamenu apie 22Lt

as dar kolkas daaaug lorealio turiu, tai artimiausiu metu nepirksiu. bet jei kas tai pranesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kuriai reikia Joico tiesinimo kremo Silk Result? Nusipirkau, vieną kartą pabandžiau - bet nepatiko man ištiesinti plaukai, neužsiimsiu tuo. Ten to kremo 200 ml, sunaudojau vos riešuto dydžio kiekį. Mokėjau 55 Lt, atiduočiau pigiau smile.gif
Atsakyti
Merginos, vilnietes,
kur perkate plaukų tiesinimo keramines znyples? manosios sugedo, pirkau jas gan seniai akropolyje, tai galvoju, reiktu gal kokiu kitokiu pasidairyti, bet kazkaip minchiu truksta, kur butu galima dar be akropolio kokybishku rasti pirkti.. gal jau kas matete ir su Tourmaline plokshtelemis pas mus ?
Atsakyti
Merginos, na gal neseniai pirkot Suntachi plaukų tiesintuvą? Ar žinot kur galėtų būti?
Atsakyti
Vokiečių gatvėje yra parduotuvė ant kampo, dabar galvoju, kaip ji ten vadinasi? g.gif nu tas kampas, kur arčiau Salomeikės. "Šepetys", "Šukos"....nu nepamenu. Tai ten mačiau tas žnyples, kurių ieškai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nili @ 2007 05 09, 13:02)
Merginos, na gal neseniai pirkot Suntachi plaukų tiesintuvą? Ar žinot kur galėtų būti?


o kuo sis tiesintuvas ypatingas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2007 05 10, 15:38)
Vokiečių gatvėje yra parduotuvė ant kampo, dabar galvoju, kaip ji ten vadinasi? g.gif nu tas kampas, kur arčiau Salomeikės. "Šepetys", "Šukos"....nu nepamenu. Tai ten mačiau tas žnyples, kurių ieškai mirksiukas.gif


Medinės šukos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PalaimaG171 @ 2007 04 24, 16:43)
man patinka loreal professionnel.tec liss control,tecni.art  atsparus dregmei istiesinantis fiksuojantis kremas zele,uv filtras.kaina 35t,150ml.pirkau kirpykloj

Turiu. Patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(InRed @ 2007 05 10, 14:38)
Vokiečių gatvėje yra parduotuvė ant kampo, dabar galvoju, kaip ji ten vadinasi? g.gif nu tas kampas, kur arčiau Salomeikės. "Šepetys", "Šukos"....nu nepamenu. Tai ten mačiau tas žnyples, kurių ieškai mirksiukas.gif


Ačiū labai biggrin.gif 4u.gif


QUOTE(prieblanda @ 2007 05 10, 15:40)
Medinės šukos  mirksiukas.gif


mirksiukas.gif
Atsakyti
niu pasigirsiu - nusipirkau ir as naujas tiesinimo znyples sia savaitele - labai liux kokybe ir shiaip geros, ir pati grazi dabar vaikshtau smile.gif dar fena profesionalu prie progos prigriebiau - plauku tvarkymasis labai palengvejo 4u.gif ir nuolaidos padare ax.gif
jei kam idomu cia pirkau, gal prireiks : Battery - Remington
Atsakyti