Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(bird @ 2007 04 19, 16:36)
o kas cia per framesy? 4u.gif


tokia firma. ansksčiau prekiavo sarma, dabar tik viena parda šiauliuose žinau.

QUOTE(velniukshte @ 2007 04 19, 21:24)
ji reikia tepti ne ant dregnu plauku ir dziovinti, o ant sausu isplautu plauku, sudrekinus delniukus truputis modelentes ir formuoji sukuosena kokia nori, tiesini arba garbanoji, jis duoda lengva slapia efekta ir drekina pati plauka, padengdamas ji apsaugine plevele nuo visokiausiu zalingu poveikiu smile.gif
AHA sampunas yra su aha rugstimi staigiai stabdantis slinkima, taciau su juo reikia atsargiau, vasara vengti tiesiogiu saules spinduliu, jei nori pastiprint plaukucius tada labiau siulyciau rinfrozante kauke balzama, ir sampuna caduta, raydonoji linija smile.gif
[b


na bet man nelabai patinka, kaip tas kremas sustingdo plauką g.gif
to aha nebenaudoju, nes plaukai nebeslenka. o tas caduta sampunas drekinantis. ir dar - ar tavo minima kauke smarkiai drekina?
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 04 20, 09:15)
to aha nebenaudoju, nes plaukai nebeslenka. o tas caduta  sampunas drekinantis. ir dar - ar tavo minima kauke smarkiai drekina?

stipriai drekinanti yra kauke balzamas, karta i savaite pries plovima darau kaip kauke, kitus kartus tiesiog vietoj balzamo, plaukai jau nesivelia, ir kas man patinka jis tipo slenkanti linija, bet jis ne kiek nuo slinkimo kiek stiprinantis yra, tai plaukai superiniai smile.gif

to kremo nedaug reikia ir sudrekink delniukus ir nestingdys ir maza lasiuka ant delniuko, istrink delnus ir tada ant plauku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo velniukshte: 20 balandžio 2007 - 09:33
velniukste, o gal gali ka pasiulyt plaukam naudot tiesinant su plauku tiesintuvu, kad ne taip labai kenktu jiem? ax.gif ar sitas heliantis irgi tiktu? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bird: 20 balandžio 2007 - 11:03
QUOTE(velniukshte @ 2007 04 18, 12:48)
vanduo patenka tau ant plauko, todel jis susibanguoja, silikona nuo galvos odos galima nuvalyt yra peeling double action jie kainuoja apie 7lt, gali rast sarmose arba kai kuriose euro vaistinese, vienos tubeles uztenka 3-4 kartams, to uztenka kad praeitum menesio kursa avalymo galvos odos, bet jei toliau naudosi loreali is to jokios naudos, nes silikonas vel susirinks smile.gif

sveika, nusipirkau orising ampulyčių rieibiems plaukams, nes perskaičiau ant etiketės, kad su tinka pilinguoti galvos odai, bet nežinau nei kaip naudot nei nieko...gal gali patart ką?
Atsakyti
QUOTE(dar_sima @ 2007 04 23, 19:44)
sveika, nusipirkau orising ampulyčių rieibiems plaukams, nes perskaičiau ant etiketės, kad su tinka pilinguoti galvos odai, bet nežinau nei kaip naudot nei nieko...gal gali patart ką?

prie ko cia plauku tiesinimas... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Lamia @ 2007 04 23, 22:25)
prie ko cia plauku tiesinimas... mastau.gif

o prie ko čia tu? jei klausiau ne tavęs g.gif
Atsakyti
QUOTE(dar_sima @ 2007 04 23, 23:49)
o prie ko čia tu? jei klausiau ne tavęs  g.gif

nesinervuok. geriau susirask tinkama tema savo klausimui
Atsakyti
man patinka loreal professionnel.tec liss control,tecni.art atsparus dregmei istiesinantis fiksuojantis kremas zele,uv filtras.kaina 35t,150ml.pirkau kirpykloj
Atsakyti
QUOTE(dar_sima @ 2007 04 23, 23:49)
o prie ko čia tu? jei klausiau ne tavęs  g.gif


tikrai, geriau nesinervuok, nes klausimas tikrai ne is plauku tiesinimo serijos. temu apie plaukus pilna ir tikrai siam klausimui galima susirasti tinkamesne tema...


mergaites, norejau paklaust- anksciau plauku tiesinimui naudodavau toki OSIS+ kremuka, sidabrinej tutelej, nu man tai super daikciukas buvo. siuo metu gyvenu ne lietuvoj, bet grizus visada uzsipirkdavau atsargu ax.gif paskutini karta kai buvau grizus, aplekiau visas sarmas, nei vienoj neradau... paklausiau konsultanciu, tai pasake kad dabar pasikeite tubeles spalva- ne sidabrine, o raudona tapo. paziurejau, paskaiciau, tai supratau, kad jos nelabai teismano...ten apie tiesinima nieko, raso, kad tai modeliavimo priemone. o anas sidabrinej tubelej tai specialiai tiesinimui buvo skirtas- apsaugodavo plauka nuo karscio ir skilimo. dabar galvoju, kad gal rimtai nebegamina g.gif kas naudojot sia priemone gal zinot kaip yra istikruju? ar dar matet kur...
Atsakyti
QUOTE(Lamia @ 2007 04 24, 16:49)
nesinervuok. geriau susirask tinkama tema savo klausimui

oj kokia gera psichologė tamsta hihihi.gif nemaniau, kad labai kažkam širdį skaudės dėl to, bet matau klydau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2007 04 24, 17:59)
mergaites, norejau paklaust- anksciau plauku tiesinimui naudodavau toki OSIS+ kremuka, sidabrinej tutelej, nu man tai super daikciukas buvo. siuo metu gyvenu ne lietuvoj, bet grizus visada uzsipirkdavau atsargu ax.gif  paskutini karta kai buvau grizus, aplekiau visas sarmas, nei vienoj neradau... paklausiau konsultanciu, tai pasake kad dabar pasikeite tubeles spalva- ne sidabrine, o raudona tapo. paziurejau, paskaiciau, tai supratau, kad jos nelabai teismano...ten apie tiesinima nieko, raso, kad tai modeliavimo priemone. o anas sidabrinej tubelej tai specialiai tiesinimui buvo skirtas- apsaugodavo plauka nuo karscio ir skilimo. dabar galvoju, kad gal rimtai nebegamina g.gif kas naudojot sia priemone gal zinot kaip yra istikruju? ar dar matet kur...

sudominai g.gif niekada tokio nebuvau maciusi, bet noreciau isbandyti. nes tas lorealis atsibodo jau.. jei visgi kur nors rasi, pranesk mirksiukas.gif

QUOTE(dar_sima @ 2007 04 24, 19:52)
oj kokia gera psichologė tamsta  hihihi.gif

huh.gif
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2007 04 24, 16:59)
tikrai, geriau nesinervuok, nes klausimas tikrai ne is plauku tiesinimo serijos. temu apie plaukus pilna ir tikrai siam klausimui galima susirasti tinkamesne tema...
mergaites, norejau paklaust- anksciau plauku tiesinimui naudodavau toki OSIS+ kremuka, sidabrinej tutelej, nu man tai super daikciukas buvo. siuo metu gyvenu ne lietuvoj, bet grizus visada uzsipirkdavau atsargu ax.gif  paskutini karta kai buvau grizus, aplekiau visas sarmas, nei vienoj neradau... paklausiau konsultanciu, tai pasake kad dabar pasikeite tubeles spalva- ne sidabrine, o raudona tapo. paziurejau, paskaiciau, tai supratau, kad jos nelabai teismano...ten apie tiesinima nieko, raso, kad tai modeliavimo priemone. o anas sidabrinej tubelej tai specialiai tiesinimui buvo skirtas- apsaugodavo plauka nuo karscio ir skilimo. dabar galvoju, kad gal rimtai nebegamina g.gif kas naudojot sia priemone gal zinot kaip yra istikruju? ar dar matet kur...

tikrai yra, buna dar eurovaistinese mirksiukas.gif
Atsakyti