Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(Qwertama @ 2007 04 18, 19:27)
palauk palauk, o jei as tepu tik plauko galiukus, niekada prie saknu netepu ir net ne arti saknu tai kaip tada sakneles uzsikemsa?  g.gif beje tu istiri kokia yra plauku sausejimo priezastis? nes mano plaukai ziauriai issausejo ir as niekaip nesugalvoju, kokia yra to priezastis  verysad.gif

viskas priklauso nuo pacio plauko,man ji reikia matyti ir tada jau viska lengviau pasakyti...sausejimo plauku priezasciu yra labai daug sad.gif
pavasaris vienas bjauriausiu metu, kai musu plaukuciai ir veido oda kencia labiausiai, kad ir kaip to nenoretume smile.gif
Atsakyti
o kaip lorealio profesionaliam naudojimui skirtos priemonės? Nu man vistiek mistika su tuo silikonu, kaip ten ką gali užkišti g.gif
Atsakyti
QUOTE(velniukshte @ 2007 04 18, 19:12)
viskas priklauso nuo pacio plauko,man ji reikia matyti ir tada jau viska lengviau pasakyti...sausejimo plauku priezasciu yra labai daug sad.gif
pavasaris vienas bjauriausiu metu, kai musu plaukuciai ir veido oda kencia labiausiai, kad ir kaip to nenoretume smile.gif

o kiek kainuoja pas tave issitirti ir ka gali is tyrimu pasakyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2007 04 18, 22:27)
o kaip lorealio profesionaliam naudojimui skirtos priemonės? Nu man vistiek mistika su tuo silikonu, kaip ten ką gali užkišti  g.gif

kur profesianalioji linija, jame silikono maziau, bet deja jis savo darba vis vien atlieka, duoda staigu malonu poveiki, taciau, palieka zymes ant galvos odos...kur jau minejau...
ir is ties dauguma parduotuviniu sampunu panasiai palieka, ypac garnier ir loreal, kiek man teko susidurt...jau geriau naudot rusiskus, jie maziau kenkia plaukui ir galvos odai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(velniukshte @ 2007 04 19, 00:18)
kur profesianalioji linija, jame silikono maziau, bet deja jis savo darba vis vien atlieka, duoda staigu malonu poveiki, taciau, palieka zymes ant galvos odos...kur jau minejau...
ir is ties dauguma parduotuviniu sampunu panasiai palieka, ypac garnier ir loreal, kiek man teko susidurt...jau geriau naudot rusiskus, jie maziau kenkia plaukui ir galvos odai smile.gif

bet palauk
as galva jau labai labai seniai plaunu su visokiais uzsienietiskais sampunais ir nieko ma nesidarydavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Qwertama @ 2007 04 19, 01:21)
bet palauk
as galva jau labai labai seniai plaunu su visokiais uzsienietiskais sampunais ir nieko ma nesidarydavo  g.gif

su kokiu sampunu plauni?
Atsakyti
QUOTE(velniukshte @ 2007 04 19, 00:33)
su kokiu sampunu plauni?

su kokiu pasitaiko wash and go, garnier ploviau kuri laika.
Atsakyti

QUOTE(velniukshte @ 2007 04 18, 23:18)
kur profesianalioji linija, jame silikono maziau, bet deja jis savo darba vis vien atlieka, duoda staigu malonu poveiki, taciau, palieka zymes ant galvos odos...kur jau minejau...
ir is ties dauguma parduotuviniu sampunu panasiai palieka, ypac garnier ir loreal, kiek man teko susidurt...jau geriau naudot rusiskus, jie maziau kenkia plaukui ir galvos odai smile.gif

Tai cia tuos plaukus tikrina Orising atstovai. smile.gif
Atsakyti
na štai, merginos, nusipirkau išbandyti velniukshtes išgirta orising crema modelliente ar kažkaip pnš. vadinasi.
ir pasakysiu - bent jau man nieko ispudingo unsure.gif kaip supratau, su juo turejo būti galima ir pafisksuoti naturalu pasiabangavima ir patiesinti. bet ma aliejukas framesi firmos BY žymiai geresnis thumbup.gif
mano plaukai linke pūstis ir raitytis. taigi šiandien ant šlapių plauku to orisingo kremo patepiau tai gal išsifenavo ne tokie išsipūte, bet efekto ženklaus tikrai nebuvo. tai jau ant sausu ir šiek tiek su žnyplėmis patiesintų plaukų vėl to kremo patepiau - na priekinius plaukučius, kurie man įkyriai negražiai krenta, pafiksavo ir gan neblogai. bet ant visų plauku nebetepčiau,nes toki šlapią efektą duodą (etiketej irgi buvo taip parašyta), tai kai palaidi plaukai, tai nekaip atrodo. pliusas tas - kad jis lengvai išsišukuoja.
bet vėlgi, ant etiketės parašyta, kad jis yra išpainiojantis, bet mano sausuolius išpainiojo tik framesi aliejukas.

išvada: nebloga, bet būna ir geresniu priemoniu, o dar geriau - be šio kremo aš laisvai būčiau apsiėjusi, bet jau dabar sunaudosiu.

iš orisingo esu turėjusi šampūną su aha, tik nepamenu ar jis daugiau slenkantiems ar pažeistiems, nes mano oda problematiška, vis pleiskanu dėl netinkamo atisranda. tai tas šampūnas tikrai man patiko ir plaukai slinkti nustojo ir nebepleiskanojo oda. tik po jo balzamas yra būtinas - kažkaip šiurkštus plaukučiai po jo lieka. bet balzamas puikiai padeda po jo. ir patys plaukai žymiai labiau sustiprejo nuo to šampūno.
tai tokia mano patirtis su orisingu.
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 04 19, 12:06)
na štai, merginos, nusipirkau išbandyti velniukshtes išgirta  orising crema modelliente ar kažkaip pnš. vadinasi.
ir pasakysiu  - bent jau man nieko ispudingo  unsure.gif  kaip supratau, su juo turejo būti galima ir pafisksuoti naturalu pasiabangavima ir patiesinti. bet ma aliejukas framesi firmos BY žymiai geresnis  thumbup.gif
mano plaukai linke pūstis ir raitytis. taigi šiandien ant šlapių plauku to orisingo kremo patepiau tai gal išsifenavo ne tokie išsipūte, bet efekto ženklaus tikrai nebuvo. tai jau ant sausu ir šiek tiek su žnyplėmis patiesintų plaukų vėl to kremo patepiau - na priekinius plaukučius, kurie man įkyriai negražiai krenta, pafiksavo ir gan neblogai. bet ant visų plauku nebetepčiau,nes toki šlapią efektą duodą (etiketej irgi buvo taip parašyta), tai kai palaidi plaukai, tai nekaip atrodo. pliusas tas - kad jis lengvai išsišukuoja.
bet vėlgi, ant etiketės parašyta, kad jis yra išpainiojantis, bet mano sausuolius išpainiojo tik framesi aliejukas.

išvada: nebloga, bet būna ir geresniu priemoniu, o dar geriau - be šio kremo aš laisvai būčiau apsiėjusi, bet jau dabar sunaudosiu.

iš orisingo esu turėjusi šampūną su aha, tik nepamenu ar jis daugiau slenkantiems ar pažeistiems, nes mano oda problematiška, vis pleiskanu dėl netinkamo atisranda. tai tas šampūnas tikrai man patiko ir plaukai slinkti nustojo ir nebepleiskanojo oda. tik po jo balzamas yra būtinas - kažkaip šiurkštus plaukučiai po jo lieka. bet balzamas puikiai padeda po jo. ir patys plaukai žymiai labiau sustiprejo nuo to šampūno.
tai tokia mano patirtis su orisingu.

o kas cia per framesy? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(velniukshte @ 2007 04 18, 14:35)
njus yra orising proteica ampulyte silko proteinine, ji kazkur 7 lt kainuoja, ir yra putos tos pacios koncinstencijos, bet pirmiau reik pabandyt ampulyte, jei patiks tada jau pirkt putas ju, jos ne formavimui...dar double action putos kauke jos kazkur apie 20lt kainuoja, dar yra heliantis purskiamas kondicionierius vandens pagrindu, jis kazkur apie 25lt



koks turis to heliantis purskiamo kondicionieriaus vandens pagrindu? kur pirkti? kam skirtas? gal galima placiau?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 04 19, 14:06)
na štai, merginos, nusipirkau išbandyti velniukshtes išgirta  orising crema modelliente ar kažkaip pnš. vadinasi.
ir pasakysiu  - bent jau man nieko ispudingo  unsure.gif  kaip supratau, su juo turejo būti galima ir pafisksuoti naturalu pasiabangavima ir patiesinti. bet ma aliejukas framesi firmos BY žymiai geresnis  thumbup.gif
mano plaukai linke pūstis ir raitytis. taigi šiandien ant šlapių plauku to orisingo kremo patepiau tai gal išsifenavo ne tokie išsipūte, bet efekto ženklaus tikrai nebuvo. tai jau ant sausu ir šiek tiek su žnyplėmis patiesintų plaukų vėl to kremo patepiau - na priekinius plaukučius, kurie man įkyriai negražiai krenta, pafiksavo ir gan neblogai. bet ant visų plauku nebetepčiau,nes toki šlapią efektą duodą (etiketej irgi buvo taip parašyta), tai kai palaidi plaukai, tai nekaip atrodo. pliusas tas - kad jis lengvai išsišukuoja.
bet vėlgi, ant etiketės parašyta, kad jis yra išpainiojantis, bet mano sausuolius išpainiojo tik framesi aliejukas.

išvada: nebloga, bet būna ir geresniu priemoniu, o dar geriau - be šio kremo aš laisvai būčiau apsiėjusi, bet jau dabar sunaudosiu.

iš orisingo esu turėjusi šampūną su aha, tik nepamenu ar jis daugiau slenkantiems ar pažeistiems, nes mano oda problematiška, vis pleiskanu dėl netinkamo atisranda. tai tas šampūnas tikrai man patiko ir plaukai slinkti nustojo ir nebepleiskanojo oda. tik po jo balzamas yra būtinas - kažkaip šiurkštus plaukučiai po jo lieka. bet balzamas puikiai padeda po jo. ir patys plaukai žymiai labiau sustiprejo nuo to šampūno.
tai tokia mano patirtis su orisingu.

ji reikia tepti ne ant dregnu plauku ir dziovinti, o ant sausu isplautu plauku, sudrekinus delniukus truputis modelentes ir formuoji sukuosena kokia nori, tiesini arba garbanoji, jis duoda lengva slapia efekta ir drekina pati plauka, padengdamas ji apsaugine plevele nuo visokiausiu zalingu poveikiu smile.gif
AHA sampunas yra su aha rugstimi staigiai stabdantis slinkima, taciau su juo reikia atsargiau, vasara vengti tiesiogiu saules spinduliu, jei nori pastiprint plaukucius tada labiau siulyciau rinfrozante kauke balzama, ir sampuna caduta, raydonoji linija smile.gif

Papildyta:
QUOTE(*Citra* @ 2007 04 19, 11:36)
Tai cia tuos plaukus tikrina Orising atstovai.  smile.gif

Rene Furterer
taip pat tiria smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Qwertama @ 2007 04 19, 01:53)
su kokiu pasitaiko wash and go, garnier ploviau kuri laika.

jie palieka apnasu ant galvos odos kosmetiniu....man kiek teko sutikt tai maziausiai apnasu buvo su rusiskais. lietuviskais tom margaritom, rasa, alpafar, furterer, kerline...ir dar kazkoks dabar jau nepamenu smile.gif

Papildyta:
QUOTE(bird @ 2007 04 19, 17:52)
koks turis to heliantis purskiamo kondicionieriaus vandens pagrindu? kur pirkti? kam skirtas? gal galima placiau?smile.gif

150ml, sarmose parduodamos...jis apsaugo plauka nuo zalingu saules spinduliu, kaip ir heliantis kauke balzamas tausoja spalva, saugo nuo drusku, jei prie juros vaziuoji ar i karstus krastus....jo nedaug reikia, ji papurski ant plauku ir jis plauka padengia apsaugine plevele, superinis dalykas smile.gif
Atsakyti