Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

man lygiai tas pats buvo. nuo tada sakiau daugiau niekad gyvenime nesidarysiu cheminio. naudojus visokius sampunus, kaukes, serumus, aliejus.... na zodziu niekas nepadejo. teko laukt kol ataugs plaukai schmoll.gif
Atsakyti
Tęsiam toliau 4u.gif
O senąją temą rasite čia
Atsakyti
Na nezinau kaip jus naudojate tiesinimo znyples - ju be specialiu purskalu taigi negalima naudot - tas pats, kas plauka su lygintuvu lygint ir tada aisku, kad tie plaukai nusiura. blink.gif Tingejau skaityt visa tema - gal jau kas rase apie tai. Znyplem lyginami sausai isdziovinti plaukai, kurios sruogom padalintus purski su spec. skysciu ir tada tik lygini. Arba buna dar tokie kaip kremai, kuriais pries lyginima istepi plaukus. Angles kas antra vaiksto pastoviai su islygintais plaukais - nei nusiure, nei ka. Priziuri juos visaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2006 08 23, 23:20)
Na nezinau kaip jus naudojate tiesinimo znyples - ju be specialiu purskalu taigi negalima naudot - tas pats, kas plauka su lygintuvu lygint ir tada aisku, kad tie plaukai nusiura. blink.gif  Tingejau skaityt visa tema - gal jau kas rase apie tai. Znyplem lyginami sausai isdziovinti plaukai, kurios sruogom padalintus purski su spec. skysciu ir tada tik lygini. Arba buna dar tokie kaip kremai, kuriais pries lyginima istepi plaukus. Angles kas antra vaiksto pastoviai su islygintais plaukais - nei nusiure, nei ka. Priziuri juos visaip ax.gif


Nugi tikrai, kaip mes čia 50 puslapių prirašėm, o apie purškalus ir kremus nė nepagalvojom? mastau.gif biggrin.gif

Atsakyti
Labai laukiu atsiliepimu apie Philips tiesinimo znyples su jonais, ju kaina apie 200 Lt; ir dar maciau vienas kurios man tiktu ir patiktu parduoveje Akropolyje, kur prekiaujame Tiggi priemonemis, ju kaina 179Lt, ir jos lyg is taip vadinamu profesionaliu.. Zodziu laukiu patarimu 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rimgaude @ 2006 08 24, 16:39)
Labai laukiu atsiliepimu apie Philips tiesinimo znyples su jonais, ju kaina apie 200 Lt; ir dar maciau vienas kurios man tiktu ir patiktu parduoveje Akropolyje, kur prekiaujame Tiggi priemonemis, ju kaina 179Lt, ir jos lyg is taip vadinamu profesionaliu.. Zodziu laukiu patarimu 4u.gif  blush2.gif

Aš naudoju Philips žnyples su jonizatoriu mirksiukas.gif gerai tiesina thumbup.gif patinka man jos
Atsakyti
QUOTE(doviliux* @ 2006 08 24, 13:47)
Aš naudoju Philips žnyples su jonizatoriu  mirksiukas.gif gerai tiesina  thumbup.gif patinka man jos


O ka tas jonizatorius daro? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2006 08 23, 23:20)
Na nezinau kaip jus naudojate tiesinimo znyples - ju be specialiu purskalu taigi negalima naudot - tas pats, kas plauka su lygintuvu lygint ir tada aisku, kad tie plaukai nusiura. blink.gif  Tingejau skaityt visa tema - gal jau kas rase apie tai. Znyplem lyginami sausai isdziovinti plaukai, kurios sruogom padalintus purski su spec. skysciu ir tada tik lygini. Arba buna dar tokie kaip kremai, kuriais pries lyginima istepi plaukus. Angles kas antra vaiksto pastoviai su islygintais plaukais - nei nusiure, nei ka. Priziuri juos visaip ax.gif

bet tada slapi nuo purskalo gaunasi g.gif
Atsakyti
aš tai išpurškiu ir palaukiu kol išdžius, o tada jau tiesinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2006 08 26, 10:25)
bet tada slapi nuo purskalo gaunasi  g.gif


Teisingai. Pradejau dometis, kaip cia is tiesu yra su tais purskalais g.gif . Visa tiesa slypi tame, kad plaukai turi buti sausut sausuteliai, kitaip jie tiesiog "isverda". Kas skaitot angliskai, imetu nuoroda
http://www.hairfinde...ighten_hair.htm

Taigi ziauriai klydau, purksdama plaukus pries lyginima doh.gif doh.gif doh.gif . Aciu, Vvandene kad suprotinai.4u.gif
Atsakyti
Mergaites, gal zinot ku butu galima isigyti babyliss tiesintuva? Pabandziau pas viena pazistama, bet ji ta daikteli gavo dovanu, o as taip tokia noreciau...
Tiesinu plaukus pora kart per menesi kirpykloje, o pabandziau su juo tai patiko labai, o kaina ant dezutes apie 75Lt, jis keramikinis, ikaista labai greit...na tiesiog man idealiai tiktu blush2.gif
Aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mege* @ 2006 08 27, 19:17)
Mergaites, gal zinot ku butu galima isigyti babyliss tiesintuva? Pabandziau pas viena pazistama, bet ji ta daikteli gavo dovanu, o as taip tokia noreciau...
Tiesinu plaukus pora kart per menesi kirpykloje, o pabandziau su juo tai patiko labai, o kaina ant dezutes apie 75Lt, jis keramikinis, ikaista labai greit...na tiesiog man idealiai tiktu blush2.gif
Aciu uz info  4u.gif

Babyliss yra pirkti maxsimose..ten kur visokie lygintuvai, fenai ir panasei mirksiukas.gif bet jai nori tikrai gero tiesintuvo siulau pasidairyti kirpyklos prekiu parduotuvese, ten irgi rasi babyliss tik jau skirtas prof. naudojimui..aisku ir kaina didesne..Kaune yra tokia firma Krinona, ji prekiauja prof. priemonem..ten ir babyliss yra..pardes yra urmo bazeje ir Vilniaus gatveje 68.. 4u.gif
Atsakyti