Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(velniukshte @ 2007 04 16, 22:22)
oi, mergaites, atsargiau su tuo tiesinimu ir lorealiu....lorealis labai daug apnasu palieka ant plauku, jis silikoniniu pagrindu, kuris pasikelia iki saknu jusu, uzkemsa jas, viskas pasidaro kaip siltnamy, paskui plaukai tiesiog luzti pradeda, ir jei jau tiesinat, tiesinkit tik su keramikinem, jos ne tokios kenksmingos....ir tada jau stengites plauka drekinti, nes jis sauseja nuo ju ziauriai  smile.gif
pas mane pacia banguoja truputi plaukuciai, tais as radau idealu varinata fluido medelente....nori garbaneliu pasigarbanoji, nori tiesiu issitiesini ir znypliu nereikia, jis toks esencinis skystis, sudrekinu delnus laseli jo ir ciki plaukuciai, tvarkingi ir atrodo naturaliai nesulipina ir dar drekina  ir kai i baseina einu nuo chlorkiu apsaugo, nerealiai patenkinta juo  biggrin.gif


Nu man silikonas L'Orealio kreme jokia paslaptis biggrin.gif Ant šaknų niekada netepu (kaip ir kaukių, balzamų), o silikoną nuplaunu su šiurkštesniais (paprastai lietuviškais blush2.gif ) šampūnais ir viskas čiki tongue.gif

Papildyta:
nusprendžiau šiek tiek pakoreguoti parašytą, kad vėl neprisigalvotumėt nebūtų dalylų - silikonas plaukų neužkemša, nei šaknų, nei dar ko nors, tiesiog nuo silikono plaukas tarytum apauga tokiu sluoksniu, kurį reikia nuplauti šampūnu be silikono, nes yra šampūnų, į kurių sudėtį silikonas įeina ir jis taip pat ant plaukų lieka rolleyes.gif Bet nuplauni ir vėl gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prieblanda: 16 balandžio 2007 - 21:59
QUOTE(velniukshte @ 2007 04 16, 21:22)
tais as radau idealu varinata fluido medelente....


Kas tai yra, kur jo galima rasti ir kieik kainuoja?
Atsakyti
Tikrai kuir rast to fluode medilente ir kiek kainuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linetė @ 2007 04 17, 08:14)
Tikrai kuir rast to fluode medilente ir kiek kainuoja  g.gif

ir čia kaip suprantu tik produkto pavadinimas. o kokios firmos čia? ir mane labai sudomino g.gif
Atsakyti
cia italu profesianalioji orising linija, formavimo priemone. ja galima rasti sarmose ir kai kuriose vaistinese. jis kainuoja mazdaug apie 30lt, o uztenka labai ilgam...dar neblogas variantas headwind You ir italu, kainuoja apie 26lt...
as jau puse metu naudoju modelente, esu patenkinta nerealiai, jo labai ne daug reikia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(prieblanda @ 2007 04 16, 23:56)
Nu man silikonas L'Orealio kreme jokia paslaptis  biggrin.gif  Ant šaknų niekada netepu (kaip ir kaukių, balzamų), o silikoną nuplaunu su šiurkštesniais (paprastai lietuviškais  blush2.gif  ) šampūnais ir viskas čiki  tongue.gif

Papildyta:
nusprendžiau šiek tiek pakoreguoti parašytą, kad vėl neprisigalvotumėt nebūtų dalylų - silikonas plaukų neužkemša, nei šaknų, nei dar ko nors, tiesiog nuo silikono plaukas tarytum apauga tokiu sluoksniu, kurį reikia nuplauti šampūnu be silikono, nes yra šampūnų, į kurių sudėtį silikonas įeina ir jis taip pat ant plaukų lieka  rolleyes.gif  Bet nuplauni ir vėl gerai  mirksiukas.gif


as darau tyrimus galvos odos ir plauku, kazkuri laika ir maniau kad tas silikonas nieko tokio nedaro, bet zinai, kai pamatai kas ant galvos odos po jo lieka, ir kai plaukas tiesiog atsidures kaip siltnamy,ima luzti,o merginos ateina panikuodamos, kad slenka, nors realiai tik reikia padaryt galvos odos valyma ir sudrekinti plauka, atsatyti jo naturalia dregme.
silikono nenuplausi taip lengvai, juk vaikstai ne minute ir ne dvi kad ji iskart nuplauni, jis tiesiog pakyla iki saknu nuo tavo plauko....jei esi is vilniaus, gali ateit pas mane kada issitirt, as tau padarysiu tyrima plauku ir pamatysi savo akim,kaip silikonas nieko nedaro ir kaip jis nenusiplauna smile.gif
Atsakyti
velniukshte, kokiam tu salone dirbi ? kaip suprantu esi kirpeja ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hsemera @ 2007 04 17, 11:41)
velniukshte, kokiam tu salone dirbi ? kaip suprantu esi kirpeja ? 4u.gif

ne, kol kas ne salone, jis dar tik atidaromas,kol kas vazineju po sarmas ir euro vaistines, ten akcijos vyksta...
dirbu su stilistu, jis salone dirba...ne tik plaukus tvarko, bet ir gydo, jei as jau negaliu padet priemonem kurias turi parduotuves, tada siunciu pas ji...cia jei buna hormoniniai plykimai, ar po operaciju, jau tada siunciu i salona...bet jau greit atsidarysim, tais busiu vis toj pacioj vietoj... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(velniukshte @ 2007 04 17, 10:34)
as darau tyrimus galvos odos ir plauku, kazkuri laika ir maniau kad tas silikonas nieko tokio nedaro, bet zinai, kai pamatai kas ant galvos odos po jo lieka, ir kai plaukas tiesiog atsidures kaip siltnamy,ima luzti,o merginos ateina panikuodamos, kad slenka, nors realiai tik reikia padaryt galvos odos valyma ir sudrekinti plauka, atsatyti jo naturalia dregme.
silikono nenuplausi taip lengvai, juk vaikstai ne minute ir ne dvi kad ji iskart nuplauni, jis tiesiog pakyla iki saknu nuo tavo plauko....jei esi is vilniaus, gali ateit pas mane kada issitirt, as tau padarysiu tyrima plauku ir pamatysi savo akim,kaip silikonas nieko nedaro ir kaip jis nenusiplauna smile.gif


Nu dar to negirdėjau blink.gif Priešingai, čia rašoma, kad tai tėra mitas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 04 17, 12:09)
Nu dar to negirdėjau  blink.gif  Priešingai, čia rašoma, kad tai tėra mitas  tongue.gif

njus tyrimai parode kai ka kitka...ketvirtadieni dirbsiu greiciausiai europos sarmoj, jei nori uzlek, parodysiu tau,koks tai mitas smile.gif
loreal, garnier visokie jau tokiu silikonu palieka, viena kliente meduzom pavadino, tais kazkaip prilipo jau biggrin.gif
Atsakyti
o tai kas nors darete chemini plauku tiesinima??? Gal kazkas galetu man apie tai placiau papasakoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(velniukshte @ 2007 04 17, 23:51)
njus tyrimai parode kai ka kitka...ketvirtadieni dirbsiu greiciausiai europos sarmoj, jei nori uzlek, parodysiu tau,koks tai mitas smile.gif
loreal, garnier visokie jau tokiu silikonu palieka, viena kliente meduzom pavadino, tais kazkaip prilipo jau biggrin.gif


Kokie tyrimai?
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 04 18, 11:18)
Kokie tyrimai?

su kompiuteriu ir kamera kuri padidina 50 kartu, matei galvos oda...ir kas tik naudoja loreal ar kokiu garnier, visokius tuos parduotuvinius sampunus, taip ir apnasu daug, silikono pilna galvos oda, visas nuslinkes iki saknu
Atsakyti