Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(henika @ 2007 04 02, 12:04)
pas mane tokio įrankio dar nėra  g.gif  gal jau esi išbandžiusi tokį būdą? man kažkaip atrodo, kad sunkiausia yra gale susukti plaukus  schmoll.gif

Ne, dar nebandziau, bet galvoju pirkti tas znyples.
Atsakyti
Aš ir tiesinu, jau gal kokius 4 metus, nu ką dar su plaukais bigsmile.gif Grožis reikalauja aukų, man labai gražu tiesūs plaukai, nekenčiu savo kūtveliškos ševeliūros schmoll.gif
Atsakyti
Merginos, gal galit pasakyti kur galima nusipirkti tas tiesinimo žnyples SUNTACHI Kaune? buvau firminėj porduotuvėj Gabija, tai nebuvo jau, atveš labai negreitai, o man reikia greitai, nes turiu nupirkti vienai draugei. Buvau Zundoj (prieš buvusia Skalsą) iš vis neturi tokių. reik pagalbos smile.gif iš anksto dėkui smile.gif
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif
Na jūs man paaiškinkite kaip tepate lorealio kremą?? Išplauni galvą drėgnus patepi ir laiki kada išdžius o tada tiesinat ar kaip kitai?? blink.gif Tokia dura pasijaučiau bet ten nieko nesupratau pagal tą aprašymą doh.gif O gal ir ant sausų galima?? Ar laukiat kada išdžius tas kremas ar drėgnus lyginat? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasakaite30 @ 2007 04 16, 10:55)
Sveikos biggrin.gif
Na jūs man paaiškinkite kaip tepate lorealio kremą?? Išplauni galvą drėgnus patepi ir laiki kada išdžius o tada tiesinat ar kaip kitai?? blink.gif Tokia dura pasijaučiau bet ten nieko nesupratau pagal tą aprašymą doh.gif O gal ir ant sausų galima?? Ar laukiat kada išdžius tas kremas ar drėgnus lyginat? blush2.gif

issiplauni galva, issitepi kremuku, issidziovini, tada tiesini. Gi net pagal piesinukus ant buteliuko suorasti galima smile.gif o ant sausu man rodos geriau netepti g.gif
Atsakyti
Išplaunu galvą, palaukiu kol išdžius, tada ant ausų Loreal kremuką sutepu, vėlgi palaukiu kol išdžius ir tiesinu. Kažkaip nenoriu pagal tą aprašymą, plaukų ir taip gaila tiesinant, o dar su fenu džiovint unsure.gif
Atsakyti
Tai tą kremą galima ir ant šlapių ir sausų tepti, bet tiesinti tik jau išdžiūvusius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 04 16, 10:56)
Išplaunu galvą, palaukiu kol išdžius, tada ant ausų Loreal kremuką sutepu, vėlgi palaukiu kol išdžius ir tiesinu. Kažkaip nenoriu pagal tą aprašymą, plaukų ir taip gaila tiesinant, o dar su fenu džiovint  unsure.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasakaite30 @ 2007 04 16, 10:55)
Sveikos biggrin.gif
Na jūs man paaiškinkite kaip tepate lorealio kremą?? Išplauni galvą drėgnus patepi ir laiki kada išdžius o tada tiesinat ar kaip kitai?? blink.gif Tokia dura pasijaučiau bet ten nieko nesupratau pagal tą aprašymą doh.gif O gal ir ant sausų galima?? Ar laukiat kada išdžius tas kremas ar drėgnus lyginat? blush2.gif

Aš išsiplaunu plaukus, tada palaukiu kol išdžius ir tik tada su Lorealiu tepu, tada vėl laukiu kol išdžius ir tada jau tiesinu mirksiukas.gif
Kažkada bandžiau ant šlapių plaukų tepti, bet rezultatas geresnis kai ant sausų tepu rolleyes.gif
Atsakyti
Nu neeeee, aš anksčiau irgi ant sausų tepiau, bet aki ant šlapių tepu yra geriau. Džiovinu fenu, nes man kudlos kiaurą dieną džiūtų doh.gif Bet manau, kad galima ir natūraliai, o po sausus jau prosinti smile.gif
Atsakyti
Tesiant tema apie plaukams kremus... Neseniai body shope atradau viena superini kremuka: plaukus tiesinantis balzamas su makadamijos riesutu aliejumi. 4u.gif thumbup.gif Kainavo 50 lt. Esu turejusi priemoniu ir brangesniu, bet vis nebudavo efekto. O sis mano plaukams labai efektyvus: ne tik apsauga, bet kas svarbiausi man!! labai padeda tiesinimui. Pakanka vos tik perbraukti znyplemis ir jau tiesus. Skalsus, tereikia keliu paspaudimu... Rekomenduoju pabandyt. As tiesiog nemegstu visokiu purskiamu dalykeliu, nes labai siurkstindavo mano plaukus. Todel sis kremukas kaip tik. thumbup.gif
Atsakyti
oi, mergaites, atsargiau su tuo tiesinimu ir lorealiu....lorealis labai daug apnasu palieka ant plauku, jis silikoniniu pagrindu, kuris pasikelia iki saknu jusu, uzkemsa jas, viskas pasidaro kaip siltnamy, paskui plaukai tiesiog luzti pradeda, ir jei jau tiesinat, tiesinkit tik su keramikinem, jos ne tokios kenksmingos....ir tada jau stengites plauka drekinti, nes jis sauseja nuo ju ziauriai smile.gif
pas mane pacia banguoja truputi plaukuciai, tais as radau idealu varinata fluido medelente....nori garbaneliu pasigarbanoji, nori tiesiu issitiesini ir znypliu nereikia, jis toks esencinis skystis, sudrekinu delnus laseli jo ir ciki plaukuciai, tvarkingi ir atrodo naturaliai nesulipina ir dar drekina ir kai i baseina einu nuo chlorkiu apsaugo, nerealiai patenkinta juo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo velniukshte: 16 balandžio 2007 - 21:24