Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(jowwita @ 2007 03 30, 15:29)
As tiesinu plaukus kirpykloje pas savo kirpeja,ir to daznai nedarau  schmoll.gif  nes gaila o gal ir baisoka juos nudeginti  g.gif
as taip galvoju kad tas plauku tiesinimas vistiek ne i nauda?ar as klystu flirt.gif

nesuprantu kaip cia visos taip bijo plaukus nudeginti. juk plauku tiesintuvas kenkia taip pat kaip ir sukimo znyples, panasiai kaip ir dziovintuvas. tai ka norit pasakyti jus ne viena nenaudojat dziovintuvo kai issiplaunat galva? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jowwita @ 2007 03 30, 15:29)
As tiesinu plaukus kirpykloje pas savo kirpeja,ir to daznai nedarau  schmoll.gif  nes gaila o gal ir baisoka juos nudeginti  g.gif
as taip galvoju kad tas plauku tiesinimas vistiek ne i nauda?ar as klystu flirt.gif


Galėčiau prisiekti, kad kokias 5 tokio turinio žinutes mačiau nuo pirmosios temos užveisimo biggrin.gif
Atsakyti
o as tiesinu tongue.gif ...nu gal ir kenkia tai ka dabar padarysi graziai tai notrisi buti ax.gif ....
Atsakyti
QUOTE(jovitn @ 2007 03 31, 19:34)
o as tiesinu  tongue.gif ...nu gal ir kenkia tai ka dabar padarysi graziai tai notrisi buti ax.gif ....

drinks_cheers.gif sutinku su tavim. kam tie plaukai reikalingi, tik tam kad grozio man priduotu blush2.gif lotuliukas.gif o jei jie negrazus ar negraziai stovi tai ir pati blogai jauciuos, tai kas kad sveiki.
Atsakyti
O aš tiesinau ilgą laiką ir dažnokai...tiesinau tiesinau...na rezultate jie man labai išsausėjo, dabar mėginu atstatyti balansą...ilgai dar reikės atstatinėti doh.gif nors ir tiesinant naudojau visokias apsaugos priemones ir panašiai smile.gif ir dar jie pradėjo kiek mažiau banguotis negu iki to tiesinimų maratono, nors pats tiesinimas ir nėra cheminis procesas, bet visi pastebėjo, kad mažiau smile.gif

nesigailiu, kad tiesinausi, tikrai man gražu buvo, bet dabar man ir banguoti gražu, juo labiau dabar kai jie atsistatinėja tai ir atrodo sveikiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2007 03 31, 20:04)
O aš tiesinau ilgą laiką ir dažnokai...tiesinau tiesinau...na rezultate jie man labai išsausėjo, dabar mėginu atstatyti balansą...ilgai dar reikės atstatinėti  doh.gif  nors ir tiesinant naudojau visokias apsaugos priemones ir panašiai  smile.gif ir dar jie pradėjo kiek mažiau banguotis negu iki to tiesinimų maratono, nors pats tiesinimas ir nėra cheminis procesas, bet visi pastebėjo, kad mažiau  smile.gif 

nesigailiu, kad tiesinausi, tikrai man gražu buvo, bet dabar man ir banguoti gražu, juo labiau dabar kai jie atsistatinėja tai ir atrodo sveikiau  biggrin.gif

tai kad jie banguoti but tai irgi kitas reikalas, bet kai izsiriecia plaukai i kita puse negu turetu buti tai atrodau kaip karikatura doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija @ 2007 03 31, 20:04)
O aš tiesinau ilgą laiką ir dažnokai...tiesinau tiesinau...na rezultate jie man labai išsausėjo, dabar mėginu atstatyti balansą...ilgai dar reikės atstatinėti  doh.gif  nors ir tiesinant naudojau visokias apsaugos priemones ir panašiai  smile.gif ir dar jie pradėjo kiek mažiau banguotis negu iki to tiesinimų maratono, nors pats tiesinimas ir nėra cheminis procesas, bet visi pastebėjo, kad mažiau  smile.gif 

nesigailiu, kad tiesinausi, tikrai man gražu buvo, bet dabar man ir banguoti gražu, juo labiau dabar kai jie atsistatinėja tai ir atrodo sveikiau  biggrin.gif


Kiek laiko tiesinot ir kaip dažnai?

Banguoti plaukai gražu, kai tos bangos normalios, bet aš nemoku jų gražiai padaryt ir man išeina tik gandralizdis biggrin.gif Kai eisiu pas kirpėją, paprašysiu, kad paaiškintų kaip gražiai padaryt, nes kartais labai tingiu tiesint plaukus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 04 01, 00:19)
Kiek laiko tiesinot ir kaip dažnai?

Banguoti plaukai gražu, kai tos bangos normalios, bet aš nemoku jų gražiai padaryt ir man išeina tik gandralizdis  biggrin.gif  Kai eisiu pas kirpėją, paprašysiu, kad paaiškintų kaip gražiai padaryt, nes kartais labai tingiu tiesint plaukus  blush2.gif

man irgi gražios bangos ant plauku atrodo thumbup.gif ir nors mano plaukai linkę banguotis - bet tos natūralios bangos tai doh.gif todėl ir tiesinu kiekviena karta kai noriu eiti palaidais plaukais ax.gif o tos bangos toks sexy dalykas rolleyes.gif
Čia labai gera prieblandos mintis - ir aš kreipsiuosi į kirpėja, kad pamokytų holivudiškai banguoti plaukučius. tik dažnai tas paaiškinimas būna - suskirstyk plaukus 5 cm sruogomis ir susuk.... doh.gif
joooo... priekyje tai galiu susukti, o gale gaunasi viena didžiulė sruoga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 04 02, 09:35)
man irgi gražios bangos ant plauku atrodo  thumbup.gif  ir nors mano plaukai linkę banguotis - bet tos natūralios bangos tai  doh.gif  todėl ir tiesinu kiekviena karta kai noriu eiti palaidais plaukais  ax.gif  o tos bangos toks sexy dalykas  rolleyes.gif 
Čia labai gera prieblandos mintis - ir aš kreipsiuosi į kirpėja, kad pamokytų holivudiškai banguoti plaukučius. tik dažnai tas paaiškinimas būna - suskirstyk plaukus 5 cm sruogomis ir susuk.... doh.gif
joooo... priekyje tai galiu susukti, o gale gaunasi viena didžiulė sruoga  biggrin.gif

Man tos holivudiskos garbanos irgi labai grazu wub.gif Tik man regis, kad jas galima padaryti su apvaliom znyplem.
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2007 04 02, 11:31)
Man tos holivudiskos garbanos irgi labai grazu  wub.gif  Tik man regis, kad jas galima padaryti su apvaliom znyplem.


pas mane tokio įrankio dar nėra g.gif gal jau esi išbandžiusi tokį būdą? man kažkaip atrodo, kad sunkiausia yra gale susukti plaukus schmoll.gif
Atsakyti
o su kuo jus tiesinat?
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 04 02, 13:07)
o su kuo jus tiesinat?


aš tai tik su keramikos žnyplėmis mirksiukas.gif kitaip kokybiškai neištiesinčiau...
Atsakyti