Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(doviliux* @ 2007 03 13, 15:30)
Kol turėjau Philipsą, jis man patiko, lygindavo gerai, bet kai nusipirkau Suntachi, rezultatas daug geresnis  mirksiukas.gif

Aš pirkau Medinėse šukose  mirksiukas.gif

O kur jos yra??
Atsakyti
http://www.grozionam...=...459&page=13
Atsakyti
Va, mano toks tiesinimas. Ta prasme, su tos firmos priemonem. Del tiesumo, tai tikrai neabejokit, plaukai labai glotnus, nesipucia, net pacia lietinga diena nesiraito, kaip buna net ir naturaliai tiesiu plauku savininkems del dregmes. Bet tikrai nera tokio nerealaus blizgesio plauku vien po plovimo kaip nuotraukoj. Nebent iskart po tiesinimo, kaip pripurskia visko. Reiktu kazkokiu specialiu purskikliu. Manau, suprantat.
Aj, dar gal galiu pasakyt, kad plaukai po tiesinimo siek tiek greiciau riebalojasi, tai dabar kasdien plaunu galva, anksciau paprastai kas antra ploviau.
Ir dar jei kazkuri is jusu apsispres tiesint, tai pagalvokit, ar galesit ta procedura kartot kas kokius 4 men (kieno plaukai labai garbanot). As turiu omeny pinigus, ar galesit sau leist.
Ir dar netiesina plauku, kurie yra dazyti ar siaip labai pazeisti, nes visgi ten labai rimti chemikalai ir jei plaukuciai ir taip silpni, tai gali neatlaikyt. Pries procedura dar istiria plaukus su tokiu aparaciuku, ar nelabai pazeisti.
Itariu, kad kai kur i tai ziuri nelabai rimtai, nes pinigai visgi nemazi, bet tikrai panos pagalvokit, jei plaukai sviesinti ar siaip silpnesni. Nes niekas jums jokiu garantiju neduoda.
Atsakyti
QUOTE(doviliux* @ 2007 03 09, 14:55)
paskui nusipirkau profesionalias Suntachi, kaina didele 300 Lt  doh.gif bet kaip tiesina, nepalyginsi su Philipsu  schmoll.gif
O kremą naudoju Lorealio, labai jis man patinka  smile.gif

drinks_cheers.gif Super dalykas. Buvau jau rašius kai tik nusipirkau, o dabar jau keli mėnesiai praėjo, o vis dar negaliu atsidžiaugti. Kiek pinigų išmesdavau, eidama tiesinti į saloną, kiek nervų - tiesindama namie, o dabar per 20min. išsitiesinu taip, kaip kirpykloj thumbup.gif
Aš irgi išsiplaunu galvą, pasitepu aliejuku Loreal kerastase, pasitepu tiesinimo kremo Loreal ir išdžiovinu plaukus paprastu fenu. Tada imu sluoksniais plaukus ir tiesinu žnyplėmis, purkšdama Loreal purškaliuku, kuris apsaugo nuo karščio mirksiukas.gif Tikrai atsiperka, kad ir didoka kaina.
Atsakyti
[quote=doviliuke21,2007 03 13, 17:05]O kur jos yra??
Jei neklystu Klp smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 14 kovo 2007 - 10:52
[quote=Aislanda,2007 03 14, 10:52]
[quote=doviliuke21,2007 03 13, 17:05]O kur jos yra??
Jei neklystu Klp smile.gif
[/quote]
Ir Kaune yra, netoli Skalsos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eliza @ 2007 03 14, 12:25)
Ir Kaune yra, netoli Skalsos mirksiukas.gif

ir vilniuj yra vokieciu gatveje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eliza @ 2007 03 13, 21:36)
drinks_cheers.gif Super dalykas. Buvau jau rašius kai tik nusipirkau, o dabar jau keli mėnesiai praėjo, o vis dar negaliu atsidžiaugti. Kiek pinigų išmesdavau, eidama tiesinti į saloną, kiek nervų - tiesindama namie, o dabar per 20min. išsitiesinu taip, kaip kirpykloj thumbup.gif
Aš irgi išsiplaunu galvą, pasitepu aliejuku Loreal kerastase, pasitepu tiesinimo kremo Loreal ir išdžiovinu plaukus paprastu fenu. Tada imu sluoksniais plaukus ir tiesinu žnyplėmis, purkšdama Loreal purškaliuku, kuris apsaugo nuo karščio mirksiukas.gif Tikrai atsiperka, kad ir didoka kaina.

As irgi jas turiu jau kokie 3 metai. Na tikrai geros, bet istiesina kaip kada. Kartais gerai pavyksta issitiesinti, o kartais nelabai rolleyes.gif Kadangi tiesinu ne per dazniausiai, tai gal dar ranka neigudusi..
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2007 03 14, 12:28)
ir vilniuj yra vokieciu gatveje  4u.gif

O VCUP ar nera, nes ieskojau internete tai lyg buvo parasyta, kad 4 aukste yra..?
Atsakyti
o as pagaliau nusipirkai l'oreal ta tiesinama krema kur nuo karscio apsaugo. nzn ar apsaugo nuo karscio, bet istiesina neblogai, plaukai lygesni ir minkstesni thumbup.gif
Atsakyti
radau visunitoje nauja paslauga ilgalaiki plauku tiesinima pagal nauja technologija gal kas esate isbande?

http://www.visunita....o...6&Itemid=18
Atsakyti
As tiesinu plaukus kirpykloje pas savo kirpeja,ir to daznai nedarau schmoll.gif nes gaila o gal ir baisoka juos nudeginti g.gif
as taip galvoju kad tas plauku tiesinimas vistiek ne i nauda?ar as klystu flirt.gif
Atsakyti