Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(doviliux* @ 2007 03 09, 14:55)
Gadina dar ir kaip  doh.gif taip buvau susigadinusi, teko laukti tik kol ataugs  blink.gif
Aš anksčiau naudodavau Philips su jonizatoriu, paskui nusipirkau profesionalias Suntachi, kaina didele 300 Lt  doh.gif bet kaip tiesina, nepalyginsi su Philipsu  schmoll.gif
O kremą naudoju Lorealio, labai jis man patinka  smile.gif

O kuo nepatiko Philips? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alissa @ 2007 03 07, 01:11)
Na, net nezinau kaip atsakyt, pakenke ar ne.
Nes labai net vizualiai skiriasi garbanoti plaukai ir istiesinti. Kai istiesini net ir ne pacius sveikiausius plaukus, jie tokie glotnesni atrodo, labiau atspindi sviesa, todel daug labiau zvilga. Galiukai sakojasi, bet ir anksciau taip buvo, todel negaliu atsakyt, ar realiai pakenke plaukams ar ne. Nes tiesindavau su znyplem gan ilgai kaskart po plovimo, o tai tikrai neduodavo sveikatos plaukams.
Tikrai nera siurkstus, nesipucia. Labai glotnus ir tiesus. Man tai labai patinka, niekada neturejau tokiu ir visada svajojau, kad isplausiu ir jie nesigarbanos, tokie ir liks. Siaip ir daug maziau laiko uzima, isplauni ir tiek.

Mane sis dalykas jau senokai domina bigsmile.gif
O kur cia dareisi? (mietsas, salono pav.) ir kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 03 04, 17:49)
feno pagalba ir apvaliu dideliu sepeciu  4u.gif
bet neturiu as tiek kantrybes rytais fenuotis  doh.gif

šiaip patarimas...jei nori su fenu, naudok ne didelį apvalų šepetį(pačiai labai sunku su juo), o didelį platų šepetį.Aš puikiai taip išsidžiovinu ir plaukai tiesesni žymiai būna, nes su tiesinimo žnyplėm kas kart tiesint gaila labai. Tik kai plaukų daug ir gan netrumpi, laiko užima nemažai.
Atsakyti
QUOTE(benux @ 2007 03 10, 15:05)
šiaip patarimas...jei nori su fenu, naudok ne didelį apvalų šepetį(pačiai labai sunku su juo), o didelį platų šepetį.Aš puikiai taip išsidžiovinu ir plaukai tiesesni žymiai būna, nes su tiesinimo žnyplėm kas kart tiesint gaila labai. Tik kai plaukų daug ir gan netrumpi, laiko užima nemažai.

o kokias priemones naudoji džiovindama su fenu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alissa @ 2007 03 07, 02:11)
Na, net nezinau kaip atsakyt, pakenke ar ne.
Nes labai net vizualiai skiriasi garbanoti plaukai ir istiesinti. Kai istiesini net ir ne pacius sveikiausius plaukus, jie tokie glotnesni atrodo, labiau atspindi sviesa, todel daug labiau zvilga. Galiukai sakojasi, bet ir anksciau taip buvo, todel negaliu atsakyt, ar realiai pakenke plaukams ar ne. Nes tiesindavau su znyplem gan ilgai kaskart po plovimo, o tai tikrai neduodavo sveikatos plaukams.
Tikrai nera siurkstus, nesipucia. Labai glotnus ir tiesus. Man tai labai patinka, niekada neturejau tokiu ir visada svajojau, kad isplausiu ir jie nesigarbanos, tokie ir liks. Siaip ir daug maziau laiko uzima, isplauni ir tiek.

O kur darei???Ir kiek kainavo.. 4u.gif As irgi labai noriu ir kas kiek laiko reikia kartot ta tiesinima?
Papildyta:
QUOTE(doviliux* @ 2007 03 09, 15:55)
Gadina dar ir kaip  doh.gif taip buvau susigadinusi, teko laukti tik kol ataugs  blink.gif
Aš anksčiau naudodavau Philips su jonizatoriu, paskui nusipirkau profesionalias Suntachi, kaina didele 300 Lt  doh.gif bet kaip tiesina, nepalyginsi su Philipsu  schmoll.gif
O kremą naudoju Lorealio, labai jis man patinka  smile.gif

O kur jas perki kokioj parduotuvej??
Atsakyti
O kiek kainuoja tiesintis grozio salone - ilgailaikiu tiesinimu?!user posted image
Atsakyti
Mano plaukai tiesus kazkur apie liemenuko uzsegima, tai kainavo 600 lt. O tiesint kiekvienai individualiai turbut, nes atauga garbanoti. Tai pas ka greiciau plaukai auga, tam greiciau reikes, nes nelabai kaip atrodo. Tai ar cia nera merginu, kurios jau padare ir kuriom reik kartot? verysad.gif
Bet esu macius kazkur daug pigiau, bet abejoju, ar tas pats
Atsakyti
Alissa norėjau paklausti, dėl tavo ilgalaikio plaukų tiesinimo 4u.gif aš vis taip gundausi gundausi... blush2.gif tai va, norėjau paklausti, kur dareisi? esi patenkinta? išsiplauni galvą ir plaukai nesusiraito, lygūs lygūs, nesišiaušia, nesipučia? o dabar, kai planuoji daryti vėl tiesinimą, darysi visiems plaukams ar tik šaknims? daug klausimų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 03 10, 23:35)
o kokias priemones naudoji džiovindama su fenu?  4u.gif

anksčiau naudodavau Citrus Shine tokį aliejuką, labai nedaug užtepdavau ant išplautų palukų ir džiovindavau, bet baigiau, tai kol neįsigyjau, naudoju Garnier Fructis smoothing cream, visai neblogas. Vakar kaip tik naują feną nusižiūrėjau ax.gif O tiesintuvu tiesinu tik svarbiom progom, nes ir taip plaukai išsausėję ir pavargę nuo nuolatinio šviesinimo dažais doh.gif
Atsakyti
koki fena nuziurejai?
Atsakyti
QUOTE(Alissa @ 2007 03 12, 02:39)
Mano plaukai tiesus kazkur apie liemenuko uzsegima, tai kainavo 600 lt. O tiesint kiekvienai individualiai turbut, nes atauga garbanoti. Tai pas ka greiciau plaukai auga, tam greiciau reikes, nes nelabai kaip atrodo. Tai ar cia nera merginu, kurios jau padare ir kuriom reik kartot?  verysad.gif
Bet esu macius kazkur daug pigiau, bet abejoju, ar tas pats

O gal butu galima tavo plaukuciu foto pamatyti? Labai idomu paziureti, koks tas tiesumas.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 03 09, 15:24)
O kuo nepatiko Philips?  g.gif

Kol turėjau Philipsą, jis man patiko, lygindavo gerai, bet kai nusipirkau Suntachi, rezultatas daug geresnis mirksiukas.gif
QUOTE(doviliuke21 @ 2007 03 10, 23:10)
O kur jas perki kokioj parduotuvej??

Aš pirkau Medinėse šukose mirksiukas.gif
Atsakyti