Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(vita82 @ 2007 03 07, 18:56)
Merginos,patarkit katras pirkti žnyples  blush2.gif
Nusižiūrėjau Wik ir Philips, abejos su jonais, keramika ir reguliuojama temp., tik kainos skiriasi vos ne 100 Lt. Kažin ar čia turi reikšmės firma  g.gif


Philips moki ir už vardą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 03 07, 20:16)
Philips moki ir už vardą  rolleyes.gif


bet ir uz kokybe sakyciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 03 07, 20:22)
bet ir uz kokybe sakyciau  ax.gif

bet, vat ir klausimas, kuo jos kokybiškesnės, jei tos pačios funkcijos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 03 07, 20:38)
bet, vat ir klausimas, kuo jos kokybiškesnės, jei tos pačios funkcijos?  g.gif


Na as tai manau jeigu garantijos laikotarpis vienodas, tai kam moket daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Lena.lt @ 2007 03 07, 22:12)
Na as tai manau jeigu garantijos laikotarpis vienodas, tai kam moket daugiau.


pats laikotarpis gal ir vienodas bet kiek jos toliau tarnaus manau yra skirtumas (nors siaip kazkokias wik znyples turi drauge tai sake kad geros)
Atsakyti
Turejau WIK znyples su keramika, tik be jonu. Tai sakyciau geros buvo, du metus naudojau ir neapvyle. Dabar nusipirkau kitas, su jonais, tai tas WIK draugei perleidau. Ir visdar gerai veikia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonderland @ 2007 03 08, 09:13)
Turejau WIK znyples su keramika, tik be jonu. Tai sakyciau geros buvo, du metus naudojau ir neapvyle. Dabar nusipirkau kitas, su jonais, tai tas WIK draugei perleidau. Ir visdar gerai veikia. smile.gif


Ar tikrai matosi tų jonų "stebuklas"? g.gif Aš turiu feną su jonais, bet nieko man jis stebuklingo.
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2007 03 07, 17:12)
Pabandyk Trevor Sorbie priemones. Ten yra ir speciali tiesinamiems plaukams  serija, Straightening addict vadinasi. Aš naudoju šampūną, balzamą ir purškalą apsaugantį nuo karščio. Man tai vsai neblogos tos priemonės  mirksiukas.gif


Ačiū bigsmile.gif o kur tokių priemonių ieškoti, kirpyklose? g.gif ir maždaug, kiek kainuoja? kuriam laikui tau užtenka?
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 03 08, 10:31)
Ar tikrai matosi tų jonų "stebuklas"?  g.gif  Aš turiu feną su jonais, bet nieko man jis stebuklingo.


Matosi. Pklaukai tiesinasi daug geriau ir glotnesni yra. Zvilgesys kitoks, ne tokie papure. Kai pabandziau drauges tiesintuva su jonais (man atrodo, kad z.one firmos buvo), tai kita diena lekiau ir as pirkti.

O kas tas fenas su jonais? Pirma karta girdziu apie toki. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonderland @ 2007 03 08, 12:52)
Matosi. Pklaukai tiesinasi daug geriau ir glotnesni yra. Zvilgesys kitoks, ne tokie papure. Kai pabandziau drauges tiesintuva su jonais (man atrodo, kad z.one firmos buvo), tai kita diena lekiau ir as pirkti.

O kas tas fenas su jonais? Pirma karta girdziu apie toki. blush2.gif


Kaip ir tiesintuvas mirksiukas.gif Tiesiog džiovinant plaukus galima įjungti jonizavimo funkciją. Bet ypatingo glotnumo tikrai nepastebėjau. Tame fene kur kas didesnis pliusas šaltas oras.
Atsakyti
Šitas nusižiūrėjau. Gal kas turit? bigsmile.gif
user posted image
WIK 3066IE - Straight & Shine Ceramic Temperature Control

Plaukų tiesintuvas su elektroniniu jonų generatoriumi ir metalinėmis kaitinimo plokštelėmis, kurių paviršius padengtas keramika.

Elektroninis jonų generatorius - tai daugiau spindesio Jūsų plaukams ir jokių statinių elektros iškrovų.

- Reguliatorius temperatūrai tarp 60°C ir 200°C
- Greitas įkaitimo laikas
- Jonų įjungimo/išjungimo jungiklis


Atsakyti
QUOTE(Qwertama @ 2007 02 25, 20:29)
visos kaip paskaiciau tokius brangius tiesintuvus susipirke. mano plaukuciai pasiduoda tiesintuvui ir uz 20 lt.  thumb_yello.gif o dar jeigu panaudoju tiesinimo priemoniu tai is viso supper buna. bat gal sitas pigutis labai plaukus gadina, ar ne?

Gadina dar ir kaip doh.gif taip buvau susigadinusi, teko laukti tik kol ataugs blink.gif
Aš anksčiau naudodavau Philips su jonizatoriu, paskui nusipirkau profesionalias Suntachi, kaina didele 300 Lt doh.gif bet kaip tiesina, nepalyginsi su Philipsu schmoll.gif
O kremą naudoju Lorealio, labai jis man patinka smile.gif
Atsakyti