Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(Qwertama @ 2007 03 04, 22:09)
zinok negaliu tiksliai pasakyti ar apsaugo nuo karscio, bet jei kremas skirtas tiesinimui, tai kodel turetu neapsaugoti? g.gif


Hehe, gerai būtų biggrin.gif Jei neparašyta, kad apsaugo nuo karščio, tai ir neapsaugo. Prekybininkai moka savo prekes prastumti - jei jau turi būtų nebūtų savybių, tai visas surašo, tikrai nepamiršta paminėti tų, kurios prekę padarytų patrauklesnę rolleyes.gif

Nežinau apie kokį Garnier kremą čia tiksliai kalbama, bet kiek esu jų mačiusi, nė vienas neturėjo apsaugos nuo karščio. Taip, rašo, kad tinka tiesinimui fenu ar žnyplėmis, tačiau tai nereiškia apsaugos nuo karščio, o paprasčiausiai padeda plauką lengviau modeliuoti.

Tiesinimui skirtų priemonių su apsauga nuo karščio pasirinkimas pas mus labai menkas, ypač pigesnių doh.gif Brangių nesu bandžiusi, bet iš pigesnių man labiausiai patinka L'Oreal Hot Straight 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 03 04, 17:30)
vakar nusipirkau Osis tiesinamaji fluida 250 ml, bet pabandziau ir nusprendziau, kad as nemoku tiesinti, tai jei kuria sudomins - prasom i az  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 03 05, 14:02)
Hehe, gerai būtų  biggrin.gif  Jei neparašyta, kad apsaugo nuo karščio, tai ir neapsaugo. Prekybininkai moka savo prekes prastumti - jei jau turi būtų nebūtų savybių, tai visas surašo, tikrai nepamiršta paminėti tų, kurios prekę padarytų patrauklesnę  rolleyes.gif

Nežinau apie kokį Garnier kremą čia tiksliai kalbama, bet kiek esu jų mačiusi, nė vienas neturėjo apsaugos nuo karščio. Taip, rašo, kad tinka tiesinimui fenu ar žnyplėmis, tačiau tai nereiškia apsaugos nuo karščio, o paprasčiausiai padeda plauką lengviau modeliuoti.

Tiesinimui skirtų priemonių su apsauga nuo karščio pasirinkimas pas mus labai menkas, ypač pigesnių  doh.gif  Brangių nesu bandžiusi, bet iš pigesnių man labiausiai patinka L'Oreal Hot Straight  4u.gif

o labai jauciasi skirtumas laukam kai kremas apsaugo nuo karscio ir kai neapsaugo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Qwertama @ 2007 03 06, 12:10)
o labai jauciasi skirtumas laukam kai kremas apsaugo nuo karscio ir kai neapsaugo? g.gif


Kadangi nenaudoju žnyplių be apsauginio kremo, tai tiksliai nežinau unsure.gif Bet jei vesčiau paralelę su karštu fenu, tai manau, kad plaukas greičiau išsausėja ir nušiūra g.gif
Paprastas pastebėjimas: turiu du kremus tiesinimui - vienas L'Oreal Hot Straight, kitas tiesiog atseit tiesinantis (pirktas ne LT), tai pastaruoju kai ištepu plaukus ir po to nusiplaunu rankas, tas pats, kas rankos būtų šiaip išteptos kažkuo ir tiek. O kai rankos būna su L;Oreal Hot Straight išteptos, tai ant rankų net nesijaučia, tik pakišus po vandeniu pasijaučia tokia tarsi plėvelė, kurią reik patrint, norint nuplaut. Va tokia tad mano teorija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Qwertama @ 2007 03 06, 13:10)
o labai jauciasi skirtumas laukam kai kremas apsaugo nuo karscio ir kai neapsaugo? g.gif


Skirtumas tikrai yra, plaukai žymiai labiau sausėja, beje jie deginami, kepinami, plaukai labiau veliasi, pučiasi ir t.t. Žoždžiu, kremukas apsaugantis nuo karščio tikrai reikalingas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 03 06, 16:09)
Kadangi nenaudoju žnyplių be apsauginio kremo, tai tiksliai nežinau  unsure.gif  Bet jei vesčiau paralelę su karštu fenu, tai manau, kad plaukas greičiau išsausėja ir nušiūra  g.gif
Paprastas pastebėjimas: turiu du kremus tiesinimui - vienas L'Oreal Hot Straight, kitas tiesiog atseit tiesinantis (pirktas ne LT), tai pastaruoju kai ištepu plaukus ir po to nusiplaunu rankas, tas pats, kas rankos būtų šiaip išteptos kažkuo ir tiek. O kai rankos būna su L;Oreal Hot Straight išteptos, tai ant rankų net nesijaučia, tik pakišus po vandeniu pasijaučia tokia tarsi plėvelė, kurią reik patrint, norint nuplaut. Va tokia tad mano teorija  ax.gif

smile.gif kur to L'Oreal Hot Straight ieskoti buvau droge tai neradau , pasijauciau kad isvis kaime gyvenu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(edituka @ 2007 03 06, 15:58)
smile.gif kur to L'Oreal Hot Straight ieskoti buvau droge tai neradau , pasijauciau kad isvis kaime gyvenu doh.gif


Maximoj, Rimi, gal kokioj Sarmoj, Kosmadoj, tikrai pirkau Droge, pigiausia be nuolaidų būna IKI - ~14,69 ar pan. 4u.gif
Atsakyti
Na, net nezinau kaip atsakyt, pakenke ar ne.
Nes labai net vizualiai skiriasi garbanoti plaukai ir istiesinti. Kai istiesini net ir ne pacius sveikiausius plaukus, jie tokie glotnesni atrodo, labiau atspindi sviesa, todel daug labiau zvilga. Galiukai sakojasi, bet ir anksciau taip buvo, todel negaliu atsakyt, ar realiai pakenke plaukams ar ne. Nes tiesindavau su znyplem gan ilgai kaskart po plovimo, o tai tikrai neduodavo sveikatos plaukams.
Tikrai nera siurkstus, nesipucia. Labai glotnus ir tiesus. Man tai labai patinka, niekada neturejau tokiu ir visada svajojau, kad isplausiu ir jie nesigarbanos, tokie ir liks. Siaip ir daug maziau laiko uzima, isplauni ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 03 06, 16:00)
Skirtumas tikrai yra, plaukai žymiai labiau sausėja, beje jie deginami, kepinami, plaukai labiau veliasi, pučiasi ir t.t. Žoždžiu, kremukas apsaugantis nuo karščio tikrai reikalingas  mirksiukas.gif

o kai naudoji apsaugini kremuka nuo karscio, tai gal ir metalinis tiesintuvas ne taip kenkia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Qwertama @ 2007 03 07, 16:08)
o kai naudoji apsaugini kremuka nuo karscio, tai gal ir metalinis tiesintuvas ne taip kenkia?  g.gif


Žiūrint, koks tas metalinis tiesintuvas... bigsmile.gif aš naudoju keramikines, profesonaliam naudojimui skirtas, taigi, kai naudoji kremuką tikrai mažiau tiesintuvas kenkia plaukams. pamenu, kai tik man atvežė tiesintuvą, labai knietėjo išbandyti, bet apsaugančio nuo karščio kremo neturėjau, bet vistiek išbandžiau blush2.gif ketinau kaip tik kitą dieną eiti kirptis, tai kaip tik galus man būtų nukirpę, tad tiesinau be kremo. kai ištiesinau be priemonių, galiukai buvo sausi, plaukai šiaip pasišiaušę ir jokio blizgesio plaukų nebuvo schmoll.gif šiaip buvau nepatenkinta, nusivylusi, kokį brudą čia nusipirkau blink.gif bet kai nusipirkau priemones, visai kitas rezultatas thumbup.gif nors šiaip dar vistiek šiuo metu rezultatas manęs visiškai netenkina, bet tereikia atrasti tinkamas priemones, čia kalbu apie šampūnus, balzamus, kaukes rolleyes.gif
taigi, va tokia mano patirtis mirksiukas.gif niekada netiesinu be apsauginio kremuko.
beje, norėčiau paklausti tų kurios tiesina plaukus, kokius šampūnus, balzamus, kaukes naudojat? norėčiau atrast, kas glotnintu ir šiaip tiktų tiesinamiems plaukams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 03 07, 15:39)
beje, norėčiau paklausti tų kurios tiesina plaukus, kokius šampūnus, balzamus, kaukes naudojat? norėčiau atrast, kas glotnintu ir šiaip tiktų tiesinamiems plaukams  biggrin.gif
Pabandyk Trevor Sorbie priemones. Ten yra ir speciali tiesinamiems plaukams serija, Straightening addict vadinasi. Aš naudoju šampūną, balzamą ir purškalą apsaugantį nuo karščio. Man tai vsai neblogos tos priemonės mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos,patarkit katras pirkti žnyples blush2.gif
Nusižiūrėjau Wik ir Philips, abejos su jonais, keramika ir reguliuojama temp., tik kainos skiriasi vos ne 100 Lt. Kažin ar čia turi reikšmės firma g.gif
Atsakyti