Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

as tai naudoju Garnea (atsiprasau uz rasyba blush-anim-cl.gif ). man is pradziu jis nepatiko, bet karta pamirsau jo uzsideti ir is karto pajauciau skirtuma. mano plaukai linke garbanoti, tai jei tik dregnesnis oras is karto susigarbanoja. dabar kai naudoju si krema, tikrai daug maziau garbanojasi dregnu oru ir plaukai greiciau ir kokybiskiau issitiesina. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2007 02 28, 22:01)
O tai kaip tu apskaičiuoji kiek jo reikia?


Pagal savo plaukus. Imu tiek, kad užtektų ištept, bet nebūtų per daug. Kadangi pas mane plaukų kalnas, tai tiesindama dalinu į 6 dalis, kurių vienai užtenka to lazdyno riešuto dydžio kremo. Tiesa, mano plaukai ilgi, žemiau stanikėlio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Qwertama @ 2007 03 01, 13:47)
as tai naudoju Garnea (atsiprasau uz rasyba  blush-anim-cl.gif ). man is pradziu jis nepatiko, bet karta pamirsau jo uzsideti ir is karto pajauciau skirtuma. mano plaukai linke garbanoti, tai jei tik dregnesnis oras is karto susigarbanoja. dabar kai naudoju si krema, tikrai daug maziau garbanojasi dregnu oru ir plaukai greiciau ir kokybiskiau issitiesina.  rolleyes.gif


O tas garnier apsaugo nuo karščio? Aš maniau, kad jis tik paprastas kremas, neva tiesinantis, apsaugantis nuo tos drėgmės g.gif
Atsakyti
Sveikos mergickos, kazkaip jau seniai nesilankiau sitoj temelej. Va dabar jau prireike ax.gif . Mano palukai istiesinti chemiskai. Bet jau ataugineja ir nuo saknu pradeda banguotis. Norejau paklaust, ar kas is cia esanciu merginu, kurios istiesino plaukucius chemiskai, jau tiesino saknis?
Atsakyti
vakar nusipirkau Osis tiesinamaji fluida 250 ml, bet pabandziau ir nusprendziau, kad as nemoku tiesinti, tai jei kuria sudomins - prasom i az 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 03 04, 16:30)
vakar nusipirkau Osis tiesinamaji fluida 250 ml, bet pabandziau ir nusprendziau, kad as nemoku tiesinti, tai jei kuria sudomins - prasom i az  4u.gif


O kaip tiesinot, kad nesigavo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 03 04, 17:36)
O kaip tiesinot, kad nesigavo?  g.gif

feno pagalba ir apvaliu dideliu sepeciu 4u.gif
bet neturiu as tiek kantrybes rytais fenuotis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 03 04, 16:49)
feno pagalba ir apvaliu dideliu sepeciu  4u.gif
bet neturiu as tiek kantrybes rytais fenuotis  doh.gif


Su fenu pačiai tobulais niekada neis išsitiesint, nes rankos per trumpos biggrin.gif Su tiesinimo žnyplėmis galėtumėt tikėtis geresnių rezultatų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 03 04, 18:58)
Su fenu pačiai tobulais niekada neis išsitiesint, nes rankos per trumpos  biggrin.gif  Su tiesinimo žnyplėmis galėtumėt tikėtis geresnių rezultatų  smile.gif

tai kad neturiu znypliu doh.gif maniau sugebesiu pati - bet kad neiseina, todel ir noriu perleisti tai, kuri moka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 03 01, 16:39)
O tas garnier apsaugo nuo karščio? Aš maniau, kad jis tik paprastas kremas, neva tiesinantis, apsaugantis nuo tos drėgmės  g.gif

zinok negaliu tiksliai pasakyti ar apsaugo nuo karscio, bet jei kremas skirtas tiesinimui, tai kodel turetu neapsaugoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alissa @ 2007 03 03, 00:54)
Sveikos mergickos, kazkaip jau seniai nesilankiau sitoj temelej. Va dabar jau prireike  ax.gif . Mano palukai istiesinti chemiskai. Bet jau ataugineja ir nuo saknu pradeda banguotis. Norejau paklaust, ar kas is cia esanciu merginu, kurios istiesino plaukucius chemiskai, jau tiesino saknis?

Na ir kaip efektas??Nesusigadino labai plaukai ir kiek kainavo visas malonumas?
Atsakyti
QUOTE(Alissa @ 2007 03 03, 00:54)
Sveikos mergickos, kazkaip jau seniai nesilankiau sitoj temelej. Va dabar jau prireike  ax.gif . Mano palukai istiesinti chemiskai. Bet jau ataugineja ir nuo saknu pradeda banguotis. Norejau paklaust, ar kas is cia esanciu merginu, kurios istiesino plaukucius chemiskai, jau tiesino saknis?


Man irgi idomu kaip efektas? Ir ar nepakenke plaukui?
Atsakyti