Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

gal kartais REMINGTON? mirksiukas.gif
as turiu Remington tiesintuva su keraminem plokstelem.. super tiesintuvas thumbup.gif tikrai ne taip gadina plaukus, nes anksciau turejau kazkoki ne keraminem plokstelem, tai vargas buvo, nei plaukus gerai tiesino, ir dar labai gadindavo..
dar buna su stiklinem plokstelem, bet tokio as nebandziau...
[/quote]

Ta pati firma. Pas mane su karscio reguliatorium, bet kadangi ne pati pirkau tai pavirsius kazkoks labai idomus, alia naujas modelis buvo ir tikrai sake negadins plaugu. Sios firmos gaminiais prekiauja firma "baterija" ar kazkas panasaus, ji yra karoliniskese, asanaviciutes gatvej berods.
Plaukucius issitiesinu puikiai per 5 min, vienas brukstelejimas ir jie tiesus. Beje kirpejas patare, jei su keramikinem plokstelem tiesintuvas tai ant maximumo reikia (nu aisku ne visada), nes tada plaukiukai blizga wub.gif ir istikruju taip yra bigsmile.gif
Atsakyti
visos kaip paskaiciau tokius brangius tiesintuvus susipirke. mano plaukuciai pasiduoda tiesintuvui ir uz 20 lt. thumb_yello.gif o dar jeigu panaudoju tiesinimo priemoniu tai is viso supper buna. bat gal sitas pigutis labai plaukus gadina, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Qwertama @ 2007 02 25, 20:29)
visos kaip paskaiciau tokius brangius tiesintuvus susipirke. mano plaukuciai pasiduoda tiesintuvui ir uz 20 lt.  thumb_yello.gif o dar jeigu panaudoju tiesinimo priemoniu tai is viso supper buna. bat gal sitas pigutis labai plaukus gadina, ar ne?


20 Lt kainuoja metaliniai tiesintuvai, kurie labai kenkia plaukui. Labai brangūs yra profesionaliam (t.y. dažnam) naudojimui skirti tiesintuvai, o buitiniai kainuoja pigiau. Mano kainavo 79 ar 69 Lt ir jis niekuo ne prastesnis už draugės turimą BaByliss, kuris gal dvigubai bragesnis rolleyes.gif
Atsakyti
aciu uz atsakyma wink.gif
Atsakyti
Ojė, aš atsimetu, mano draugė taip pat turėjo metalinį tiesintuvą anksčiau. Bruzindavom vieną sruogą kelis kartus. Tai abi kaip kvaišos taip nusišiurinom plaukus, kad tik dabar mano plaukučiai atsigauna. doh.gif

Prabangą išsisiesinti plaukus, sau leidžiu porą kartų į metus. Nusipirkau brangų gerą tiesintuvą ir purškalų plaukams, tam reikalui. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(yavanna @ 2007 02 25, 22:59)
Ojė, aš atsimetu, mano draugė taip pat turėjo metalinį tiesintuvą anksčiau. Bruzindavom vieną sruogą kelis kartus. Tai abi kaip kvaišos taip nusišiurinom plaukus, kad tik dabar mano plaukučiai atsigauna.  doh.gif

Prabangą išsisiesinti plaukus, sau leidžiu porą kartų į metus. Nusipirkau brangų gerą tiesintuvą ir purškalų plaukams, tam reikalui.  ax.gif

cia jusu paklausius tai mano plaukai jau seniausiai siurenos turetu buti blink.gif bet taip nera. gal kad geri plaukai mano? ar kaip cia yra? as tiesintuva turiu jau gal puse metu ir naudoju ji beveik kasdien. g.gif
Atsakyti
Matai, mano plaukai šiaip linkę sausėti. mirksiukas.gif
Bet tavo vietoj aš taip nesidžiaugčiau. verysad.gif
Atsakyti
gal kuri nors girdejote kazka apie toki daigta?ar tikrai nekenkia plaukams? g.gif
http://www.topshop.lt/index.asp?tn=productview&c=1109&pid=16947
Atsakyti
QUOTE(kolkas ne mamyte @ 2007 02 27, 22:24)
gal kuri nors girdejote kazka apie toki daigta?ar tikrai nekenkia plaukams? g.gif
http://www.topshop.lt/index.asp?tn=productview&c=1109&pid=16947


Pirma karta toki dalyka matau. Idomu, ar jis lygiai taip pat gerai tiesina, kaip ir kiti keramikiniai? Ir aisku, ar jau cia tokia thumbup.gif apsauga, kaip kad raso g.gif ???
Atsakyti
O ten apie tas žnyples daug ir gražiai parašyta, keistai neįtikėtinai viskas ten puiku bigsmile.gif

Anksčiau maniau, kad Loreal apsaugantis kremas nuo karščio (rožiniame buteliuke) prastas... Taigi nusipirkau, nes prieš tai naudojau Osis apsauginę purškiamą priemonę. Per pusę metų sunaudojau 3-4 buteliukus, tiksliai netgi nepamenu. Kažkaip man pasirodė daugoka, taigi nusprendžiau išbandyti tą lorealio. Ką tik išsitiesinau ir labai džiaugiuosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Plaukai visiškai kitaip atrodo, nei su prof. naudojimo Osis blink.gif Jie žymiai švelnesni, minkštesni, žvilgūs wub.gif Tikiuosi man jis taip greit nesibaigs, kaip Osis ir, kad taip tiks ir toliau mano plaukučiams flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 02 28, 18:13)
O ten apie tas žnyples daug ir gražiai parašyta, keistai neįtikėtinai viskas ten puiku  bigsmile.gif

Anksčiau maniau, kad Loreal apsaugantis kremas nuo karščio (rožiniame buteliuke) prastas... Taigi nusipirkau, nes prieš tai naudojau Osis apsauginę purškiamą priemonę. Per pusę metų sunaudojau 3-4 buteliukus, tiksliai netgi nepamenu. Kažkaip man pasirodė daugoka, taigi nusprendžiau išbandyti tą lorealio. Ką tik išsitiesinau ir labai džiaugiuosi  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Plaukai visiškai kitaip atrodo, nei su prof. naudojimo Osis  blink.gif  Jie žymiai švelnesni, minkštesni, žvilgūs  wub.gif  Tikiuosi man jis taip greit nesibaigs, kaip Osis ir, kad taip tiks ir toliau  mano plaukučiams  flirt.gif


L'Oreal ir man labai patinka drinks_cheers.gif naudojam kartu su sese, tik ji dažniau, o aš kartą per savaitę, bet plaukų daug, tai sunaudoju 6 lazdyno riešuto dydžio kremu "lašus" ax.gif Užtenka porai mėnesių mažiausiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 02 28, 19:08)
L'Oreal ir man labai patinka  drinks_cheers.gif  naudojam kartu su sese, tik ji dažniau, o aš kartą per savaitę, bet plaukų daug, tai sunaudoju 6 lazdyno riešuto dydžio kremu "lašus"  ax.gif  Užtenka porai mėnesių mažiausiai  4u.gif


O tai kaip tu apskaičiuoji kiek jo reikia?
Atsakyti