Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(hudika @ 2007 02 17, 20:23)
gal butu galima is kaunieciu issinuomoti pabandyti tas philips znyples? jau dvejas nusipirkau tai nebenoreciau treciiu, nusipirkti ir pasideti i spinta  doh.gif

o kuom nepatinka turimos? 4u.gif ir kokios?
Atsakyti
turiu Vidal Sasoon Maximum,nezinau ar as nemoku tiesintis ar znyples ne kokios,gavau dovanu is anglijos ,nieko gero man jos ten,o sese turi anglijoje nusipirkusi uz 500 lt ten jau kazkokias labai geras,kurios garais tiesina,tai sake keli brukstelejimai ir plaukai kaip styga,nereikia ten jokiu mandru priemoniu kurios tiesina plaukus
Atsakyti
Kadangi esu is prigimties garbane, tad nusipirkau BRAUN tiesinimo znyples. 165 Lt. Fantastika. Issitiesinau per 10 min. kaip kirpykloj blush2.gif
Liuks daiktas. Aisku turejau paprastas uz 20 Lt doh.gif Plauku gadinimas ir nieko nesitiesina, o sitos su keramika thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos visos. As naujoke cia, bet jau su dideliu klausimu 4u.gif
Turejau sena toki plauku tiesintuva, taciau jis jau ir pasenes ir siaip jau blogas, taigi ieskausi dabar naujo ir tikiuosi patarimo is jusu. Apejau maksimas, topo centrus, avitelas ir kt vietas, na yra pasirinkimas nemazas, taciau neisivaizduoju palei kokius parametrus, palei kokia firma rinktis sita dalyka.
Aisku plauku tiesintuvo profesionalaus nenoriu, kadangi netiesinsiu ju kasdien, tik retkarciais, taciau noriu kad kuo maziau nukentetu plaukai. Skiriama pinigu suma yra apie 150-250 litu. Taigi laukiu jusu nuominiu, gal jau esate isbande kazka, kokie komentarai, kokie patarimai?
Didelis dekui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausra1234: 22 vasario 2007 - 22:45
QUOTE(Ausra1234 @ 2007 02 22, 23:43)
Sveikos visos. As naujoke cia, bet jau su dideliu klausimu  4u.gif
Turejau sena toki plauku tiesintuva, taciau jis jau ir pasenes ir siaip jau blogas, taigi ieskausi dabar naujo ir tikiuosi patarimo is jusu. Apejau maksimas, topo centrus, avitelas ir kt vietas, na yra pasirinkimas nemazas, taciau neisivaizduoju palei kokius parametrus, palei kokia firma rinktis sita dalyka.
Aisku plauku tiesintuvo profesionalaus nenoriu, kadangi netiesinsiu ju kasdien, tik retkarciais, taciau noriu kad kuo maziau nukentetu plaukai. Skiriama pinigu suma yra apie 150-250 litu. Taigi laukiu jusu nuominiu, gal jau esate isbande kazka, kokie komentarai, kokie patarimai?
Didelis dekui.


As pati naudoju remiglon (atrodo taip vadinas) tiesintuva. Visai patenkinta - kirpejas patare. Kainavo tikrai i tokia suma. Siaip patare rinktis su keramikiniu pavirsium, tada plauka saugo ir tepti tepti ant plaukiuku ka nors tiesinant.
Nepirk tik uz 50 Lt, nes tada jauciu bus sakes, ir galai issisakos, ir nusvils plaukai ir oj bus negrazu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(egline @ 2007 02 22, 23:48)
As pati naudoju remiglon (atrodo taip vadinas) tiesintuva. Visai patenkinta - kirpejas patare. Kainavo tikrai i tokia suma. Siaip patare rinktis su keramikiniu pavirsium, tada plauka saugo ir tepti tepti ant plaukiuku ka nors tiesinant.
Nepirk tik uz 50 Lt, nes tada jauciu bus sakes, ir galai issisakos, ir nusvils plaukai ir oj bus negrazu  tongue.gif


gal kartais REMINGTON? mirksiukas.gif
as turiu Remington tiesintuva su keraminem plokstelem.. super tiesintuvas thumbup.gif tikrai ne taip gadina plaukus, nes anksciau turejau kazkoki ne keraminem plokstelem, tai vargas buvo, nei plaukus gerai tiesino, ir dar labai gadindavo..
dar buna su stiklinem plokstelem, bet tokio as nebandziau...
Atsakyti
Labai man patinka BRAUN. Neseniai nusipirkau su keramikinem plokstelem, karscio reguliatorium. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Pasidarau plaukucius tiesius per 10 min lygia taip, kaip mane kirpykloj padaro blush2.gif Kainuoja 165 Lituku.
O kakzda kankinau plaukucius su paprastu tiesintoju "SCARLET", uz 20 Lt blush2.gif ax.gif Kvaisha buvau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 02 23, 15:03)
gal kartais REMINGTON?  mirksiukas.gif
as turiu Remington tiesintuva su keraminem plokstelem.. super tiesintuvas  thumbup.gif  tikrai ne taip gadina plaukus, nes anksciau turejau kazkoki ne keraminem plokstelem, tai vargas buvo, nei plaukus gerai tiesino, ir dar labai gadindavo..
dar buna su stiklinem plokstelem, bet tokio as nebandziau...

o kur tokio yra pirkti? blink.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kilbukas @ 2007 02 23, 18:25)
o kur tokio yra pirkti? blink.gif  g.gif  g.gif


as uk pirkau ji smile.gif
Atsakyti
Keraminis pavirsius yra svarbu, bet man kirpeja patare pirkti ta kuriame yra karscio reguliatorius. As turiu profesionalams, bet ant jo pacio nera firmos pavadinimo, bet kainavo 280Lt, tikrai geras neturiu jokiu nusiskundimu, bet manu pigesnis butu taip pat geras 4u.gif
Atsakyti
Dekui jums uz dalyvavima mano temoje!
Vadinasi galima iskirti pagrindinius kriterijus, svarbu keramikines ploksteles, ir karscio reguliavimas. Tai kuri ten nedabaige apie stiklines ploksteles? Gal kas labiau zino apie tai? Beje kokios firmos daugiausiai eina ir kariauja plauku prieziuros rinka?
Atsakyti
Paš naudoju Philips salon straight thumbup.gif esu labai patenkinta. JIs su jonais, keramikinis, reguliuojasi temperatūra 4u.gif
Atsakyti