Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

O as chemini buvau susidejusio gal 3 kartus. Ir ne vienas kartas nepakenke, plaukai ir garbaneles buvo thumbup.gif Niekas net netikejo, kad cheminis. Pparsaciausiai pasirenkat ne tas kirpejas, juk ne visos moka chemini dorai sudeti.O man ir patare, kaip graziau, ir padare dar kazkoki naujoviska.
Bet as savo plaukus po cheminio priziurejau, dejau visokias kaukes, balzamus. Zodziu, nieko blogo apie chemini negaliu pasakyti, tik tiek, kad jei dar sugalvociau setis ( dabar noriu buti su tiesiais plaukais), tik savo kirpeja pasitikeciau.
Atsakyti
Na turėjau ir aš tą džiaugsmą pora kartų.... ir padėjo tik žirklės...
Pirmus 2 mėn. plaukai atrodo puikiai, o paskui ištysta... pasidaro neaškūs. kažkokie befotmiai, nei tiesūs nei garbanoti. Dabar jau bevek ataugo, tai ir džiaugiuosi smile.gif
O man labai padėjo Bonacure intensyvios priežiūros kaukės (vienkartinėse pakuotėse)
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 02 12, 23:42)
Turejau ir as kazkada toki dziaugsma, cheminis vadinasi smile.gif  Kazkur seniai cheminiu temoj detalizavau, tai dabar nebesiplesiu... Geriausiai padejo zirkles. Kitos priemones tokios veiksmingos, deja, nebuvo smile.gif


drinks_cheers.gif Man irgi.
O balzamai, tiesinimai su bigudukais, fenu ir pan. neka padeda schmoll.gif Vis tiek pazeistas plaukas, siausiasi, elektrinasi, skilineja... verysad.gif Turejau tokius grazius plaukus, gan ilgus, gal 10-15cm zemiau peciu, panorejau dar grazesniu wub.gif Nu, kaip ten buna, norim kaip geriau, o iseina kaip visada laugh.gif Ataugo 10cm ir - laba diena, zirkles... Dabar jau galiu susiristi uodegyte apacioj, gal kokiu 5cm tongue.gif laugh.gif Auginsiu ilgus dabar wub.gif jei kantrybes uzteks aisku cool.gif
Atsakyti
ir aš buvau susidėjus cheminį, tai amen atrodė kad plaukams bus ir jokio grožio tik šiaudų kupeta ant galvos verysad.gif bet aš pakankamai greitai atstačiau savo plaukus, pirmiausia tai plaudama galva su žibalu bet kosmetiniu perskalaudavau, kvapo nebūdavo o efektas geras thumbup.gif paskui naudojau daug balzamo, dar spec. serumą plaukų galiukams, tik aš jį tepdavau ant visų plaukų nes plaukai buvo labai labai išsausėję blink.gif , tuomet nusipirkau tokę priemonę iš BED HEAD ten papurški ant plaukų ir plaukai pasidaro blizgantys gyvybingi, va atip ir porą mėnesiukų ar ir kankinausi su plaukeliais, bet greit atsistatė, o beto ir naudojant tas visas priemones tai nieks nepasakydavo kad netik baisus cheminis bet ir nudeginti plaukai doh.gif
Atsakyti
tfu tfu tfu, paskaicius suprantu kad man labai pasiseke, neisivaizduoju kur Jus tokius cheminius susidedat. man padare chemini kovo men, tai vat atlaike puse metu, buvau labai patenkinta thumbup.gif , o va pries menesi ar du pradejo leistis kuo toliau tuo labiau...
taigi pradejau nebedeti putu, nedziovinti fenu... sukuoju sukuoju ir gaunasi beveik tiesus, ir jokiu problemu... pakirpau tik galiukus profilaktiskai, o kitu net nezadu kirpti, biski pagaivinsiu plaukus ir susigarbiniuosiu vel tongue.gif
taip kad as esu labai patenkinta ir tikrai desiuos chemini vel... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kle0patra @ 2005 12 27, 19:14)
tfu tfu tfu, paskaicius suprantu kad man labai pasiseke, neisivaizduoju kur Jus tokius cheminius susidedat. man padare chemini kovo men, tai vat atlaike puse metu, buvau labai patenkinta  thumbup.gif  , o va pries menesi ar du pradejo leistis kuo toliau tuo labiau...
taigi pradejau nebedeti putu, nedziovinti fenu... sukuoju sukuoju ir gaunasi beveik tiesus, ir jokiu problemu... pakirpau tik galiukus profilaktiskai, o kitu net nezadu kirpti, biski pagaivinsiu plaukus ir susigarbiniuosiu vel tongue.gif
taip kad as esu labai patenkinta ir tikrai desiuos chemini vel...  mirksiukas.gif


Man po pirmo chemi io irgi oi kaip gerai ir gražiai viskas buvo, o susidejau antrą ir censored2.gif Dabar auginu savo plaukų likučius, ir jokio daugiau cheminio schmoll.gif
Atsakyti
jo, mergaitės, dabar ir aš turiu tokia bėdą g.gif Nueisiu ryt ir nusikirpsiu. Nors ir taip neilgi plaukai, bet teks trumpiau, kur kas trumpiau nusikirpti verysad.gif
Atsakyti
Sveikos, as jau apie 2 savaites galvoju, detis man chemini ar nesideti? Ir niekaip nenusprendziu... Galvoju, deciausi, jei kas nors garantuotu, kad va ta kirpeja gerai deda ir naudoja geras priemones, nesvarbu kiek kainuotu. Nusibodo man ilgi, tiesus plaukai, noriu garbanotu. Galvoju, jei jau nepavyktu, tai nusikirpciau. Na nezinau, patarkit ka nors.
Atsakyti
QUOTE(klauzada @ 2006 01 07, 03:17)
Sveikos, as jau apie 2 savaites galvoju, detis man chemini ar nesideti? Ir niekaip nenusprendziu... Galvoju, deciausi, jei kas nors garantuotu, kad va ta kirpeja gerai deda ir naudoja geras priemones, nesvarbu kiek kainuotu. Nusibodo man ilgi, tiesus plaukai, noriu garbanotu. Galvoju, jei jau nepavyktu, tai nusikirpciau. Na nezinau, patarkit ka nors.



Tikrai nesidek,nes laaabai sugadinsi plaukus,o paskui verksi verysad.gif
Jei jau labai nori garbanuotu plauku tai pasieskok kokiu geru znipliu tik ne metaliniu, jei yra tai keramikines,nes jos ne taip gadina plauka,arba nusipirk gerus bigutukus ir gera priemone garbanelem ax.gif
Atsakyti
g.gif Ka daryti, tai dar nenusprendziau, kiek cia skaitau, tai susidarau nuomone, kad tikrai daryti neapsimoka, bet, kiek pasisneku su draugem, kurios nera dariusios, tai jos sako detis g.gif . Manau, deciausi, jei rasciau gera kirpeja, kuri dirbtu su geromis priemonemis. Gal kas zino, ar galetu parekomenduoti Vilniuje ka nors?
Atsakyti
gal kas zinot, ir estae pacios isbande, kur kaune gerai chemiskai istiesina plaukus?
Atsakyti
As ir buvau susidejusi, tai dar ir dabar vargstu, kerpu, gydau ir t.t. net priesui nesiulyciau cheminio detis..O mano drauge susidejo, nors jos pacios bangavosi siek tiek, tai atrodo nerealiai, tinka, puikiai laikosi ir t.t. matyt cia skonio ir kokybes reikalas...
Atsakyti