Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

verysad.gif nu balzamai ,sampunai kokiu zinot kurie istiesintu banguotus plaukus?
Atsakyti
QUOTE(Mazzutea @ 2007 01 19, 21:08)
verysad.gif nu balzamai ,sampunai kokiu zinot kurie istiesintu banguotus plaukus?



spec.kremas+žnyplės. su šampūnais rezultato nepasieksi
Atsakyti
p koks kremas ? ax.gif
Atsakyti
SEMI DI LINO cristalli liquidi tai aliejukas juo sutepu plakus, ir tiesinu ligintuvu.
Atsakyti
QUOTE(Mazzutea @ 2007 01 19, 22:22)
p  koks kremas ? ax.gif



Apsaugantis nuo karščio ir tiesinantis kartu. Pati naudoju Loreal Studio HotStraight, John Frieda Frizz-Ease (relaxing creme), dar kažkokių purškaliukų turiu. Nueik į temą apie plaukų tiesinimą, padės tau ten smile.gif
Atsakyti
Aš neseniai įsigyjau keramikines plaukų tiesinimo žnyples "Babyliss" 4u.gif , jos tinka tiesinti ir šlapius ir sausus plaukus. Ale man kažkaip labai keista, kad galima šlapius plaukus tiesinti g.gif blush2.gif vadinasi WET N' DRY
Atsakyti
O ką su kitom negalima šlapių tiesaint? aš visad drėgnus tiesinu...
Atsakyti
toms, kurios mąsto ar verta ir ar skiriasi žnyplės su jonizacija ir be. turiu dvejas keramikines žnyples, vienos su jonizacija, kitos be jonizacijos. taigi, zinokit jaučiasi skirtumas thumbup.gif kai išsitiesinu su žnyplėmis su jonizacija, plaukučiai švelnesni, iš jų tiek daug neišgarinamas vanduo, kaip su žnyplėmis be jonizacijos. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 01 21, 11:09)
toms, kurios mąsto ar verta ir ar skiriasi žnyplės su jonizacija ir be. turiu dvejas keramikines žnyples, vienos su jonizacija, kitos be jonizacijos. taigi, zinokit jaučiasi skirtumas  thumbup.gif kai išsitiesinu su žnyplėmis su jonizacija, plaukučiai švelnesni, iš jų tiek daug neišgarinamas vanduo, kaip su žnyplėmis be jonizacijos.  mirksiukas.gif

Tda džiaugiuos. kad maniškės su jonais tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2007 01 20, 14:08)
O ką su kitom negalima šlapių tiesaint? aš visad drėgnus tiesinu...

turbut nelabai gerai, kirpykloj kai tiesina, visada fenu isdziovina g.gif
Atsakyti
Maniskis kirpeja, sake kad geriau tiesinti sausus, ar bent jau pradziuvusius. Ir siaip neleido tiesinti dazniau nei karta per savaite, jei myliu plaukucius savo, nes kitaip, kad ir kokios geros znyples, kad ir kiek priemoniu naudosiu, issauses plaukuciai ir bus ne kas.
Atsakyti
QUOTE(ausra.2 @ 2007 01 19, 23:01)
Aš neseniai įsigyjau keramikines plaukų tiesinimo žnyples "Babyliss"  4u.gif  , jos tinka tiesinti ir    šlapius ir sausus plaukus. Ale man kažkaip labai keista, kad galima šlapius plaukus tiesinti  g.gif  blush2.gif  vadinasi WET N' DRY


Būna žnyplių, kurios specialiai pritaikytos tiesinti ir drėgnus plaukus, o jei ne, tai galima tik sausu plaukus, nes šlapius galit išvirint paprasčiausiai rolleyes.gif






Atsakyti