Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(Wonderland @ 2007 01 17, 18:23)
Patikek, tikrai yra skirtumas. Pirk keramines. Ir dar patarciau su jonais kad butu.

Tikra tiesa drinks_cheers.gif Aš kaiptik prieš pora savaičių nusipirkau "Suntachi" keramines žnyples plaukams su jonais. Žinokit thumbup.gif dalykas. Seniau tiek vargdavau, kol savo "kudlas" išsilygindavau doh.gif O dabar maximum pusvalandis ir mano plaukai lygut lygutėliai thumbup.gif Tikrai neapsiriksit nusipirkusios smile.gif
O seniau lygindavau su metalinėm, paprastom. Tai ir plaukas labiau sausėdavo, o ir laiko dvigubai daugiau užimdavo.
Tik dėl kainos tai nesutinku schmoll.gif Juk keraminės vos ne dvigubai brangesnės gaunasi. Na, bent jau 100lt tai tikrai skiriasi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grytutė: 18 sausio 2007 - 11:26
o man kokia bėda, nesuprantu. turiu keramikines žnyples vienas su šukytėm, kitas su jonizacija. naudoju osis priemonę nuo karščio, ištiesina plaukučius tikrai gražiai, negaliu prikibti, bet jie šiaušiasi ir pasipūtę šiektiek būna, tikrai nėra glotnus wub.gif tai nesuprantu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo s@gute: 18 sausio 2007 - 12:49
QUOTE(Grytutė @ 2007 01 18, 12:24)
Tikra tiesa drinks_cheers.gif Aš kaiptik prieš pora savaičių nusipirkau "Suntachi" keramines žnyples plaukams su jonais. Žinokit  thumbup.gif dalykas. Seniau tiek vargdavau, kol savo "kudlas" išsilygindavau doh.gif O dabar maximum pusvalandis ir mano plaukai lygut lygutėliai thumbup.gif Tikrai neapsiriksit nusipirkusios smile.gif
O seniau lygindavau su metalinėm, paprastom. Tai ir plaukas labiau sausėdavo, o ir laiko dvigubai daugiau užimdavo.
Tik dėl kainos tai nesutinku schmoll.gif Juk keraminės vos ne dvigubai brangesnės gaunasi. Na, bent jau 100lt tai tikrai skiriasi g.gif


As irgi Suntachi su jonais nusipirkau. Tai labai dziaugiuosi. Dabar pati isitiesinu taip gerai kaip kirpykloj istiesindavo. O seniau turejau irgi su keraminiu pavirsium, bet be jonu, tai tik su kitu zmoniu pagalba istiesindavau. Ir tai rezultatas toli grazu ne idealus gaudavosi.. Ir del kainos sirdis neskauda kai rezultatas geras! biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(s@gute @ 2007 01 18, 13:48)
o man kokia bėda, nesuprantu. turiu keramikines žnyples vienas su šukytėm, kitas su jonizacija. naudoju osis priemonę nuo karščio, ištiesina plaukučius tikrai gražiai, negaliu prikibti, bet jie šiaušiasi ir pasipūtę šiektiek būna, tikrai nėra glotnus  wub.gif  tai nesuprantu verysad.gif


Gal glotninati kondicionieriu pabandyk. Pas mane irgi linke pustis, bet atsitaikiau priemones ir dabar lyg viskas ok smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonderland @ 2007 01 18, 13:29)
Gal glotninati kondicionieriu pabandyk. Pas mane irgi linke pustis, bet atsitaikiau priemones ir dabar lyg viskas ok smile.gif

O kokias priemones naudoji? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 01 18, 14:48)
O kokias priemones naudoji?  blush2.gif


Tigi S factor glotninanti kondicionieriu ir atsparu karsciui krema Catwalk fashionista. dar kartais galiukus Avon aliejuku patepu.

Kondicionierius tai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Nu jūs man pasakykit kas tie jonai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2007 01 18, 17:12)
Nu jūs man pasakykit kas tie jonai?  blush2.gif


Teigiamą arba neigiamą krūvį turinčios dalelės bigsmile.gif Per fiziką ir chemiją tikrai mokėtės cool.gif






Atsakyti
QUOTE(Wonderland @ 2007 01 18, 14:12)
Tigi S factor glotninanti kondicionieriu ir atsparu karsciui krema Catwalk fashionista. dar kartais galiukus Avon aliejuku patepu.

Kondicionierius tai  thumbup.gif  wub.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 01 18, 20:17)
Teigiamą arba neigiamą krūvį turinčios dalelės  bigsmile.gif  Per fiziką ir chemiją tikrai mokėtės  cool.gif


Tikriausiai tas pamokas pramiegojau blush2.gif

O tai kaip jie veikia plaukų tiesinimą? g.gif
Atsakyti
o aš dabar paklausiu, kur būtų galima rasti to plaukų balzamo? tikiuos, ne kokioj tundroj, ne už jūrų mariu? biggrin.gif ir dar oriencinė kainytė būtų ne prošal smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2007 01 18, 22:29)
Tikriausiai tas pamokas pramiegojau blush2.gif

O tai kaip jie veikia plaukų tiesinimą? g.gif


Va čia rašo taip: The ion conditioning feature surrounds your hair with negatively charged ions as you style, reducing frizz and static, and leaving your hair soft, smooth and shiny.


Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 01 19, 09:38)
o aš dabar paklausiu, kur būtų galima rasti to plaukų balzamo? tikiuos, ne kokioj tundroj, ne už jūrų mariu?  biggrin.gif  ir dar oriencinė kainytė būtų ne prošal  smile.gif


Salon + parduotuvese arba, jei esi Klaipedoj, tai Studijose A arba Aidos studijoj.
Kaina 85 Lt. Siaip tai daug atrodo, bet uztenka ilgai. As jau 2 menesius naudoju, o isnaudojau maziau nei puse. Tai pusei metu tikrai manyciau, kad turetu uztekti 4u.gif
Atsakyti