Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(Eveliina @ 2006 12 30, 22:28)
ai cia ne i tema biski bet sian man tiesino plakus ir puse veido nudegino su garais, tik parejus namo pastebejau dideli raudona plema ant zando ir akies  blink.gif  cry.gif

O,bože, blink.gif jei salone, tai aš iškelčiau skandalą gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaubunė: 09 sausio 2007 - 19:17
ne vienerius ir ne dvejus metus tiesinu plaukus maždaug kas antrą dieną, kartais ir dažniau. Na, ne kiekvieną plaukiuką, bet kadangi jie pas mane nesmarkiai banguoja, tai labai ilgo tiesinimo ir nereikia. naudoju tik profesionalius šampūnus, kondicionerius, kaukes ir apsaugines priemones nuo karščio. Plaukai tikrai neišslinko, nesuretėjo ir nelūžinėja schmoll.gif na, gal truputį sausesni, nei būdavo gilioj vaikystėje, bet užtat atrodau, kaip žmogus. o ne pusė plaukų į vieną pusę, pusė į kitą. Tikrai nesutinku, kad tinkamai prižiūrimi plaukai tiesinami kokybiškomis keramikinėmis žnyplėmis nepataisomai sugadinami schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2007 01 10, 11:09)
ne vienerius ir ne dvejus metus tiesinu plaukus maždaug kas antrą dieną, kartais ir dažniau. Na, ne kiekvieną plaukiuką, bet kadangi jie pas mane nesmarkiai banguoja, tai labai ilgo tiesinimo ir nereikia. naudoju tik profesionalius šampūnus, kondicionerius, kaukes ir apsaugines priemones nuo karščio. Plaukai tikrai neišslinko, nesuretėjo ir nelūžinėja schmoll.gif na, gal truputį sausesni, nei būdavo gilioj vaikystėje, bet užtat atrodau, kaip žmogus. o ne pusė plaukų į vieną pusę, pusė į kitą. Tikrai nesutinku, kad tinkamai prižiūrimi plaukai tiesinami kokybiškomis keramikinėmis žnyplėmis nepataisomai sugadinami schmoll.gif


o kokias priemones naudoji? ypac idomu del apsauginiu nuo karscio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2007 01 10, 12:09)
ne vienerius ir ne dvejus metus tiesinu plaukus maždaug kas antrą dieną, kartais ir dažniau. Na, ne kiekvieną plaukiuką, bet kadangi jie pas mane nesmarkiai banguoja, tai labai ilgo tiesinimo ir nereikia. naudoju tik profesionalius šampūnus, kondicionerius, kaukes ir apsaugines priemones nuo karščio. Plaukai tikrai neišslinko, nesuretėjo ir nelūžinėja schmoll.gif na, gal truputį sausesni, nei būdavo gilioj vaikystėje, bet užtat atrodau, kaip žmogus. o ne pusė plaukų į vieną pusę, pusė į kitą. Tikrai nesutinku, kad tinkamai prižiūrimi plaukai tiesinami kokybiškomis keramikinėmis žnyplėmis nepataisomai sugadinami schmoll.gif


Jo, as cia irgi sutinku. Jau 2 metus tiesinu ir plaukai normaliai atrodo. Ir sveikai zvilga. Svarbiausia geras priemones naudoti, nes be priemoniu tai greitai eina susigadinti doh.gif
Ir geras tiesintuvas ne pro sali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2007 01 10, 11:12)
o kokias priemones naudoji? ypac idomu del apsauginiu nuo karscio bigsmile.gif


drinks_cheers.gif Mane irgi apsauga nuo karščio domina ax.gif

Aš naudoju L'Oreal Hot Straight - tikrai patinka, drėgmę irgi neblogai atlaiko, o kad plaukus kažkuo padengia pajutau, kai po tiesinimo bandžiau nusiplauti rankas - iš pradžių atrodė rankos kaip rankos (nelipnios, nieko), bet kai pakišau po vandeniu, iškart pasijautė, kad rankos pasidengusios plėvele. Vadinasi, ir plaukučiai ja pasidengia bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 01 10, 12:05)
drinks_cheers.gif Mane irgi apsauga nuo karščio domina  ax.gif

Aš naudoju L'Oreal Hot Straight - tikrai patinka, drėgmę irgi neblogai atlaiko, o kad plaukus kažkuo padengia pajutau, kai po tiesinimo bandžiau nusiplauti rankas - iš pradžių atrodė rankos kaip rankos (nelipnios, nieko), bet kai pakišau po vandeniu, iškart pasijautė, kad rankos pasidengusios plėvele. Vadinasi, ir plaukučiai ja pasidengia  bigsmile.gif  thumbup.gif


ania, as dabar turiu is keune, tai specialiai tiesinimui skirtas, bet niekur neparasyta, kad apsaugo nuo karscio tai pradejau dometis, reikes kazka kitka pirkt, nes bijau plaukucius sugadint, nors ir tiesinu ne kasdien bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2007 01 10, 12:10)
ania, as dabar turiu is keune, tai specialiai tiesinimui skirtas, bet niekur neparasyta, kad apsaugo nuo karscio tai pradejau dometis, reikes kazka kitka pirkt, nes bijau plaukucius sugadint, nors ir tiesinu ne kasdien bigsmile.gif


Jep, Hot Straight, mano įsitikinimu vertas pirkti pakartotinai bigsmile.gif

Ale kam daryti plaukų tiesinimo priemonę, jei ji neapsaugo nuo karščio? g.gif Ar yra "šaltų" tiesinimo būdų?

Ai, dar nepaminėjau poros dalykų: ištieisnti plaukai labiau žvilga ir kur kas mažiau veliasi thumbup.gif Netiesinti plaukai man nebepatinka, nes toks gandralizdis gaunasi be formos biggrin.gif Gražu buvo per naujaką garbanos, ale 2 valandas reik garbanot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2007 01 10, 12:16)
Jep, Hot Straight, mano įsitikinimu vertas pirkti pakartotinai  bigsmile.gif

Ale kam daryti plaukų tiesinimo priemonę, jei ji neapsaugo nuo karščio?  g.gif  Ar yra "šaltų" tiesinimo būdų?

Ai, dar nepaminėjau poros dalykų: ištieisnti plaukai labiau žvilga ir kur kas mažiau veliasi  thumbup.gif  Netiesinti plaukai man nebepatinka, nes toks gandralizdis gaunasi be formos  biggrin.gif  Gražu buvo per naujaką garbanos, ale 2 valandas reik garbanot  biggrin.gif


nu ten ta tiesinimo priemone atseit padeda labiau istiesint plauka ir tinka naudot ir dziovinant dziovintuvu, jauciu teks kitos ieskot biggrin.gif
Atsakyti
na, aš perku priemones iš Sebastian, Joico, Alfaparf firmų produkcijos. Esmė yra, kad visose priemonėse - šampūne, kondicionieriuje turi būti stipriai drėkinančių medžiagų. Na taip, šios priemonės nepigios. Hydrate shampoo Dry or damaged Hair kainuoja, berods, 68 lt. Dar keliais litais brangiau tos pačios serijos kondicionierius. Kaukę iš Sebastian - Laminate (beje, ir tos pačios serijos kondicionieris neblogas, turėjau thumbup.gif ).Dar naudoju Joico K-Pak glotninantį balzamą, o priemonė tokia purškiama, ale vakar baigiau, o vyras šiukšles išnešė, tai nenurašysiu tikslaus pavadinimo blush2.gif

Bet pasakysiu taip. Geriau išleisiu tuos kelis šimtus, turėsiu nedaug, bet kokybiškas priemones ir man patinkančius plaukus, nei vaikščiosiu bet kaip schmoll.gif beje, vyrui buvau nupirkus papigiai tą Pantene Pro-v....žmonėėės....pabandžiau, ant bajerio, tai galvojau, kad numirsiu - mano niekada nesiveliantys, vos vos banguoti plaukai virto neiššukuojama mase....plaukas buvo nemalonus liesti, vėlėsi džiovinamas ir išdžiovintas, o ir atrodė nekaip blink.gif dar labiau pasibaisėjau, kai toks pat efektas ištiko vyrą, kurio plaukai, suprantama, daaaaug trumpesni. 2-3,5 cm turbūt....vienžo. Tada supratau, už ką pinigus moku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2007 01 10, 13:52)
na, aš perku priemones iš Sebastian, Joico, Alfaparf firmų produkcijos. Esmė yra, kad visose priemonėse - šampūne, kondicionieriuje turi būti stipriai drėkinančių medžiagų. Na taip, šios priemonės nepigios. Hydrate shampoo Dry or damaged Hair kainuoja, berods, 68 lt. Dar keliais litais brangiau tos pačios serijos kondicionierius. Kaukę iš Sebastian - Laminate (beje, ir tos pačios serijos kondicionieris neblogas, turėjau thumbup.gif ).Dar naudoju Joico K-Pak glotninantį balzamą, o priemonė tokia purškiama, ale vakar baigiau, o vyras šiukšles išnešė, tai nenurašysiu tikslaus pavadinimo blush2.gif

Bet pasakysiu taip. Geriau išleisiu tuos kelis šimtus, turėsiu nedaug, bet kokybiškas priemones ir man patinkančius plaukus, nei vaikščiosiu bet kaip schmoll.gif beje, vyrui buvau nupirkus papigiai tą Pantene Pro-v....žmonėėės....pabandžiau, ant bajerio, tai galvojau, kad numirsiu - mano niekada nesiveliantys, vos vos banguoti plaukai virto neiššukuojama mase....plaukas buvo nemalonus liesti, vėlėsi džiovinamas ir išdžiovintas, o ir atrodė nekaip blink.gif dar labiau pasibaisėjau, kai toks pat efektas ištiko vyrą, kurio plaukai, suprantama, daaaaug trumpesni. 2-3,5 cm turbūt....vienžo. Tada supratau, už ką pinigus moku blush2.gif


taip as irgi renkuosi tik kokybiskas priemones tik taip atsiauginau plaukus po visu dazymu, i jokius panetene net nenoriu ziureti biggrin.gif o ka tu butent naudoji plauku apsaugai nuo karscio pries dziovinima dziovintuvu arba tiesinima? bigsmile.gif
Atsakyti
Ar pasiteisina keramines tiesinimo znyples???Ar tikrai nera lygint su paprastom??? 4u.gif
Nes nzn kurias pirkti, nes kad ir tu keraminiu ir paprastu kaina panasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2007 01 17, 17:27)
Ar pasiteisina keramines tiesinimo znyples???Ar tikrai nera lygint su paprastom??? 4u.gif
Nes nzn kurias pirkti, nes kad ir tu keraminiu ir paprastu kaina panasi ax.gif


Patikek, tikrai yra skirtumas. Pirk keramines. Ir dar patarciau su jonais kad butu.
Atsakyti