Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE(vita82 @ 2006 11 11, 17:09)
Werdos plaukučiai
user posted image user posted image


Ir taip ir taip gražiai , bet ištiesinti tai jau taip krupščiai, pati čia taip? Jeigu pati tai žinok kaip kirpykloj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE({GlOsSy} @ 2006 11 11, 23:30)
Ir taip ir taip gražiai , bet ištiesinti tai jau taip krupščiai, pati čia taip? Jeigu pati tai žinok kaip kirpykloj  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Aš ir manau, kad ir taip ir taip gražu 4u.gif bet ištiesinta nerealiai, aš kai pati mėgstu ištiesintus saviškius, tai ir kitų labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE({GlOsSy} @ 2006 11 11, 23:30)
Ir taip ir taip gražiai , bet ištiesinti tai jau taip krupščiai, pati čia taip? Jeigu pati tai žinok kaip kirpykloj  mirksiukas.gif


aciu labai uz pagyrimus smile.gif
pati tiesinu, bet runka apie 1 valanda , ir turiu labai nebloga purskala tiesinimui, bent jis man jis labai tinka "trevor sorbie" ruzavas skystas kaip vanduo purskalas
Atsakyti
QUOTE(werda @ 2006 11 12, 01:22)
aciu labai uz pagyrimus smile.gif
pati tiesinu, bet runka apie 1 valanda , ir turiu labai nebloga purskala tiesinimui, bent jis man jis labai tinka "trevor sorbie" ruzavas skystas kaip vanduo purskalas

o tai tas purškalas skirtas apsaugot nuo karščio, ar kad lengviau išsitiesintų ar kaip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2006 11 12, 11:15)
o tai tas purškalas skirtas apsaugot nuo karščio, ar kad lengviau išsitiesintų ar kaip?  ax.gif

parasyta "plaukus tiesinantis su apsauga nuo karscio".
tai turbut ir tam ir tam jis smile.gif
Atsakyti
werda, tau tinka ir taip , ir taip thumbup.gif Grazus tavo plaukai !
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 11 12, 14:21)
werda, tau tinka ir taip , ir taip  thumbup.gif  Grazus tavo plaukai !


drinks_cheers.gif Man truputi graziau garbanos nes jos isskiria is minios,tiesiaplaukiu lb jau daug smile.gif
Atsakyti
vau,werdos plaukuciai jegele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!man kaip grazu tokie tiesus tiesus plaukuciai smile.gif as ir noreciau kipykloj isitiesint,nes namie tai uzknisa juos lygint smile.gif
Atsakyti
Man tai visai patinka pačiai išsilygint, kirpykloj niekad ir nebandžiau blush2.gif Aš tai naudoju L'orealio hot straight kremą, man jis lyg ir nieko. labai skaniai kvepia, tik įdomu ar yra iš tikrųjų koks poveikis, ta prasme ar tikrai nuo karščio apsaugo taip kaip rašo? :ax
Atsakyti
aciu visoms ax.gif , aisku nuomoniu prisiklausiau irgi daug, vieniem as garbanota nepalyginimai grazesne, o kitiem tik tiesus man tinka, man asmeniskai tiesus graziau, nekenciu savo kudlu, todel ir bandau uzsiaugint ilgus, galvoju gal kai i gaus siek tiek svorio, garbanos labaiu prades tist zemyn ir tiek nesipus, jeigu nesusigundysiu ir chemiskai neissitiesinsiu blush2.gif
labai mazai komentaru girdejau is tu kurios tiesino, todel bijau rizikuoti. viena mergaite lyg ir zadejo idet foto, bet taip ir nemaciau po to brangiojo tiesinimo, vilniuj g.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2006 11 12, 17:24)
Man tai visai patinka pačiai išsilygint, kirpykloj niekad ir nebandžiau  blush2.gif  Aš tai naudoju L'orealio hot straight kremą, man jis lyg ir nieko. labai skaniai kvepia, tik įdomu ar yra iš tikrųjų koks poveikis, ta prasme ar tikrai nuo karščio apsaugo taip kaip rašo?  :ax



As irgi dabar ji naudoju. Manau, kad apsaugo. Tikrai yra skirtumas kai tiesini be jo. Ir beto plaukai dregmes pilni t.y. neissauseje. Bent jau pas mane toks efektas. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(werda @ 2006 11 12, 19:29)
aciu visoms ax.gif , aisku nuomoniu prisiklausiau irgi daug, vieniem as garbanota nepalyginimai grazesne, o kitiem tik tiesus man tinka, man asmeniskai tiesus graziau, nekenciu savo kudlu, todel ir bandau uzsiaugint ilgus, galvoju gal kai i gaus siek tiek svorio, garbanos labaiu prades tist zemyn ir tiek nesipus, jeigu nesusigundysiu ir chemiskai neissitiesinsiu blush2.gif
labai mazai komentaru girdejau is tu kurios tiesino, todel bijau rizikuoti. viena mergaite lyg ir zadejo idet foto, bet taip ir nemaciau po to brangiojo tiesinimo, vilniuj g.gif

Na super tavo plaukuciai!!!! Tikrai labai grazus:))) Nors nekenciu savo garbanu, bet tavo tai tikrai nerealios!!! O kokias tu naudoji priemones kad jos nebutu taip pasiputusios?
Atsakyti