Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE({GlOsSy} @ 2006 11 11, 00:08)
džiaukitės tokiais plaukais kokius turit , juk ir garbanoti plaukai , taip pat labai žavingi wink.gif

mano plaukai nera garbanoti, bet man labai tinka visiskai tiesus smile.gif todel kartais noriu buti butent su tokiais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(benux @ 2006 11 06, 22:26)
Kita vertus, gal ir gerai, kad atsirado komentuojančių, nes ką gali žinot kas gali kuriai nors šaut į galvą, gal ims ir išvirs savo plaukus  biggrin.gif

Kažin kaip atrodytų išvirę plaukai hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(helena @ 2006 11 10, 21:12)
Kokius tiesintuvus naudojat??? Nusipirkau PHILIPS Girl Glam, nu s... visiskas doh.gif Eisiu pakeist, bet i koki....???? HELP help.gif  help.gif  help.gif

O kodėl nepatinka? Blogai tiesina ar kas? aš tai naudoju philipssalon straight ion esu patenkinta wub.gif
Atsakyti

O kodėl nepatinka? Blogai tiesina ar kas? aš tai naudoju philipssalon straight ion esu patenkinta wub.gif
[/quote]
jis labai silpnas, kaitinau gal puse valandos, kaip zaislas kazkoks, jei 20 kartu per sruoga perbrauksi tai gal kiek ir isitiesins... doh.gif
Atsakyti
[quote=helena,2006 11 11, 12:10]

[/quote]
jis labai silpnas, kaitinau gal puse valandos, kaip zaislas kazkoks, jei 20 kartu per sruoga perbrauksi tai gal kiek ir isitiesins... doh.gif
[/quote]
tada tikrai nekas blink.gif
Atsakyti
[quote=vetuke,2006 11 11, 12:21]
jis labai silpnas, kaitinau gal puse valandos, kaip zaislas kazkoks, jei 20 kartu per sruoga perbrauksi tai gal kiek ir isitiesins... doh.gif
[/quote]
tada tikrai nekas blink.gif
[/quote]
o kiek tavo kainavo, mano sitas s... 109 LT
Atsakyti
QUOTE({GlOsSy} @ 2006 11 10, 23:08)
Ai beje kur rašo kad galima tiesint ir šlapius plaukus ant tiesintojo , tai geriau tos firmos nepirkit , ne todėl , kad blogi būtų , bet iš profesionalumo , nes jeigu jie nežino tokio fakto , kad plaukai tiesiog išvirs , tai kas ten žino kokių jie ten žnyplių prikuria...


Žnyplės, su kuriomis galima tiesinti ir šlapius plaukus yra specialios - jos turi angas, kad garas iš karto pasišalintų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 11 11, 13:09)
Žnyplės, su kuriomis galima tiesinti ir šlapius plaukus yra specialios - jos turi angas, kad garas iš karto pasišalintų  tongue.gif


Nu bet gi jos vis tiek yra karštos , tai išverda gi ne garai , o karštis tuos plaukus , nežinau aš tai vistiek netiesinčiau šlapių plaukų su žnyplėm...
Atsakyti
labutis, prisijungsiu ir as. mano plaukai garbanoti ir baisiai pasisiause, jeigu noriu, kad butu padoriam stovy, sunaudoju apie puse bonkutes priemoniu. tiesintuva turiu suntachi, galiu ikelt dvi nuotraukytes, kokia esu garbanota, ir kaip istiesinus atrodo, tik kad nelabai moku, jei kas padetu, atsiusciau foto.
tik nezinau ar ilgai tversiu labai jau susigundziau cheminiu tiesinimu ax.gif
ir tiesinimas man uztrunka apie 1 valanda doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo werda: 11 lapkričio 2006 - 13:45
QUOTE(werda @ 2006 11 11, 13:47)
labutis, prisijungsiu ir as. mano plaukai garbanoti ir baisiai pasisiause, jeigu noriu, kad butu padoriam stovy, sunaudoju apie puse bonkutes priemoniu. tiesintuva turiu suntachi, galiu ikelt dvi nuotraukytes, kokia esu garbanota, ir kaip istiesinus atrodo, tik kad nelabai moku, jei kas padetu, atsiusciau foto.
tik nezinau ar ilgai tversiu labai jau susigundziau cheminiu tiesinimu ax.gif
ir tiesinimas man uztrunka apie 1 valanda doh.gif

Parašiau į až 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 11 11, 15:10)
Parašiau į až  4u.gif



issiunciau blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(werda @ 2006 11 11, 13:47)
labutis, prisijungsiu ir as. mano plaukai garbanoti ir baisiai pasisiause, jeigu noriu, kad butu padoriam stovy, sunaudoju apie puse bonkutes priemoniu. tiesintuva turiu suntachi, galiu ikelt dvi nuotraukytes, kokia esu garbanota, ir kaip istiesinus atrodo, tik kad nelabai moku, jei kas padetu, atsiusciau foto.
tik nezinau ar ilgai tversiu labai jau susigundziau cheminiu tiesinimu ax.gif
ir tiesinimas man uztrunka apie 1 valanda doh.gif

Werdos plaukučiai
user posted image user posted image
Atsakyti
[quote=helena,2006 11 11, 12:27]

[/quote]
o kiek tavo kainavo, mano sitas s... 109 LT
[/quote]
mano 199 Lt kainavo
Atsakyti