Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas 2

QUOTE({GlOsSy} @ 2006 11 04, 16:28)
Gali būti , kad ir nežinau, bet sakau tai ką esu girdėjus ir kuo esu įsitikinus , mano draugės gi tokie pat buvo plaukai , norėjo pasidaryt cheminį , bet kirpėja jai pasakė , kad cheminis labai sausina plaukus , o jos plaukai rodo , kad ir taip yra sausi , tai sakė , jeigu ji susidės cheminį turės dar daugiau problemų su plaukais , parinko priemones sausiems plaukams ir po maždaug 2 mėn jos plaukai iškart išsitiesino ir nebesipūtė , visi galvojo , kad kirpykloj plaukus tvarkosi , taigi ar verta buvo dėti cheminį ir gadinti savo plaukus , juk po cheminio ar šiaip ar taip geriau naudot prof. priemones , tai kodėl gi jų nepabandžius pirmiau cheminio , o po to jei jau nepadeda susidėti ir jį. Be to tam cheminiui gali suplot ir 500 lt kiti lieka net ir tuo nepatenkinti , tad iš kur žinot kokybiškas tas cheminis ar ne kol pats nepasidarai , juk ne visų plaukai vienodai į jį reaguoja.

as kadaise, kai buvaiu labai blondine, kas pora men dazydavau plaukus, irgi taip isipute ir pradejo garbanotis, kad nezinojau ka daryt...atrode, kad as su cheminiu, nors mano plaukai visada buvo tiesus unsure.gif tada as juos visaip kankindavau ir tiesinau doh.gif o po to supratau,kad cia nuo dazymo toks rezultatas gavosi biggrin.gif tai nustojau kankint ir viskas grizo i pradine padeti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo helena: 05 lapkričio 2006 - 09:54
QUOTE(benux @ 2006 11 04, 18:50)
thumbup.gif , na, o jei tiesinsi sausus - plaukai tiesiog iškeps  biggrin.gif  Kiekviena renkamės kas geriau. Beje, šlapių plaukų tiesinti nemėginau, o ir sausus stengiuosi labai retai, nes, kad ta procedūra ne į naudą, ginčytis turbūt nereikia.


Na, jei plaukai šlapi, tai ne todėl, kad į paluką vandens įsigėrė, o todėl, kad tarp plaukų tas vanduo laikosi. Juk tiesinam tai ne po 1 plaukelį, o sruogomis. Taigi jei sruoga šlapia, tai tarp plaukų užsilaikęs vanduo ir užverda kartu "išvirdamas" ir patį plauką. O sausus tiesinant jie ne kepami, bet efektas toks pat kaip lyginant su lygintuvu (kažkada kai nebuvo tų žnyplių, tai lygintuvu ir prosindavo panos biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 11 06, 13:25)
bet efektas toks pat kaip lyginant su lygintuvu (kažkada kai nebuvo tų žnyplių, tai lygintuvu ir prosindavo panos  biggrin.gif )

blink.gif blink.gif blink.gif taip dar negirdejau, geras blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2006 11 06, 13:35)
blink.gif  blink.gif  blink.gif taip dar negirdejau, geras blink.gif

Nesamone, ant bajerio cia parase. Daugiau tikekit tokiom pasakom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 11 06, 19:41)
Nesamone, ant bajerio cia parase. Daugiau tikekit tokiom pasakom  biggrin.gif


Ai, angles aš pilnai įsivaizduoju biggrin.gif
Nu gerai, gerai, čia buvo baika, bet vis tiek efektas kaip su prosu varytum, patinka tai jum ar ne tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 11 06, 13:25)
Na, jei plaukai šlapi, tai ne todėl, kad į paluką vandens įsigėrė, o todėl, kad tarp plaukų tas vanduo laikosi. Juk tiesinam tai ne po 1 plaukelį, o sruogomis. Taigi jei sruoga šlapia, tai tarp plaukų užsilaikęs vanduo ir užverda kartu "išvirdamas" ir patį plauką. O sausus tiesinant jie ne kepami, bet efektas toks pat kaip lyginant su lygintuvu (kažkada kai nebuvo tų žnyplių, tai lygintuvu ir prosindavo panos  biggrin.gif )

Man visiškai nesvarbu kaip ten kas vyksta, faktas, kad tiesinti nėra sveika ir kaip bet kur reikalingas saikas.Nesuprantu, ar aš liepiau kuriai nors bandyt tuos šlapius plaukus tiesinti doh.gif Paprasčiausiai nusipirkau žnyples ir parašiau kas instrukcijoj parašyta...Kita vertus, gal ir gerai, kad atsirado komentuojančių, nes ką gali žinot kas gali kuriai nors šaut į galvą, gal ims ir išvirs savo plaukus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(^nataly^ @ 2006 10 22, 19:29)
man sitos priemones super.labai patinka ta krema tai jau antra tubele naudoju...dar kai issitiesinu labai mazai uzsidedu ant delnu ,patrinu,ir suglostau plaukus... thumbup.gif kaina apie 35,neatsimenu keik mokejau.ir nedaug jo reikai 3-4 menesiam laisvai uztenka(tiesinu i savaite kokius 4-5 kartus)


As irgi pamisusi del tiesiu plauku. Manieji pasipute, tai reikia padirbeti, kad rezultata nebloga gautum ax.gif


O kur tu priemoniu Urban:tribe galima isigyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wonderland: 07 lapkričio 2006 - 15:32
QUOTE(*Citra* @ 2006 11 06, 20:41)
Nesamone, ant bajerio cia parase. Daugiau tikekit tokiom pasakom  biggrin.gif

blush2.gif kokia aš naivi pasirodo 4u.gif
Atsakyti
Kokius tiesintuvus naudojat??? Nusipirkau PHILIPS Girl Glam, nu s... visiskas doh.gif Eisiu pakeist, bet i koki....???? HELP help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 11 06, 19:41)
Nesamone, ant bajerio cia parase. Daugiau tikekit tokiom pasakom  biggrin.gif


zinok ne ant bajerio, kai buvo mano drauge UK tai jos kambarioke pastoviai prasydavo jai plaukus su lygintuvu istiesint unsure.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2006 11 10, 22:41)
zinok ne ant bajerio, kai buvo mano drauge UK tai jos kambarioke pastoviai prasydavo jai plaukus su lygintuvu istiesint unsure.gif  bigsmile.gif

va cia tai baisu... doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(helena @ 2006 11 05, 09:54)
as kadaise, kai buvaiu labai blondine, kas pora men dazydavau plaukus, irgi taip isipute ir pradejo garbanotis, kad nezinojau ka daryt...atrode, kad as su cheminiu, nors mano plaukai visada buvo tiesus unsure.gif tada as juos visaip kankindavau ir tiesinau doh.gif o po to supratau,kad cia nuo dazymo toks rezultatas gavosi biggrin.gif tai nustojau kankint ir viskas grizo i pradine padeti thumbup.gif


Va va , aš irgi kai dažiau sruogelėm , tai ui ir dar kelis kartus dažyti buvo tai apskui problemų turėjau , nes nei aš rūpindavaus tais plaukais nei ką , ir niekaip nesuprasdavau nuo ko jie pučiasi ir garbanojasi , paskui susipratusi , atsiauginau tas sruogelės , naudodama geras priemones pažeistiems palukams , na ir turiu dabar tiesius , tamsius , ilgus plaukus. Ir kodėl aš juos dažiau doh.gif

Ai beje kur rašo kad galima tiesint ir šlapius plaukus ant tiesintojo , tai geriau tos firmos nepirkit , ne todėl , kad blogi būtų , bet iš profesionalumo , nes jeigu jie nežino tokio fakto , kad plaukai tiesiog išvirs , tai kas ten žino kokių jie ten žnyplių prikuria...
Papildyta:
Ir iš vis gana vargt jum su tuo tiesinimu , nueikit į kirpyklą , pasidarykit kirpimą pagal jūsų plauko kritimą , kad nereikėtų nieko su tais plaikais papildomai daryt ir džiaukitės tokiais plaukais kokius turit , juk ir garbanoti plaukai , taip pat labai žavingi wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo {GlOsSy}: 10 lapkričio 2006 - 23:08