Įkraunama...
Įkraunama...

Netikėtas mažylio atėjimas...

OI kaip gerai, kad viskas gerai baigėsi 4u.gif tavo pagrandukas Paulytis tik pora savaitėlių jaunesnis už maniškę pūkuotukę biggrin.gif . Jau vyrukas prakutęs? Džiugina tėvelius šypsenom biggrin.gif Šaunuoliukai 4u.gif dievuliau, išgyvenus tokius dalykus, supranti gyvybės kainą wub.gif pamatai kokia laimė guli lovytėj ir pirštelius čiulpia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(evelina @ 2006 11 02, 20:43)
OI kaip gerai, kad  viskas gerai baigėsi 4u.gif tavo pagrandukas Paulytis tik pora savaitėlių jaunesnis už maniškę pūkuotukę biggrin.gif . Jau vyrukas prakutęs? Džiugina tėvelius šypsenom biggrin.gif Šaunuoliukai 4u.gif dievuliau, išgyvenus tokius dalykus, supranti gyvybės kainą wub.gif pamatai kokia laimė guli lovytėj ir pirštelius čiulpia wub.gif

wub.gif wub.gif wub.gif aš galiu pasakyti kad iš tiesų po Pauliaus gimimo labai pasikeitė mano visas požiūris i gyvenimą ir jo prasmę... ax.gif ax.gif ir esu įsitikinusi kad ne veltui matyt buvo duotas šis išbandymas 4u.gif ,šis nėštumas ir butent šis mano Stebuklas wub.gif wub.gif wub.gif

Ir labai norėtūsi kad tai suprastu daugelis būsimu ir esamų mamyčių 4u.gif 4u.gif 4u.gif Gal tada nereikėtu nei vaikų nei kūdikių namų 4u.gif
Atsakyti
Beskaitant net asaros istrysko... wub.gif
Beje man 30 savaite irgi pastebejo aukstoka spaudima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kgintare @ 2006 11 04, 21:58)
Beskaitant net asaros istrysko... wub.gif
Beje man 30 savaite irgi pastebejo aukstoka spaudima unsure.gif

labai stebek ji fear.gif ,nes man ir po truputi kilo nuo 30 sav doh.gif
Atsakyti
kažką primena... tik mums ne spaudimas kilo, o nubėgo vandenys... ir plaučiukus teko brandinti...

aukit sveiki ir laimingi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2006 11 11, 23:34)
kažką primena... tik mums ne spaudimas kilo, o nubėgo vandenys... ir plaučiukus teko brandinti...

aukit sveiki ir laimingi  wub.gif

dekojam wub.gif
Atsakyti
gerai kad viskas baigesi gerai... o dabar turi tokia grazuti mazuti dziaugsmeli bigsmile.gif
Atsakyti
Gerai viskas, kas gerai baigiasi smile.gif
Sėkmės ir sveikatėlės jums augti 4u.gif
Atsakyti
mane tai labiausiai nervina tos daktares su savo komentarais tai joms pilvas per mazas, leliukas nedasivystes puola imtis visokiu priemoniu (na kaip tau pradzioje), as tokiu komentaru prisiklausiau n. labai saunu, kad pakeitei daktare ir aisku dar geriau, kad viskas baigesi laimingai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedra* @ 2006 11 25, 16:55)
mane tai labiausiai nervina tos daktares su savo komentarais tai joms pilvas per mazas, leliukas nedasivystes puola imtis visokiu priemoniu (na kaip tau pradzioje), as tokiu komentaru prisiklausiau n. labai saunu, kad pakeitei daktare ir  aisku dar geriau, kad viskas baigesi laimingai  wub.gif  wub.gif  wub.gif

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
cray.gif tikrai jaudinanti istorija... svarbu viskas dabar gerai,aukit laimingi ir sveiki wub.gif wub.gif
Atsakyti
cray.gif cray.gif cray.gif aukit sveiki ir laimingi!!! wub.gif
Atsakyti