Įkraunama...
Įkraunama...

Netikėtas mažylio atėjimas...

nubraukiau ir aš ašarytę cray.gif Gerai,kad viskas taip baigėsi.Linkiu augti dideliems ir sveikiems biggrin.gif
Atsakyti
Kokia graži istorija.. wub.gif Sugraudino ir mane cray.gif Aukit sveiki ir dideli 4u.gif
Atsakyti
grazi pabaiga wub.gif as irgi sia liga turejau,taigi beveik viska pati isgyvenau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sony @ 2007 08 07, 12:03)
nubraukiau ir aš ašarytę cray.gif Gerai,kad viskas taip baigėsi.Linkiu augti dideliems ir sveikiems biggrin.gif



QUOTE(Jenny;) @ 2007 08 07, 21:39)
Kokia graži istorija..  wub.gif Sugraudino ir mane cray.gif  Aukit sveiki ir dideli  4u.gif



QUOTE(Erikomama @ 2007 08 25, 21:59)
grazi pabaiga wub.gif as irgi sia liga turejau,taigi beveik viska pati isgyvenau unsure.gif

Dekojam uz nuosirdzius palinkejimus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
cray.gif

labai grazu ir jausminga, laimes jusu seimai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
Man regis, jau esu skaičius šią istoriją g.gif Bet vis tiek antrąsyk pasakysiu - sėkmės, aukit sveikučiai smile.gif
Atsakyti
4u.gif vaje kap dziugu kad jus jau tokie dideli ir sveiki wub.gif tokia siluma uzpludo skaitant istorija. . . cray.gif wub.gif Bukite sveiki ir laimingi 4u.gif
Atsakyti
Po visu isbandymu nusipelnet visko visko, kas geriausia!!!
Atsakyti
QUOTE(Vilmoshka @ 2007 10 07, 22:14)
Man regis, jau esu skaičius šią istoriją g.gif Bet vis tiek antrąsyk pasakysiu - sėkmės, aukit sveikučiai smile.gif



QUOTE(merilda @ 2007 10 07, 22:33)
4u.gif vaje kap dziugu kad jus jau tokie dideli ir sveiki  wub.gif tokia siluma uzpludo skaitant istorija. . . cray.gif  wub.gif Bukite sveiki ir laimingi  4u.gif



QUOTE(Šelmė @ 2007 10 09, 11:24)
Po visu isbandymu nusipelnet visko visko, kas geriausia!!!

Labai ačiū už palinkėjimus mano žiogeliui, wub.gif wub.gif

Aš inkiu visoms mamytėms laimės ,džiaugsmo ir kantrybės auginant savo Turtą wub.gif wub.gif

Atsakyti
sveikinu !
Atsakyti
net susigraudinau... wub.gif grazi, bet tuo paciu ir lb baisi istorija...
Atsakyti
Sveikateles ir sekmes jums.... mirksiukas.gif
Atsakyti