Įkraunama...
Įkraunama...

Netikėtas mažylio atėjimas...

džiugu, kad viskas baigėsi gerai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
skaiciau ir verkiau, o dar ne rastininke vadinasi ax.gif saunuole mamule thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ziezirba @ 2006 12 15, 15:50)
Labai grazi istorija, asara isspaude  4u.gif  tikiuosi, kada nors ir as patirsiu ta jausma, kuomet isvysti savo vaikeli...

ZINOMA KAD PATIRSI wub.gif IR PAMATYSI KAD TAI.. STEBUKLINGA .VISA GYVENIMA NEPAMIRSTAMA IR BE GALO JAUSMINGA wub.gif wub.gif wub.gif SIO JAUSMO NEPALYGINSI SU JOKIU KITU JAUSMU wub.gif

QUOTE(Tangi @ 2007 01 12, 20:14)
skaiciau ir verkiau, o dar ne rastininke vadinasi   ax.gif saunuole mamule  thumbup.gif

blush2.gif aCIU wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =SVAJA=: 19 sausio 2007 - 20:39
Sveikinu nuoširdžiausiai,tiek teko jums išgyventi.Svarbu,kad jūs kartu ir viskas gerai baigėsi,džiaugiuosi už jus,net susigraudinau.Aukit sveiki ir dideli 4u.gif
Atsakyti


Sauonuole tu mamyte...Svarbiausia tiketi kad viskas bus gerai, ir va iveiket visus sunkumus dabar galit myluotis 4u.gif Sveikatytes jums!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(=SVAJA= @ 2006 08 22, 08:49)
NA PRIBRENDAU PARAŠYTI SAVO ISTORIJĄ , NESU RAŠTININKĖ BET PABANDYSIU. TAIGI....

Apie mažylį pradėjau pagalvoti prieš kokių 3-4 metelius , vyras tam prieštaravo gan griežtai,bet vis zyziau , mykiau ir ašarojau ir ką... jis sutiko thumbup.gif 
Nuo 2005 metų rugsėjo mes pradėjom kurti naują savo stebuklą , pavyko mums  ketvirtą planavimo mėnesiuką t.y. per Kūčias - Kalėdas ... 
2006 metų 01 03 nusipirkau testą ir galvoju: ai, ant durniaus pasidarysiu , bet vis viena nieko nerodys  ax.gif , ir ką .... aš išvydau dvi juostytes, apie kurias svajojau jau eilę metukų !!!!  Rankos virpėt pradėjo, nuvarau pas vyrą ir prikeliu jį , sakau žiūrėk !! dvi!!!!  O jis- tai ką, moterie, prisidirbai  lotuliukas.gif , sakau: - aha...  Labai džiaugiausi ir patikėti negalėjau, todėl pasidariau dar gal 5 testukus, kurie rodė tą patį  biggrin.gif Taigi prasidėjo laukimas ...

Ruošiuosi pirmam vizitui pas gydytoją, sunerimus susijaudinus ir be galo laiminga!! Nuvykus pas gydytoją,  įteikiu jai testuką, o ji... sako: "nesidžiauk,  reikia žinoti, ar nėštumas vietoje", man nuotaiką sugadino, sugadino dar labiau, kai po savaitės ji man sako: "tavo nėštumas yra per mažas pagal savaites, taigi,  jei nepaaugs per savaitę, darysim valymą!" verysad.gif  Po tokių žodžių mintyse ją pasiunčiau toli toli .... ir daugiau pas ją nesilankiau, aišku, tą dieną žliumbiau be galo be krašto.... Tada vyras patarė nueiti pas kitą gydytoją , aš paklausiau ir ką... - viskas tvarkoje, širdutė plaka ir mums jau 7 savaitėlės  wub.gif  Taip aš nusiraminau ir laukiau savo mažiuko  žirniuko ,laukiau kol jis pakibins mane .Tai įvyko Balandzio 1, bežiūrint "svogūnus" per LNK smile.gif , jaučiu tik "tuk", ir dar "tuk" -  galvoju vaidenasi, bet ne,  sulaukiau dar tuksiukų wub.gif  Nuo 20 sav jau tiksliai žinojom, kad nešioju berniuką  wub.gif . Taip pradėjo bėgti laikas, savaitė po savaitės, ir sulaukiau 28 sav.,  kai atėjo metas eiti į dekretą  thumbup.gif , prasidėjo malonūs rūpesčiai, pirkinukai ir t.t....

Prasidėjus 30 sav., mano gydytoja pastebėjo jog mano kraujospūdis kiek pakilęs , nors aš to nejaučiau  schmoll.gif 140/90, jaučiausi neblogai , tyrimai buvo geri todėl kažko ypatingo ir nedarė. 31 sav. aš jau gulėjau ligonineje dėl savo kraujospudžio, tyrimai vėl gi geri, kraujas geras, šlapime baltymo nėra, todėl man skyrė vaistus nuo spaudimo... na tada ir prasidėjo.... Nuo tų vaistų man pradėjo dar labiau kilti kraujospūdis , daktarai sako- negeri vaistų !!! Aš akis išpūtus ir sakau: tai kokio velnio aš čia guliu? Jie dozę didina, o spaudimas kyla , muša tik sulašinus magnio, tai pagulėjau savaitę toj ligoninej, ir išleido namo su tais vaistais , aš jų gerti negaliu, man nuo jų širdis makaluojasi , silpna darosi, o gerti turiu, nes  biškiuką numuša spaudimą.
Taip namie pratempiu dar gerą savaitę , pati matuoju soaudimą kol vieną sykį ... maniau aparatas blogas man rodė -160/110,akyse biškį raibsta , todėl skambinu savo ginekologei ir pasakau kas darosi , ji: "skubiai atvažiuok ir pagulėsi, paseksim kas čia vyksta, nuvažiuoju ir vėl guliu ligoninėje, tačiau jau visa sutinusi, galva skauda kasdieną ir  jaučiu, kad kažkas ne taip...  Man klauso toniukus - jie geri, bet vaiko judesiukų mažoka , vakare lyg ir gerai, spardosi mano "skersiukas" ( jis visa laika buvo skersas rolleyes.gif ).

07.29d. Diena lyg ir nieko praėjo, tačiau vakare, apie 17 val , jaučiu, kad kažkas darosi mano galvoje , akyse šviesuliai, o galvą  skauda, ūžia, spengia....
Ateina akušerė pamatuoti spaudimą ... Ji liepia man užsimerkus gulėti,  o palatos moterims nutilti!!! Pati išbėga ir ateina su daktare , vel matuoja , jų veidai pasikeičia, atbėgusi akušerė kažką purškia man į burną , po liežuviu tabletę duoda ir sako: "Mažyte, važiuosi į klinikas ...." Dar ateina suleisti magnio, jaučiu, kad jos rankos dreba, ir leidžia jau tokiu greičiu, kad aš bordinė pasidarau, Klausiu, koks spaudimas, - man ji nesako ... Girdžiu, kai atvažiuoja su sirenom "greitoji"  ir žinau, kad tai manęs ....

Labai greitai atvykom į klinikas, ten vėl apžiūra, tyrimai ir spaudimo matavimas . Klauso vaikučio tonų,  jie geri,  tačiau vaikučio judesiukų mažai ... Aš apsikabinus pilvelį prašau, kad sujudėtų mano mažiukas,  bet vos keletą kartų bumsiukus jutau verysad.gif 
Visai vakare mane perkėlė į intensyvią palatą , prieš tai apžiūrėjo "echo", sakė vaikutis 34 sav. , skersas , pažiūrėjo kraujotaką,  bet nieko nesupratau ką sakė, tik išgirdau, kad brandinti nereikės .... tada nuvežė mane į intensyvią palatą ir pajungė prie ko tik įmanoma: vienoje  rankoje laša magnis, kitoje pajungtas spaudimo aparatas, kuris kas 10 min matuoja spaudimą, taip praleidau naktį ....

07.30  Rytas, ateina  toniukų rašyti ir jaučiu, kad man spaudžia pilvo apačią ir strėnas , galvoju gal šiaip... bet pažiūriu į laikrodį -  kas 3 min tie spaudimai, pamatavus toniukus paaiškėjo, jog tai sąrėmiai. Vaikučio širdelė plaka gerai ir spurdėti pradėjo leliukas, galvoju kaip gerai....

Ateina į palatą gydytojas, žiūri i mane, o aš pradedu taip verkti, supratus ką jis nori pasakyti .... Jo žodžiai buvo tokie: "Jūsų padėtis sunki, vaikutis jaučiasi taip pat ne kaip , todėl mes turime užbaigti nėštumą...."

Mano galvoje skamba: "sunki padėtis ir užbaigti nėštumą..."  Meldžiu Dievą  ir prašau visų, kas gali,  kad pasimelstų už mus, nes brangi kiekviena minutė .... Skambinu vyrui ir prašau, kad atvažiuotų , nors žodelio negaliu pratarti per ašaras ir didžiulė Baimė dėl savo mažylio ...

Mane paruošė labai greitai, vyras spėjo dar platoje pamatyti ir palydėjo į operacinę.... Taikė man spinalinę nejautrą, kadangi ji mažina kraujospudį, o bendra narkozė galėjo sukelti insultą  verysad.gif , taigi,  prasidėjo operacija. Visą laiką mane kalbino anesteziologas, sako dabar neišigąskit, bus didelis sujudimas apie jus, trauks jūsų vaikutį...ir liepia man giliai kvėpuoti, aš klausau ir vykdau viską, ką sako, praėjo gal 2 minutės ir aš išgirdau  pačią gražiausią muziką  mano ausims -  tai verkė mano mažylis!  wub.gif  Emocijos buvo tokios, kad galėjau šokti nuo stalo ir bėgti prie jo! Priėjęs anesteziologas labai švelniai pasakė:  "sūnelis, bet labai mažytis ...2kg 170gr ir 44cm..." 
Parodė man mano stebukliuką labai trumpai: jis toks gražutis, toks mažytis, jis -mano stebukliukas .... Ir išsinešė jį sesutės.  Kartu  pasikvietė ir tėtį. Kol mane tvarkė, gydytojas gavo žinutę, kad mano mažulis įvertintas 8/9 balais pagal Apgar skalę, o tai labai gerai!!!  Jis pats  kvėpavo, tik dar nevalgė, todėl buvo inkubatoriuje, kur jį šildė ir maitino.

Po operacijos atėjo pas mane vyras ir sako: "jis nuostabus, mažytis, bet kokie plaukai !!!!!! " Aš jam pavydėjau, nes matė jį ilgai ir visą  blush2.gif Bet buvau labai laiminga, kad viskas baigėsi taip gerai!!!!! O juk gydytojas, atejęs vėliau, pasakė: "viskas puiku, tačiau vakare būtų buvę per vėlu..."

Taigi, mano diagnozė - SUNKI PREEKLAMPSIJA IR PRASIDEDANTIS PLACENTOS ATSIDALIJIMAS. verysad.gif  O KRAUJOSPŪDĮ MAN PASAKĖ PO VISKO,  BUVO 200/120...


ŠTAI TOKIA MANO ISTORIJA, GAL KIEK ILGOKA, BET PARAŠYTA IŠ VISOS ŠIRDIES. LAIMIGA, KAD GALIU ŠIANDIENĄ GLAUSTI SAVO PAULIUKĄ PRIE KRŪTINĖS ,O JUK GALĖJO BŪTI VISKAS KITAIP ....
AČIŪ SM MERGAITĖM,  KURIOS PALAIKĖ MANE, KAI BUVO SUNKU, TAI MUMS LABAI PADĖJO!!!!


Atsakyti
Dar syk dekojam uz grazius zodelius ir palinkejimus wub.gif wub.gif wub.gif

Dabar mes va jau tokie
visu palikymo deka ir linkejimu wub.gif wub.gif

user posted image 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
user posted image ale, jezus, svaja, kaip gražu. negaliu. nu faina. sveikinu, kad viskas taip gerai. tikiuos ir pas man viskas baigsis gerai ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif saunuole thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti

Kokia grazi istorija, net ir as apsiverkiau.Aukite sveiki ir stiprus. 4u.gif
Atsakyti
Dekojame nuosirdziai oro_buckis.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
be galo graudi istorija linkiu dauk sveikatytės irstiprybės 4u.gif
AUGIT SVEIKUČIAI 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*Jurginta* @ 2007 03 22, 22:11)
Dar syk dekojam uz grazius zodelius ir palinkejimus  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Dabar mes va jau tokie
visu palikymo deka ir linkejimu  wub.gif  wub.gif

user posted image 4u.gif  4u.gif  4u.gif

NA IR GRAZUOLIUKAS wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti