QUOTE(pašnekutė @ 2008 09 22, 16:31)
1. Aha, pačiam...
Kaip tik antrokas, o net ir šeštokas turi pakankamai gyvenimiškos patirties, kad galėtų kompetentingai nusispręsti ir logiškai pasirinkti, atsižvelgdamas į savo poreikius, ekonomines ir būsimas karjeros perspektyvas
2. Šneka, žinoma, angliškai kai kurie. Manau, jums pakliuvo malonios išimtys. Ir tai dažniausiai būna jaunimas. O visi kiti... Ir, kaip jau sakiau - mūsų vaikų karta mažai kas bemokės rusiškai ir tie, kurie mokės - daug išloš. Pamatysit. Galim lažintis, jei norit
3. O kas po 10 metų bus - tikrai sunku pasakyt. Gal reikės nebe anglų ar rusų, o pvz.: irakiečių
, jei Binladenas ateis...
Bet netgi tada jam reikės žmonių, mokančių rusiškai, nes su Angliją ir Amerika jis nedraugaus, o va su Rusija - teks...
1. Tai as ir nekalbu apie ekonomines perpektyvas, nes ju niekas nezino, nebent jus esate ekonomikos eksperte. keista kai tevai matydami 12-meti vaika pries akis tariasi regintys jo ateities poreikius. Ka jis pats susikurs ta ir tures, ir taip jau musuose per daug teveliu diktato, uztai paskui zmones net ir nebesiekia susirasti mylima darba, o tik prestizini. Bet koks mokslas yra naudingas, kai tu antrokas, ir gal ne tiek svarbu kokia kalba pasirinksi, o ar tikrai ja mokysies, ar noresi ismokti.
2. tai ne malonios isimtys, o normalus verslo pasaulis, o kai tas antrokas uzaugs tai tas jaunimas apie kuri mes kalbam (30-40 metu zmones) bus jau visai amziuje. Kiekviena kalba turtas, tiesiog esam tokiam globaliam pasauliui ir tokiam migravimui, - nedrisciau gincytis, kuri kalba vertingesne.
3. Isvedziojimai.
Papildyta:
QUOTE(other25 @ 2008 09 23, 10:50)
Rusų kalbą mokausi jau antrus metus ir esu labai nepatenkinta. Nes nekenčiu šitos šalies, žmonių, politikos ir t.t. Aš dar tik septintokė, bet apie politika nemažai nusimanau.. O šiaip rinkausi vokiečių kalba, tik vat pas mus klasėj tik keli vaikai vokiečių rinkosi, tai neišėjo grupės padaryt.. O dar visi nori pereit į vokiečių, nes sako, kad ten būtų daug lengviau.. Ir beje, dažniausias vaikų pasisakymas, kodėl jie renkasi rusų kalba - "Tėveliai taip nori" arba "Nori suprast, ką ten tėvai šnibždasi rusiškai"..
Nereiktu tapatinti zmoniu su politika, paprastai salies zmones labai mazai bendro turi su politika
Rusai turi be galo turtinga kultura, literatura, apskritai mena, o taip pat ir ju kalba lingvistiniu poziuriu yra labai turtinga. O kodel tau nepatinka ta kalba? Del to kad sunki? O vokieciu lengvesne?