Įkraunama...
Įkraunama...

Šelti arba mini kolis

Su ankstesne šeltuke ji sakė susitvarkė rolleyes.gif buvo labai patenkinta šia veisle smile.gif Tai jai mirus norėjo būtent tokio .Nemanau,kad pensinio amžiaus žmogui tai per judrus šuo g.gif Na,tarkim kambary prancūzai laksto tai jų judesio pilnas kambarys,o šelčiai pas mane kambary tai neįkyriai...Čia daugiau su socializacija problema pas ją g.gif Viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Majute @ 2007 12 14, 20:54)
Su ankstesne šeltuke ji sakė susitvarkė  rolleyes.gif buvo labai patenkinta šia veisle  smile.gif Tai jai mirus norėjo būtent tokio .Nemanau,kad pensinio amžiaus žmogui tai per judrus šuo  g.gif  Na,tarkim kambary prancūzai laksto tai jų judesio pilnas kambarys,o šelčiai pas mane kambary tai neįkyriai...Čia daugiau su socializacija problema pas ją  g.gif Viskas bus gerai  4u.gif


Man ji labai judri pasirodė, bet tai normalu nes jauna biggrin.gif Kasdieną užvesdavo pas mus į ofisą ją, nu tai negaledavo ramiai nustovėti nei 5 sekundžių biggrin.gif Net nufotografuoti sunku buvo.Bet šiaip labai miela kalytė, patiko ji man biggrin.gif smile.gif Sėkmės sociolizuojant ir kartais parašykite kaip sekasi, nes manęs klausinės smile.gif
Atsakyti
Gerai 4u.gif
Atsakyti
smile.gif Sveikos, ir mes pudelio šeimininkai įsigijome antrą šuniuką šeltuką. labai jau lėtai pudeliukas agility begiojo. Tik klausimas ar suspėsime patys paskui šeltuką, kai jis paaugs. Pirkome iš Aušros - Poterio ir Koletės sūnų.
Atsakyti
QUOTE(diordiorisimo @ 2007 12 17, 18:41)
smile.gif Sveikos, ir mes pudelio šeimininkai įsigijome antrą šuniuką šeltuką. labai jau lėtai pudeliukas agility begiojo. Tik klausimas ar suspėsime patys paskui šeltuką, kai jis paaugs. Pirkome iš Aušros - Poterio ir Koletės sūnų.



Ogo bigsmile.gif Kokie žmonės smile.gif Teks spėti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diordiorisimo @ 2007 12 17, 18:41)
smile.gif Sveikos, ir mes pudelio šeimininkai įsigijome antrą šuniuką šeltuką. labai jau lėtai pudeliukas agility begiojo. Tik klausimas ar suspėsime patys paskui šeltuką, kai jis paaugs. Pirkome iš Aušros - Poterio ir Koletės sūnų.



Oooo... drinks_cheers.gif ir vėl giminaičiai, sveiki sveiki thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif Ačiū už šiltą priėmimą
Atsakyti
QUOTE(diordiorisimo @ 2007 12 17, 18:41)
smile.gif Sveikos, ir mes pudelio šeimininkai įsigijome antrą šuniuką šeltuką. labai jau lėtai pudeliukas agility begiojo. Tik klausimas ar suspėsime patys paskui šeltuką, kai jis paaugs. Pirkome iš Aušros - Poterio ir Koletės sūnų.


Letai, bet uztikrintai mirksiukas.gif thumbup.gif O Vytenis turetu su seltuku spet - gi judrus vaikis, moka su suniais apseit, teks turbut pudeliuka mamai perimt wink.gif
Atsakyti
Sveiki,

Noriu pasigirti ir pasidžiaugti. Mano Kopa (JCH Aita is Suvalku) atsivede superines 4 rudas mergytes. thumbup.gif Nuo Intercempiono, pasaulines selciu parodos savo klases 4 vietos laimetojo Moorwood Carribean Night Trophy.

Tėtis mūsų labai kilmingas užsienietis, gyvena Varšuvos veislyne, į kur buvo atvežtas iš vieno geriausių Švedijos šelčių veislyno Moorwood . thumbup.gif

Žodžiu, neveltui nukeliavom į Varšuvą ir programą minimum -atvežti švediškus šelčių kraujus į Lietuvą padarėm.

Dabar ieškome šeimininkų, kurie ne tik mylėtų, bet ir bent kartais į parodas užsuktų. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2007 12 18, 23:42)
Letai, bet uztikrintai  mirksiukas.gif  thumbup.gif O Vytenis turetu su seltuku spet - gi judrus vaikis, moka su suniais apseit, teks turbut pudeliuka mamai perimt wink.gif



Gal suniuko nuotrauku turite?
Atsakyti
QUOTE(Kopytė @ 2008 01 02, 16:32)
Gal suniuko nuotrauku turite?



ir aš labai norėčiau pamatyti tongue.gif
Atsakyti
sveikos,stai ir mano grazuole ugtelejusi,jai jau 6 men.
user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti