Įkraunama...
Įkraunama...

Šelti arba mini kolis

QUOTE(pinkie_lady @ 2013 03 21, 16:15)
Pirmiausiai nepanikuokit  rolleyes.gif  manau dar luktelejus ir tas pieninis issiklibins  mirksiukas.gif

tai kad jis jau labai klibejo g.gif o dbar nei krust...bijau, kad nepradetu dantukai kreivai digti blink.gif ..nu, pabandysiu nepanikuoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(deize @ 2013 03 21, 17:43)
tai kad jis jau labai klibejo g.gif o dbar nei krust...bijau, kad nepradetu dantukai kreivai digti blink.gif ..nu, pabandysiu nepanikuoti blush2.gif


O čia kurie? Kandžiai krenta?
Atsakyti
QUOTE(Jonuko_mamka @ 2013 03 22, 14:24)
O čia kurie? Kandžiai krenta?

nezinau kaip vadinasi blush2.gif bet jei zmogiskais terminais, tai butu priekiniai-virsutiniai ir apatiniai (po 4); virsuje du iskrite, o kalasi 4, apacioje tas pats unsure.gif
Atsakyti
Dažniausiai problemos būna su iltiniais . Bet kol naujas dantis neužaugo daugiau kaip pusės senojo ilgio, nepanikuokit, kadangi aš pabaisa , tai savo šunims juos išlauždavau, čia apie kandžius šneku, geras pastūmimas į priekį ir nebėr drinks_cheers.gif . Bet ne kiekvieno nervams tai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jonuko_mamka: 22 kovo 2013 - 15:46
QUOTE(Jonuko_mamka @ 2013 03 22, 15:45)
kadangi aš pabaisa , tai savo šunims juos išlauždavau, čia apie kandžius šneku, geras pastūmimas į priekį ir nebėr  drinks_cheers.gif . Bet ne kiekvieno nervams tai  rolleyes.gif

ne, kol kas tik priekiniai, iltiniu dar nesimato, kad kaltusi....biski su pirstu pabandziau paklibinti-lyg ir juda, tai dar krutinsiu kol duosis, nes matau kad nelabai malonu mazei g.gif
Atsakyti
mes pradejom keisti spalvas smile.gif : ant pilvuko sonu atsirado dvi dideles tamsios demes, o tarp papuku 6 smulkios demeles , ant apykales viename sone irgi gan didoka tamsi deme ir juosta ant nugaros patamsejo
Atsakyti
O dantys kaip?
Atsakyti
QUOTE(Jonuko_mamka @ 2013 03 27, 16:27)
O dantys kaip?

radau pora kruminiu ant grindu salia bliudelio thumbup.gif , bet priekinius vis dar judinu-kruta, bet nekrenta, o iltiniai kol kas dar nesimato, kad nauji kaltusi g.gif
Atsakyti
Jei kliba, tai manau, kad viskas bus gerai, iškris patys. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonuko_mamka @ 2013 03 28, 11:15)
Jei kliba, tai manau, kad viskas bus gerai, iškris patys.  drinks_cheers.gif

o kaip del ilciu? net menkiausio krutejimo nera g.gif ar jie aplamai kris paskutiniai?
Atsakyti
Tai jei dabar krenta kandžiai, tai iltys paprastai biski vėliau, ir sakau, be panikos, kol naujos iltys neužaugs iki pusės senų, o jei tada stovės įsikabinę, tada jau teks traukt pas daktarus. Mano vokiečiams tai taip yra buvę, o šelčiai be problemų dantis mėtė.
Atsakyti
QUOTE(Jonuko_mamka @ 2013 03 28, 15:49)
be panikos, kol naujos iltys neužaugs iki pusės senų, o jei tada stovės įsikabinę, tada jau teks traukt pas daktarus. Mano vokiečiams tai taip yra buvę, o šelčiai be problemų dantis mėtė.

Ok, lauksim unsure.gif mazoji kai isikabina iltiniais i pagali, tai as ja net nuo zemes pakeliu, neatsikabina, labai dar drutai "sedi"....labai noreciau apseiti be veterinaro blink.gif
Atsakyti