Įkraunama...
Įkraunama...

Šelti arba mini kolis

QUOTE(Jonuko_mamka @ 2013 03 18, 12:35)
Ir taip: kadangi mano chebra gyvena lauke, tai kvapas  toks nuo kailio yra, bet žibalo nebesijautė po kokios valandos.

tai gerai, tada butinai isbandysiu, nes Alytuje net miesto parkuose pernai rasta uzkrestu erkiu, todel stengiames vengti miesto parku, geriau varom i miska, i aerodroma ar i draustini9 viskas labai arti thumbup.gif )
Atsakyti
Maniskei dantys pradejo keistis tarp 3-4 menesiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinkie_lady: 18 kovo 2013 - 17:07
QUOTE(deize @ 2013 03 18, 17:38)
tai gerai, tada butinai isbandysiu, nes Alytuje net miesto parkuose pernai rasta uzkrestu erkiu, todel stengiames vengti miesto parku, geriau varom i miska, i aerodroma ar i draustini9 viskas labai arti thumbup.gif )

Och., tai jųs iš Alytaus smile.gif Malonu 4u.gif Mes alytiškiai, bet savo šeltuką seniuką auginam Marijampolėj, parsivežėm iš Vilniaus smile.gif Bet grįžtam pas mamą į Alytų, gal kada susitiksim, mane labai geras jausmas apima, jeigu pamatau ką su koliu ar šelčiu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(deize @ 2013 03 18, 17:38)
tai gerai, tada butinai isbandysiu, nes Alytuje net miesto parkuose pernai rasta uzkrestu erkiu, todel stengiames vengti miesto parku, geriau varom i miska, i aerodroma ar i draustini9 viskas labai arti thumbup.gif )

Pas mus tai erkių pilna visur, ir ten kur mes ganomės tiršta, ir kas liūdniausia,kad pernai labai daug šunų babezioze susirgo. Vienu momentu,tai net pasivaikščioti nebenorėjau net eiti. Kas antras šuo aplink užsikrėtė, sakiau tegu po kiemą varinėja.
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2013 03 18, 17:22)
Och., tai jųs iš Alytaus smile.gif Malonu  4u.gif

drinks_cheers.gif aisku, butu malonu pasivaikscioti kartu, tik reikia susitart 4u.gif i, nes savaitgaliais dazniausiai bunam arba miske arba sode smile.gif o siaip tai tikrai labai retai matosi koli, o selciu visai lyg ir nemaciau-tikrai tokius grazuoliukus buciau pastebejus g.gif g.gif

QUOTE(Jonuko_mamka @ 2013 03 18, 19:14)
kas liūdniausia,kad pernai labai daug šunų babezioze susirgo.  Kas antras šuo aplink užsikrėtė,

tai taip iseina, kad zmones nelasina vaistu ar lasina paveluotai? ar ta babeloze jau pasidare tspari daugumai vaistu?
Papildyta:
QUOTE(pinkie_lady @ 2013 03 18, 17:06)
Maniskei dantys pradejo keistis tarp 3-4 menesiu smile.gif

oho,kaip anksti blink.gif kazkaip jau ir nepamenu kokio mziaus keite mano dalmatinas (aTa), bet ko gero nuoveisles nepriklauso? o kaip del maisto-ar kaip nors itakoja dantu keitima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deize: 18 kovo 2013 - 22:09
Nuo erkių lašai nelabai padės, jei vedžiojat apkrėstose smarkiau vietose, sakykim aš po sualšinimo kitą dieną iš šuns traukdavau po 10 erkių, na ne 20 kaip paprastai, bet....Man super tiko antkakliai Kiltex, bet pernai erkės mane "perkando", lipo ir per juos, tai šiais metais įsigijau forester -tai bene naujausia ir stipriausia priemonė nuo jų dabar. Brangūs, bet veiksmingi visą sezoną, nesmirda, nekenkia vaikams, nebijo vandent
Atsakyti
QUOTE(zay @ 2013 03 19, 12:49)
Nuo erkių lašai nelabai padės, jei vedžiojat apkrėstose smarkiau vietose,  tai šiais metais įsigijau forester -tai bene naujausia ir stipriausia priemonė nuo jų dabar.

cia lasai ar antkakliai?...as lasindavau dalmatinui Frontline-pirmas 2 savaites nerasdavau nei vienos isikabinusios, tik ropojancias,, 3-4-5 sav rasdavai isikabinusias bet nudvesusias, o 6 sav gale jau pirkdavau sekancia doze. Ar Forester gaunat laisvai, nebus problemu su isigijimu?
Atsakyti
QUOTE(deize @ 2013 03 19, 14:04)
cia lasai ar antkakliai?...as lasindavau dalmatinui Frontline-pirmas 2 savaites nerasdavau nei vienos isikabinusios, tik ropojancias,, 3-4-5 sav rasdavai isikabinusias bet nudvesusias, o 6 sav gale jau pirkdavau sekancia doze. Ar Forester gaunat laisvai, nebus problemu su isigijimu?


antkaliai, nu su kilteksu aš per 5 mėn radau maždaug 3 erkes įsisiurbusias, bet mano šunys labai maudos, o kiltexai taip sąlyginai toleruoja vandenį. Ir tai apsauga puiki. Su foresto erkės turėtų nelyst 7 mėnesius smile.gif. Jų būna vet vaistinėse smile.gif. Kaina (mano dideli šunys) 115-135 lt. Tai brangu, bet pigiau nei frontline jei naudot visą sezoną
Atsakyti
QUOTE(deize @ 2013 03 18, 23:06)
tai taip iseina, kad zmones nelasina vaistu ar lasina paveluotai? ar ta babeloze jau pasidare tspari daugumai vaistu?
Papildyta:

oho,kaip anksti blink.gif kazkaip jau ir nepamenu kokio mziaus keite mano dalmatinas (aTa), bet ko gero nuoveisles nepriklauso? o kaip del maisto-ar kaip nors itakoja dantu keitima?


Lašai tai nuo erkių, o babeziją erkės nešioja. Jei įkando užkrėsta, tai tada gali susirgti. Lašai 100 % neapsaugo nuo erkių. Dantys dažniausiai pradeda keistis nuo 3,5 mėn.

Kur pavasaris????????????? schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jonuko_mamka: 19 kovo 2013 - 13:19
QUOTE(zay @ 2013 03 19, 13:09)
antkaliai,  Kaina (mano dideli šunys) 115-135 lt. Tai brangu, bet pigiau nei frontline jei naudot visą sezoną

Taip, jei skaiciuoti visam sezonui ir vargo maziau-dalmatinas labai nemego lasinimu, su seltuke lengviau susitvarkiau.Tik abejoju, ar i musu provincija vez tokius brangius, nors ne beda-parves dukra is Vilniaus....

QUOTE(Jonuko_mamka @ 2013 03 19, 13:18)
L Dantys dažniausiai pradeda keistis nuo 3,5 mėn.

Kur pavasaris?????????????  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif

gal tiesiog nepastebejau, kada iskrito pirmasis, o jau kaip atsirado "sverpla" is 3 dantuku tada jau pamaciau toki tarpa cool.gif ... pavasaris niekur nedings drinks_cheers.gif tiesios dar savaitele reikes palaukti ( cia silumininkai misias uzpirko, kad butu salta ir dar galetu palupikauti blink.gif )
Atsakyti
QUOTE(deize @ 2013 03 17, 19:33)
mes jau 3 dantuka pametem thumbup.gif o ketvirtas vos laikosi cool.gif ..

nu va, prasisnekejau- penktas dantukas jau lyg ir gerokai klibejo, taciau jau kalasi nuolatinis, o tas pieninis tik pasviro i sona ir jau visai nejuda unsure.gif unsure.gif ka daryti? ir su pagaliais tusomes ( isikabina ir net nuo zemes pakeliu) ir didelius kaulingos mesos gabalus duodu, bet ji viska stengiasi grauzti kruminiais, priekiniais beveiki nekabina. g.gif rankoj laikydama duodu, tai vistiek suka galva i sona ir ima kruminiais... unsure.gif ko imtis?
Atsakyti
Pirmiausiai nepanikuokit rolleyes.gif manau dar luktelejus ir tas pieninis issiklibins mirksiukas.gif
Atsakyti