Įkraunama...
Įkraunama...

Šelti arba mini kolis

QUOTE(pinkie_lady @ 2013 03 09, 15:03)
O mes jau paaugom smile.gif


mes irgi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(deize @ 2013 03 08, 12:40)
taigi, ir man pirmas kartas, kad per salcius prkibtu-man panika, kaip sunku tokiuose pukuose kaip selciu jas rasti, dar gerai, kad pamaciau tik ropojancia, matyt, dar ieskojo vietos, kur isisiurbti, o taip tai sakes žtarp tokio ilgo plauko jas pamatyti be sansu. blink.gif

Erkėms užtenka ir to pliuso ką saulė prišyldo žemę, pas savo kutvėlas rasdavau erkių, kurios būdavo kailyje,neisisiurbusios, bet negyvos,tai toks vaizdas, kad iš nervų numirė, kad iki odos nedasikasė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonuko_mamka @ 2013 03 09, 22:47)
E pas savo kutvėlas rasdavau erkių, kurios būdavo kailyje,neisisiurbusios, bet negyvos,tai toks vaizdas, kad iš nervų numirė, kad iki odos nedasikasė  lotuliukas.gif

jetau, prisijuokiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif ...bet kaip fainiai nuotaika pasitaiso po tokiu komentaru drinks_cheers.gif nes musu seimyna-gamtos vaikai, o nesvietiskai labai bijau tu erkiu blink.gif
Savo panele dabar "blusineju" po kiekvieno isejimo i lauka, nors vaistukai jau sulasinti ax.gif
Atsakyti
Nepakartojami visų mažiukai wub.gif Ir mažoji tikrai paaugusi, kaip jos pasiilgau wub.gif
O erkės bjaurybės jau lenda... Mes irgi jau sulašinome vaistukus nuo erkių visiems, nes pas mus jie per dienas žaidžia lauke, žolėse, miškelyje, dėl to ne visada nužiūrėsi... Tai jau lašiukai sulašinti, purškikliai "užtaisyti" kovoti su šiais brudais. biggrin.gif Nes koliukams ir šeltukams jos įpatingai pavojingos negu kitoms veislėms.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(collie @ 2013 03 10, 21:05)
biggrin.gif  Nes koliukams ir šeltukams jos įpatingai pavojingos negu kitoms veislėms....  verysad.gif

oi, negasdink blink.gif o del ko pavojingesnes? del organizmo reakcijos ar plauku?...as mazosios jau darbe pasiilgstu per pora valandu-ji labai moka parodyti meile ir prieraisuma wub.gif
Atsakyti
Pas mus laukuose, tai erkių kalnai, net žolė kruta bigsmile.gif , tai man geriausiai veikia tokia sistema, lašinu frontline kas mėnesį, ir dar pasidarau tokį marmalą, į litrą vandens gerą šaukštą žibalo, pasistatau ant būdos ir kiekvieną kartą, kai išeinam lengvai apipurškiu, nes vivi kiti puškalai man taip gerai neveikia drinks_cheers.gif
Atsakyti
Taip taip, jaunimo šiais metais "užderėjo":)
Atsakyti
QUOTE(Jonuko_mamka @ 2013 03 12, 14:25)
ir dar pasidarau tokį marmalą, į litrą vandens gerą šaukštą žibalo, pasistatau ant būdos ir kiekvieną kartą, kai išeinam lengvai apipurškiu, nes vivi kiti puškalai man taip gerai neveikia  drinks_cheers.gif

o tai nebuna kailiukas nuo 'riebaluotas"? o kaip del kvapo?
Atsakyti
QUOTE(deize @ 2013 03 13, 12:32)
o tai nebuna kailiukas nuo 'riebaluotas"? o kaip del kvapo?


Riebaluotas tai nebūna, o dėl kvapo, tai kai jie lauke gyvena, man neaktualu, kai glostai, tai ant rankų kvapo nesijaučia, bet vakare pauostysiu, ir pranešiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jonuko_mamka: 13 kovo 2013 - 14:13
QUOTE(Jonuko_mamka @ 2013 03 13, 14:07)
Riebaluotas tai nebūna, o dėl kvapo, vakare pauostysiu, ir pranešiu  lotuliukas.gif

OK smile.gif
Atsakyti
pavasaris smile.gif ....saule... rolleyes.gif rolleyes.gif ....ir mes jau 3 dantuka pametem thumbup.gif o ketvirtas vos laikosi cool.gif ...bet ar neper anksti-dabar lygiai 4,5 men?
Atsakyti
Ir taip: kadangi mano chebra gyvena lauke, tai kvapas toks nuo kailio yra, bet žibalo nebesijautė po kokios valandos. O dantys tai tokio amžiaus labai normaliai krenta.
Atsakyti