Įkraunama...
Įkraunama...

Šelti arba mini kolis

QUOTE(Vėja_vakarė @ 2013 02 21, 11:22)
Aš tai ir šiandien jau norėčiau turėt, jau beveik 100% įsitikinus, kad tai tinkamiausias šuo man (rinkausi iš keleto veislių) bet dabar nėra tinkamų sąlygų, per ilgai mažiukas vienas turėtų būt ir vyras prieš šunis sad.gif bet jei ne šiais metais, tai kitais manau įkalbėsiu ir turėsiu savo šelčiuką  4u.gif nors kirba tokia beprotiška mintis pasidovanot sau gimtadienio proga (kuris bus pavasarį) šuniuką  lotuliukas.gif

Kokia miela jūsų Leila  wub.gif maža išdykėlė  wub.gif

[/B]Vėja_vakarė, kas liecia "ilgai bus viena"- mes irgi dirbantys esame, tai pusdieni Leila buna viena, bet tas pusdienis siek tiek pasiskirsto-ji is aptvarelio isleidziama 5 ryto ir duksta iki 7,30 kai iseinam darban), po to griztam pietu valandai-tai irgi isleidziama, na o vakaras nuo pekiu ir iki mazdaug vienoliktos-tai musu bendras laikas. Labai gerai, kad veisejos namuose (" Auksine orchideja, forumo dalyve Colie 4u.gif ) savo sunelius jau ipratinusi prie gardo, todel Leila pakankamai gerai reaguoja i ji. Net ir isleista is gardelio savo gamtinius reikaliukus atlikti lenda arba i garda arba visai salia jo daro. O ideja del dovanos sau- thumbup.gif .Kas liecia antraja puse-seltuku neimanoma neisimyleti, manau brangusis ja labai greitai priims-tai visisko atsidavimo ir meilumo pavyzdys. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deize: 21 vasario 2013 - 11:33
deize, turekit kantrybes, ismoks wink.gif Veja vakare, Pirmiausiai bandykit vyra ikalbet, nes jei is tiesu jis ju nemegsta, suneliui bus tik dar sunkiau.
Atsakyti
QUOTE(pinkie_lady @ 2013 02 21, 14:48)
deize, turekit kantrybes, ismoks wink.gif Veja vakare, Pirmiausiai bandykit vyra ikalbet, nes jei is tiesu jis ju nemegsta, suneliui bus tik dar sunkiau.


Jei vyras nemėgsta šunų.., tai kažin ar gerai bus šuo į namus, mano vyras, tai ne šunininkas, bet myli juos, kaip aš juokiuosi mylėtojos mylėtojas bigsmile.gif O štai mano tėvas šunų priešas, jam Kaune gyvenant, maišo mano chebra Kėdainiuose doh.gif zyzia ir zyzia, na kam tau tie šunys... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkie_lady @ 2013 02 21, 13:48)
deize, turekit kantrybes, ismoks wink.gif

nesupratau unsure.gif "kantrybes" del ko?
Papildyta:
QUOTE(Jonuko_mamka @ 2013 02 21, 14:15)
mano chebra Kėdainiuose  doh.gif  zyzia ir zyzia, na kam tau tie šunys... cool.gif

o ta "chebra" tai kas ir kiek, jei ne paslaptis? smile.gif
Atsakyti
Nebijot lauko ir ten atlikt visus gamtinius reikalus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonuko_mamka @ 2013 02 21, 15:15)
Jei vyras nemėgsta šunų.., tai kažin ar gerai bus šuo į namus, mano vyras, tai ne šunininkas, bet myli juos, kaip aš juokiuosi mylėtojos mylėtojas  bigsmile.gif  O štai mano tėvas šunų priešas, jam Kaune gyvenant, maišo mano chebra Kėdainiuose  doh.gif  zyzia ir zyzia, na kam tau tie šunys... cool.gif

Mano vyras nėra šunų priešas, bet jam atrodo, kad šuo nereikalingas bute, turim tik akvariumą, nes žuvų vedžiot nereikia lotuliukas.gif Bet aš vis tikiuosi jį perkalbėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkie_lady @ 2013 02 22, 10:05)
Nebijot lauko ir ten atlikt visus gamtinius reikalus  smile.gif

Aisku smile.gif as tai nebijau, cia Leilai baisoks, na bet vakar jau ejo drasiau, nesioziavo, daugiau uostinejosi, bet baisiausiai jai-tai ateinantys zmones-iskart tarp koju slepiasi.Prie sunu kol kas neleidziam, nes visi sutikti buvo dideli, nenoriu kol kas gasdinti. Kaimine sake, kd su maziukais ateina mazdaug valanda anksciau, tai siandien bandysim nueiti truputi anksciau ir susipazinti. drinks_cheers.gif

QUOTE(Vėja_vakarė @ 2013 02 22, 11:14)
Mano vyras nėra šunų priešas, bet jam atrodo, kad šuo nereikalingas bute, turim tik akvariumą, nes žuvų vedžiot nereikia  lotuliukas.gif  Bet aš vis tikiuosi jį perkalbėt  4u.gif

Taip, zuvu vedzioti nereikia lotuliukas.gif , bet ir su juom terliones yra, jei nori gero vaizdo akvariume ( turiu 5 akvas, tai darbelio tikrai yra doh.gif ... odel suns-duok MB paskaityti apie seltuku veisle-pirmas sakinys buna toks (cituoju)"... idealus buto suo" ir paskui visi kiti pliusai.Sekmes ikalbinejant thumbup.gif
Atsakyti
Kaip šaunu, kad taip atgyjo šeltukų forumas thumbup.gif
deize - kaip šaunų skaityti apie tokią šaunę padėjėją. biggrin.gif Jos sesutė tokia pat pagalbininkė, tik ir žiūri kad atsiras ant žemės ir ką būtu galima pavogti. biggrin.gif
O dėl lauko kaip įdomu, pas mus jie jau nuo 3mėn dieną į lauką būdavo išnešami ir laisvai dukdavo ir žaizdavo, dar kažkur turiu foto kaip jie žaidžia lauke visas būrys. smile.gif Gal dėl to ji taip reguoja, kad nėra jos kompanijos ir dar nauja vieta, nes pakankamai nesenai pradėjo pažindintis su lauku.
Jos sesutė labai tvarkinga, kol mūsų nebūna ji miega sustatomame voljiere, o kaip tik grįžtame išleidžiame ją ir ji bėga šalia voljiero ant laikraščio visus reikalus daryti.
pinkie_lady - Nepakartojami mažyliai wub.gif wub.gif wub.gif
Vėja_vakarė - Linkiu, kad jūsų namuose lakstytu jūsų išsvajotas šeltukas ir, kad tai būtu greitu laiku. smile.gif

O štai ir musiškiai. smile.gif

Mūsų pozuotojai du. biggrin.gif

user posted image

Beliukas

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Bety

user posted image

smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(collie @ 2013 02 22, 11:48)

deize - kaip šaunų skaityti apie tokią šaunę padėjėją.  :
O dėl lauko kaip įdomu, pas mus jie jau nuo 3mėn dieną į lauką būdavo išnešami ir laisvai dukdavo ir žaizdavo, dar kažkur turiu foto kaip jie žaidžia lauke visas būrys.  smile.gif Gal dėl to ji taip reguoja, kad nėra jos kompanijos ir dar nauja vieta, nes pakankamai nesenai pradėjo pažindintis su lauku.
Jos sesutė labai tvarkinga, kol mūsų nebūna ji miega sustatomame voljiere, o kaip tik grįžtame išleidžiame ją ir ji bėga šalia voljiero ant laikraščio visus reikalus daryti.


Ne, nu Colie seltukai prost superfotomodeliai-savo Leilos niekaip nepagaunu-visos foto isplaukusios, nes ji nei sekundei nenusedi vietoj(vyras bande 'uzfiksuoti" jos zvilgsni su megstamu zaislu, net ji nenori ziureti, ji nori tureti biggrin.gif )
Del lauko as ir taip manau, kad Leilai truksta chebros.( nieko, manau greitu laiku tures drauge ar drauga-musu draugai irgi pries pora menesiu palaidojo suni, zinau tiksliai, kad iesko naujo, tai tikrai atnaujinsim bendrus pasivaiksciojimu drinks_cheers.gif )
Atsakyti
Ziurinejau parodu tvarkarasti ir pastebejau, kad Lietuvos kinologu draugijos logotipa puosia seltuko nuotrauka wub.gif stai kokius isskirtinius draugus turime thumbup.gif
logotipas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deize: 25 vasario 2013 - 15:59
QUOTE(deize @ 2013 02 19, 18:28)
gyva ( ar gyvas) thumbup.gif , ir maikute liuks smile.gif ...kaip sau norit, bet selciu akiu zvilgsnis wub.gif

Aciu!Cia mergyte smile.gif
QUOTE(collie @ 2013 02 19, 19:50)

Super foto  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Aciu! bigsmile.gif Jusu seltukai begalo grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(deize @ 2013 02 22, 09:55)
nesupratau unsure.gif "kantrybes" del ko?
Papildyta:

o ta "chebra" tai kas ir kiek, jei ne paslaptis? smile.gif



Trys šelčiai, Maruska iš globos namų ( kuri jau irgi tikru šelčiu patapo lotuliukas.gif , ir Karkuša , juoda ilgaplaukė vokiečių aviganių veislės merga bigsmile.gif
Atsakyti