Įkraunama...
Įkraunama...

Šelti arba mini kolis

Labai ačiū už informaciją, Kaunas kaip tik arčiausiai, norėčiau įsiprašyt į svečius, bet pas jus tokie grožiai gyvena wub.gif bijau kad galiu netyčia nusipirkti lotuliukas.gif nors šuniuką planuojam įsigyt tik vasarą, kad galėčiau daugiau skirt jam dėmesio bent pirmą mėnesį. Kuo toliau tuo labiau man jie patinka 4u.gif Tik niekaip nesuprantu, kodėl jie nepopuliarūs, juk tai idealūs šeimos šunys, nei per dideli, nei per maži, linksmi, judrūs, draugiški.
Kokio amžiau jūsų gražuoliai? wub.gif Kurios mergytės, kuris berniukas?
Atsakyti
Dėkui labai. 4u.gif Kviečiame jus atvykti pas mus į svečius ir susipažinti su mažiukais ir šeltukais. smile.gif Tik nepažadu, kad jus kokio nors neparsivešite. biggrin.gif Nes kiek kas atvažiuoja pas mus pažiūrėti šuniukų, tai visada išvažiuoja su mažylių, nes įsimyli tą pačia sekundę. smile.gif Aš taip pat manau, kad tai idialus šuniukas šeimai, jie labai linksmi, visada nori žaisti ir siausti, be to ir priežiūra kailio nėra įpatingai sunki. smile.gif Šiuo metu mažiukams suėjo 3 mėn, šia savaitę važiuosime skiepyti antro skiepo ir jau bus pilnai pasirenge keliauti į naujus namus. Sabalinis šuniukas nuotraukuose yra vaikinukas, paskutinėje foto trispalvė yra kalytę, dar vienos mažylės čia foto nėra, bet įkelių jos seniau darytą foto. smile.gif

Štai mūsų sabalimė mažoji mergytė. smile.gif

user posted image

Bėja jei rimtai norite atvykti susipažinti su šeltukais parašykite man - colliesdog@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo collie: 03 vasario 2013 - 19:00
Labai graži jūsų mergytė wub.gif negaliu aš atvažiuot, nes net gyvai nemačius aš juos įsimylėjau wub.gif o dabar parsivežti būtų nelabai gerai, nes niekas jo į lauką dažnai neišvestų, o ilgai mažas šuniukas tikrai negalėtų iškentėt.
Atsakyti
Ačiū Gintare, kad ir mūsu nepamiršti 4u.gif

user posted image
Atsakyti
O, kad tema atsigautų, aš irgi saviškius pareklamuosiu smile.gif Taigi, parduodami šelti veislės šuniukai. Tėtis: trislaplvis, EST JCH, EST W 12, EST Jun W 12 Island Breeze Como Mama: marmurinė, LT JCH, LV JCH, BY JCH, BY J W , BY J GRAND CH, LT CH Flyland So Perfect. Visa informacija telefonu: 862609506

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinkie_lady: 07 vasario 2013 - 11:06
Nuostabučiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkie_lady @ 2013 02 07, 12:06)

O aš ir pamąsčiau, kodėl gi tos margos gražuolės nebuvo varžybose smile.gif Pasirodo, motinystės atostogose smile.gif
Atsakyti
Taip taip, bet mes dar planuojam pasirodyti smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Vėja_vakarė @ 2013 02 04, 09:38)
Labai graži jūsų mergytė  wub.gif negaliu aš atvažiuot, nes net gyvai nemačius aš juos  įsimylėjau  wub.gif o dabar parsivežti būtų nelabai gerai, nes niekas jo į lauką dažnai neišvestų, o ilgai mažas šuniukas tikrai negalėtų iškentėt.



Dėkui labai. 4u.gif
Viktorija - kaip gi pamirši. mirksiukas.gif Jūsų mažiukai labai, labai gražūs, tokie meilučiai ir tėveliai puikūs, tikimės pamatyti kada gyvai jūsų mažius. smile.gif

O mes vėl pasirodome su naujomis nuotraukėlėmis. smile.gif

Čia trispalviukė - Code Of Beauty Auksinė Žvaigždė
user posted image
user posted image

Ir vaikinukas - Charismatic Boy Auksinė Žvaigždė. smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo collie: 13 vasario 2013 - 21:03
Šeltukų net 2 vados užderėjo, retas atvejis kai toks pasirinkimas smile.gif Na jau trispalvė kalyte.... wub.gif Ir jau apmokyti smile.gif Maniškiai labai sunkiai vietoj nustygsta, jiem veiksmo reik biggrin.gif Prašom į svečius, kol dar visi namie ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pinkie_lady: 13 vasario 2013 - 23:34
QUOTE(collie @ 2013 02 13, 21:02)

Sveikos šeltukų mylėtojos 4u.gif jungiamės į jūsų gretas, nes ši gražuoliukė jau pas mus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(deize @ 2013 02 17, 09:29)
Sveikos šeltukų mylėtojos 4u.gif jungiamės į jūsų gretas, nes tokia gražuoliukė jau pas mus wub.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deize: 17 vasario 2013 - 18:47