Įkraunama...
Įkraunama...

Šelti arba mini kolis

QUOTE(Jonuko_mamka @ 2007 11 09, 10:35)
Labutis  4u.gif , sveika prisijungusi  drinks_cheers.gif . Laukiam mergeliūtės fotkių

labas, stai mano panele Jolanta dok. o siaip vadiname Fila.
[img=http://img509.imageshack.us/img509/1690/img5568ey8.th.jpg]
Papildyta:
QUOTE(balt*orchideja @ 2007 12 11, 02:40)
labas, stai mano panele Jolanta dok. o siaip vadiname Fila.
[img=http://img509.imageshack.us/img509/1690/img5568ey8.th.jpg]

nuotraukoje jai buvo 4 men.Dabar jau 6 men, ir sausio 15 d Kaune dalyvaus parodoje.
Atsakyti
wub.gif fainuolė, mes su savo chebra irgi dalyvausim, jei pamatysi 3 šelčių būrelį-prisijung būtinai, liuks, lauksim
Atsakyti
sveiki,butinai, as planuoju sausio 26-27 dienomis vaziuoti i Warsuva kaciu paroda.Jei gausime mikra normalia kaina uzsisakyti.
Atsakyti
Sveikos,

Turiu tokią bėdą.Reikalingi veisėjos Jūratės Kasperavičienės kontaktai. Jos veisimos kalytė lieka be šeimininkų, gal ji ką pasiūlytų.
Visai nesinori atiduoti bet kam, kad prie būdos pririštų verysad.gif
Atsakyti
Siaubas doh.gif doh.gif doh.gif , tai ji gali būti ir mano Beniūšos.... Vajėzau, Jūratė yra Majutė, parašyk į AŽ. Būtinai, jei ji nieko negalės padėt, rašyk man, arba ne, parašyk man bet kokiu atveju.
Atsakyti
QUOTE(Jonuko_mamka @ 2007 12 13, 08:30)
Siaubas  doh.gif  doh.gif  doh.gif , tai ji gali būti ir mano Beniūšos.... Vajėzau, Jūratė yra Majutė, parašyk į AŽ. Būtinai, jei ji nieko negalės padėt, rašyk man, arba ne, parašyk man bet kokiu atveju.


Tėvas Bambino Azartas.Kalytė kovo mėn. gimimo
Atsakyti
Tai čia mano Beniūšos, o kas ten darosi su ta mergeliūte??????? Kodėl jos nebenori?????
Atsakyti
QUOTE(Jonuko_mamka @ 2007 12 13, 08:33)
Tai čia mano Beniūšos, o kas ten darosi su ta mergeliūte??????? Kodėl jos nebenori?????


Rašiau rašiau ir internetas dingo.Trumpai: kalytės šeimininkė sunkiai serga ir visiškai nebegali ja pasirūpinti.Jos net neišvesdavo po kelias paras. Man ji iš vis tokia laikinukė.Šeimininkės dukra bandė ją parduoti, bet niekas nesusidomėjo.Dabar kaimynė laikinai prižiūri kalytę ir bando ieškoti jai namų.
Atsakyti
Laukiu kaimynės kontaktų
Atsakyti
Kalytės foto. Turėčiau sąlygas tikrai pasiimčiau sau.Labai miela.
Atsakyti
Oi koks grožis...Bet mano vyras nenorėtų... g.gif
Atsakyti
O siaube,vaikas blink.gif ir dar taip jos norėjo verysad.gif tai telefoną tai mano juk turėjo,nu gal pametė g.gif galėjo juk skambint .Parašykit nr. man važiuosiu pasiimt .
Atsakyti