Įkraunama...
Įkraunama...

Šelti arba mini kolis

QUOTE(collie @ 2011 12 21, 09:26)
Labai malonu, kad prisijungėt prie forumo.  smile.gif Del ausytės parašykit man į el paštą colliesdog@gmail.com parašysiu kaip tvarkyti ausytę ir duosiu nuorodą su foto kaip klyjuoti. Pasirodikit ir su savo mažyliu, jau pasiilgom.  bigsmile.gif
O mes pasirodom
user posted image
user posted image


O Anete, kad skraido, kaip vėjas. wub.gif
Atsakyti
user posted image


Visus su Sv. Velykom!!!!!
Atsakyti
user posted image

Aš su Ūlyte judesy smile.gif

user posted image

O čia stovesėnoje smile.gif
Atsakyti
Ieskau seltuko... padekit... biggrin.gif ar Lietuvoj kas nors planuoja tureti seltuku?...
Atsakyti
Mane t.p. domintu seltukas. Kur isigyti? Gali buti be dokumentu, nes i parodas neplanuojame. Domintu ne marmurinis smile.gif
Atsakyti
Beruta Simėnienė - ji veisia šeltukus, jos paklauskit. (Šiauliai)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Roskyte @ 2012 06 24, 16:59)
Beruta Simėnienė - ji veisia šeltukus, jos paklauskit. (Šiauliai)

artimiausiomis dienomis gims , Soles ir Antares Ketrens vada, be dokumentu veislynuose nebūna.
Atsakyti
Beruta, sveikinu tave ir gražuole Ula ( Antariuka dukra) su šauniais laimėjimais 4u.gif 4u.gif 4u.gif , puikiai abi dienas Ukmergėje pasirodė, ŠAUNUOLĖS MERGYTĖS second.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif
perskaičiau visus Jūsų pašnekesius šiame forume, grožėjausi augintiniais ir įsimylėjau šią veislę wub.gif PASAKA visom prasmėm wub.gif
šiuo metu nėra galimybės įsigyti šuniuko, bet kažkada tikrai tikrai jį turėsiu bigsmile.gif wub.gif o kokios kainos vyrauja šios veislės? nes kiek žiūrinėjau tai LT nėra daug veislynų unsure.gif
Atsakyti
Senokai tylu čia pas Jus unsure.gif 4u.gif

jau seniai žaviuosi koli veisle, žinojau ir apie Šelti, bet niekada nesugalvojau pasiskaitinėti apie ją.. bet kai paskaitinėjau tai vis užmiršti jos negaliu ir labai noriu tokį mielą pūkų kamuoliuką turėti wub.gif pavergė širdį ne tas žodis blush2.gif jau net vyro išsiprašiau ir pinigus taupyti pradėjau biggrin.gif tai, kai grįšim iš užsieniaus, nes visam ten neplanuojam pasilikti, ieškosiuos savojo šeltuko bigsmile.gif
labiausiai norėčiai marmurinuko juodom akytėm wub.gif tobula wub.gif bet ar taip dažnai pasitaiko..? nes kiek žiūrėjau tai marmurinė spalva vyrauja žydrom akytėm... o man jos nelabai blush2.gif rolleyes.gif

dar norėjau paklausti, kuo skiriasi patinėlių ir mergyčių charakteriai? gal kurie prieraišesni, ar šiaip kokie lyčių skirtumai vyrauja? smile.gif
ir kokios kainos veislynuose vyrauja maždaug , jei šuniuko neplanuotume vežti į parodas? smile.gif

tikiuosi padėsiu atgaivinti temą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute91: 20 rugpjūčio 2012 - 09:13
Sveika prisijungusi, Šeltčiu veislynu tikrai nedaug, charakteriai nieko nesiskiria tiek kalyčiu, tiek patinuku, tik patinukai būna ilgesnio plauko, plaukuotesni. kaip ir visam pasaulyje patinai turi būti gražesni už mergaites. kainos veislynuose skiriasi. Turi klausti-rašyti -skambinti kiekvienam asmeniškai.
Niekas nerašo, nes nera ir kam verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irish Cool: 20 rugpjūčio 2012 - 09:19
o aš manau, kad reiktų rašyti, dalintis naujienomis ir įspūdžiais ir taip populiarinti šią gražią veislę 4u.gif 4u.gif nes kažkaip atrodo, kad Lietuvoje ji visai nepopuliari kažkodėl unsure.gif

o tai kiek iš šiame forume paminėtų veislynų vis dar tęsia savo veiklą? smile.gif
dar ne dabar, bet kažkada tikrai prisidėsiu prie Jūsų ir kaip Šeltuko/ės augintoja wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute91: 20 rugpjūčio 2012 - 12:02