Įkraunama...
Įkraunama...

Šelti arba mini kolis

Begalo grazus suniukas! wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Man tai labai įdomiai kai skirtingų spalvų akytės smile.gif
Atsakyti
Sveikinam su nauja augintine smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkie_lady @ 2011 11 24, 13:19)
Sveikinam su nauja  augintine smile.gif

Ačiū už sveikinimus, graži auga anukielė,
Atsakyti
Sveiki, jungiuos prie seltuku myletoju burelio, mes isigyjom Anetes suneli Billy Romance, nezinau kaip ten del standartu bet musu seimos sirdziu medalius ir titulus jis jau turi smile.gif
Atsakyti
Mano Arsa, einanti, berods, vienuoliktuosius metus ir puikiai susitvarkanti su dviem corsais, kuriuos pati ir užaugino smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo echidna: 13 gruodžio 2011 - 17:46
Sveiki, reikia patarimo: suniukui dabar jau 3 men 10 d ir pastebejau kad viena ausyte kelias, stovi beveik, kaire atrodo gerai nulinkus o desine kaip aviganio daros, kreipemes i veta tai nieko naudino nepasake jauciu pati nezino. Skaiciau kad kramatoma guma klijuojat tai bandem bet nudraske per 5 min, mes is klaipedos gal cia yra gerai ismananciu apie sia veisle kas galetu patarti/padeti?
Atsakyti
Kreipkites i veiseja is kurio pirkote mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai malonu, kad prisijungėt prie forumo. smile.gif Del ausytės parašykit man į el paštą colliesdog@gmail.com parašysiu kaip tvarkyti ausytę ir duosiu nuorodą su foto kaip klyjuoti. Pasirodikit ir su savo mažyliu, jau pasiilgom. bigsmile.gif


O mes pasirodom
user posted image


user posted image
Atsakyti
Laba diena, gal kas zinot, ar siuo metu kas nors turi seltuku? O gal kas planuoja naujas vadas pavasariui? smile.gif
Atsakyti
Labai grazus sunys. smile.gif wub.gif
Atsakyti
labas, atsiprasau, bet gal galit zinote kur galima siuo metu isigyti selti kalyte ? blush2.gif
Atsakyti