Įkraunama...
Įkraunama...

Šelti arba mini kolis

QUOTE(cile @ 2011 02 27, 21:31)
Cia jau nuo kilmes, galbut spalvu priklauso - siaip 1000-2000 lt. Koki uzsilikusi "petuka" gal ir uz 800-900 galima gaut smile.gif

Atleiskite, kas tas "petukas" blush2.gif Ir ar daug plaukų būna namuose, visgi jie ilgaplaukiai, bet gražuoliai 4u.gif
Atsakyti
Kadangi kailis netrumpas tai atitinkamai ir tų plaukučių yra...Pet klasės šuniukas turi kilmės dokumentus, tačiau dėl kažkokio trūkumėlio negali eit į parodas.
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas galetu parasyti, kada reikia ir kas kiek laiko skiepyti seltukus?
Pirminius skiepus padare suniuko seimininkai ir minejo, kad veliau skiepyti reikes po metu. Balandi mums pirmi metukai - kokie skiepai reikalingi? Dekoju uz atsakyma.
Dar klausimukas - kokios firmos sausu maistu maitinate?
Dekoju uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(Štefutė @ 2011 03 03, 22:17)
Sveiki,

Gal kas galetu parasyti, kada reikia ir kas kiek laiko skiepyti seltukus?
Pirminius skiepus padare suniuko seimininkai ir minejo, kad veliau skiepyti reikes po metu. Balandi mums pirmi metukai - kokie skiepai reikalingi?

Kaip ir visus sunis seltuka reiktu skiepyt metai nuo paskutinio skiepo, t.y. apie 1.2-1.3 metu, zurint kokio amziaus jis gavo paskutinius kompleksinius skiepus.
Atsakyti
O kokį šeltuką turite, pasirodykit, papasakokit daugiau apie jį wink.gif Aš asmeniškai, jei duodu sausą, tai ProFine firmos.
Atsakyti
QUOTE(Štefutė @ 2011 03 03, 22:17)
Sveiki,

Gal kas galetu parasyti, kada reikia ir kas kiek laiko skiepyti seltukus?
Pirminius skiepus padare suniuko seimininkai ir minejo, kad veliau skiepyti reikes po metu. Balandi mums pirmi metukai - kokie skiepai reikalingi? Dekoju uz atsakyma.
Dar klausimukas - kokios firmos sausu maistu maitinate?
Dekoju uz atsakymus

Parodykite savo šeltuką 4u.gif
Atsakyti
Taip gražiai prašote, kad negaliu atsilaikyti 4u.gif
jei rimtai, tai nestipriai dalyvauju SM, tai nelabai žinau, kaip tai daroma blush2.gif
Galiu prasiųsti į el.p., parašykite man asmeninę žinutę mirksiukas.gif
Papildyta:
O kur perkate Profine?
Gal galite parašyti čia arba į a.ž kontaktus?
Atsakyti
QUOTE(Štefutė @ 2011 03 08, 12:19)
Taip gražiai prašote, kad negaliu atsilaikyti  4u.gif
jei rimtai, tai nestipriai dalyvauju SM, tai nelabai žinau, kaip tai daroma  blush2.gif
Galiu prasiųsti į el.p., parašykite man asmeninę žinutę  mirksiukas.gif
Papildyta:
O kur perkate Profine?
Gal galite parašyti čia arba į a.ž kontaktus?

Tai siųskite čia į forumą, manau visi norės pasidžiaugti jūsų grožiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Štai štefutės augintinis, tikiuosi šeimininkė apie jį papasakos daugiau... ax.gif
user posted image
Atsakyti
Na va, mano gražuolis įkeltas 4u.gif
Ačiū kolegei už pagalbą drinks_cheers.gif

Klausimas - kaip dažnai maudote šeltuką? reikia, nereikia?

Kokia daugumos nuomonė, ar būtina šunį maitinti sausu maistu?
Šeltukas buvo pirktas mamai dovanų, nes prieš tai turėjo Koli. Išgyveno 18 metų. Mama niekaip nesutinka maitinti sausu maistu, nes šuo neva susirgs vėžiu. Verda jautieną, avieną, laukinieną su kruopom. Sako labai gerai wub.gif
Patarkite 4u.gif
Atsakyti
Aš apiplaunu su vandenuku tik kai purvina iš lauko grįžta, šiaip maudyčiau jei būtų būtina, tai yra kai kur rimtai išsipurvintu arba prieš parodą, šiaip nematau reikalo. Labai sveikintina, kad turit laiko ir užsiimat maisto gaminimu šuniui, tai tikrai nėra blogai. Tik paįvarinkit racioną daržovėm, varškytes, jogurto naturalaus duokit ir pan.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Štefutė @ 2011 03 21, 13:44)
Kokia daugumos nuomonė, ar būtina šunį maitinti sausu maistu?
Šeltukas buvo pirktas mamai dovanų, nes prieš tai turėjo Koli. Išgyveno 18 metų. Mama niekaip nesutinka maitinti sausu maistu, nes šuo neva susirgs vėžiu. Verda jautieną, avieną, laukinieną su kruopom. Sako labai gerai  wub.gif
Patarkite  4u.gif

Labai puikus serimo budas, tik gal nereiketu mesytes virti. O kruopas kokias duodat?
Atsakyti