Įkraunama...
Įkraunama...

Šelti arba mini kolis

Labas rytas, Vivata nera bailiuke, bet ji visada tokia liudna be nuotaikos, tik su mano sūnumu 14- čiu. ji linksmesne ir aš kai su pas žaidziu tai kelias minutes pralinksmeja.
Atsakyti
Matosi, kad liudnutė, nes uodgytę pabrukus. O pas mus abi šeltukės niekada nebūna liūdnos, abi tik striksi, kad vos sugaudyti įmanoma. biggrin.gif Šelsė tik parodose bikštutė pasidaro, tik sustingsta ir stovi, o Anetė atvirkščiai parodose pasiutus pasidaro, vos nulaikau. biggrin.gif
Atsakyti
Na Vivatos toks būdas, jai gi grodžio men bus 2 metukai,sumoteriškejo, bet už tai Filai nera ribu žaidimams ANETĖS ir Atenes motinai
Atsakyti
Va kokie mažyliai nuostabus, na man tas balčiausias fainiausias, kazin kaip su ta spalva bus? ęia Vivatos giminaičiai.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Man ir labai patiko tas šuniukas. O čia dabar gimė šitie šuniukai? Labai gražūs. wub.gif
Atsakyti
visai čia niekas nebenori užsukti ir ka nors parašyti ar parodyti.
tai pasirodome mes mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai fainuoliai tie šeltukai. Dukra pradėjo lankyti kinologų būrelį (Šiauliuose), tai ten jų vis būna. Grįžusi vis papasakoja: koks ten Justas šaunuolis, duodasi paglostomas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Roskyte @ 2010 09 08, 14:59)
Labai fainuoliai tie šeltukai. Dukra pradėjo lankyti kinologų būrelį (Šiauliuose), tai ten jų vis būna. Grįžusi vis papasakoja: koks ten Justas šaunuolis, duodasi paglostomas  4u.gif

sveika, sakykite su kokiu šuniuka ateina jūsų dukra. Taip justas jau nebejaunas, veteranas, o Vivata yra justo sesute jauniausioji. Teisejai vilniuje ja labai išgyre, sake labai labai graži kalyte, labai gero sudejimo,temperamento, tik va kad butu linksmesne tai butu puiku.
Atsakyti
QUOTE(Irish Cool @ 2010 09 08, 15:03)
sveika, sakykite su kokiu šuniuka ateina jūsų dukra. Taip justas jau nebejaunas, veteranas, o Vivata yra justo sesute  jauniausioji. Teisejai vilniuje ja labai išgyre, sake labai labai graži kalyte, labai gero sudejimo,temperamento, tik va kad butu linksmesne tai butu puiku.


Su čihuahua (ilgaplauke trispalve) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Roskyte @ 2010 09 08, 21:42)
Su čihuahua (ilgaplauke trispalve)  ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Roskyte @ 2010 09 08, 23:03)

viskas aišku, labai grazi kalyte ir išdykusi, wub.gif Na tai susitiksime rytoj burelyje.
Atsakyti
Vakar šventėje šeltukas Justas į kadrą pakliuvo. Nuostabus šuo, neatsižiūriu, koks gražus. wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti