Įkraunama...
Įkraunama...

Šelti arba mini kolis

Kaip finai, tai su mano Anete giminaičiai. smile.gif Gal žadate kada parodose sudalivauti? 4u.gif Gal foto savo gražuolio turite? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(collie @ 2010 07 23, 15:33)
Kaip finai, tai su mano Anete giminaičiai.  smile.gif  Gal žadate kada parodose sudalivauti?  4u.gif  Gal foto savo gražuolio turite?  ax.gif

Foto dar neturiu, o ir įkelti nemokėčiau blush2.gif
Atsakyti
Nukopijavau kur buvo paaiškinimas.
rba galite nuotraukas įkelti per www.radikal.ru
1. Browse ir pasirenkam foto i6 savo kompiuterio.
2. Tuomet spaudžiam apačioje žalią knopkę „Zagruzit“
3. Nuotraukai užsikrovus, kopijuojame 2 nuorodą.(copy)
4. Ir replikuojam į temą šia nuorodą (paste)

Kaip turėsite savo mažiuko foto įkelkite, labai smagu būtu pamatyti Anetės giminaitį. smile.gif
Atsakyti
Sveiki, atsiprašau, jog taip įsiterpsiu į šią temą, bet gal kasnors pakomentuosite šį postą plačiau??? Užtikau jį visai netyčia per google..


QUOTE(Irish Cool @ 2010 02 07, 12:36)
siaubas voas epakliuvau i sukčiaus pinkles. Atseit norėjo pirkti Seltukesmergytes abidvi sau i prancuzija,  aš lyg ir sutikau, bet man kilo itarimas tuomet, aip jis pasake man nereikia ne skiepu, nei cipo tik Lt dokumentus. Na čia buvo kabliuko pradžia. ir istudijavau va ka  : tai Edikas mankevicius <eddiem14@hotmail.com>
http://www.google.lt/search?q=eddiem14%40hotmail.com&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a
tik labai gaila kad nemoku angliškai, et su google pagalba bandau kažka išsiversti, nors r nesamons išverčia, bet vistiek šį, bei tą.
nesuprantu ar čia juo ta rezidencija?
http://www.petsonthebrain.com/1231/dog-kennel-kent/



Man būtent šis žmogus skambino, kaip tik nori pirkti iš mūsų du šuniukus. Sakė esantis iš Belgijos, ieško sau šuniuko ir savo draugui... na nepasirodė nieko keisto, bet va pagooglinus jo pavardę radau Jūsų šitą postą........... ir net šiurpuliai per kūną nuėjo... verysad.gif
Atsakyti
Aš jums patarčiau tikrai neparduoti, jai jums rūpi jūsų šuniukų ateitis, nes apie šį žmogų jai ne pirmą kartą girdžiu ir beto viel viskas kartojasi. O daugiau apie šį žmogų manau galėtu pasakyti "Irish Cool"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo collie: 06 rugpjūčio 2010 - 08:59
papasakokite, apie ką jūs čia? g.gif
Atsakyti
sveiki, na pasirodome ir mes, nors dar ir Vivatos apipešioti plaukai, bet daug maža ataugo.
Čia mes laisvai stovim
user posted image
va čia jau rimčiau g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Uoi koks gražuolis išaugo, jau taip pasikeitęs. wub.gif O plaukučiai papėšioti mažai matosi, labai gražus kailis. Pas Anetę Nepakartojamas kailis auga, dar mažai matosi, bet ant nugaros ilgas labai kailis, kas patinka ir pirmą kartą matau tokį šunį, kad ji nei biškio neturi kvapo, Šelsė labai stiprų kvapą turi tokį nemalonu, tai ją džnai reikia maudyti, o Anetė nei biškio neturi jokio kvapo. Pas Mūsų Šelsytę irgi kailis labai gražus pasidarė, abi tokios pukuotukės dabar, laukiam nesulaukiam parodų, įdomu ką teisėjai dabar pasakys kaip jos taip išaugo. Bėja kaip jūsų Atėnė laikosi?. smile.gif Ikeliu keletą foto mūsų mažių. mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo collie: 14 rugpjūčio 2010 - 18:09
QUOTE(collie @ 2010 08 14, 20:07)
Uoi koks gražuolis išaugo, jau taip pasikeitęs.  wub.gif  O plaukučiai papėšioti mažai matosi, labai gražus kailis. Pas Anetę Nepakartojamas kailis auga, dar mažai matosi, bet ant nugaros ilgas labai kailis, kas patinka ir pirmą kartą matau tokį šunį, kad ji nei biškio neturi kvapo, Šelsė labai stiprų kvapą turi tokį nemalonu, tai ją džnai reikia maudyti, o Anetė nei biškio neturi jokio kvapo. Pas Mūsų Šelsytę irgi kailis labai gražus pasidarė, abi tokios pukuotukės dabar, laukiam nesulaukiam parodų, įdomu ką teisėjai dabar pasakys kaip jos taip išaugo. Bėja kaip jūsų Atėnė laikosi?.  smile.gif Ikeliu keletą foto mūsų mažių.  mirksiukas.gif

ui kokia mano mergina išaugusi, daili, ir mazoji tavo grazi mergiote. Žinai Collie nezinojau kad selciai turi kvapa, manieji pasikeisdami gi lovoje miega su sunumi ir aš ju nemaudau tankiai na retkarciais prieš paroda, ir lauke duksta bet kvapo jokio neturi. g.gif
Atsakyti
Vat, vat ir Anetei nei biškio kvapo neturi, mūsų Sveiga tokį nestipru, na o Šelsė tai kaip šeškiukas, maudau su šampūnu kas dvi savaites, bet tik pabūna kelias dienas be kvapo ir viel atsiranda, bet pas ją visai kitoks kailis negu pas Anetę, pas Anetute toks minkstas lengvai krentantis, o pas Šelsę biški pasišiauses ir labai tankus. Anetė man nepaprastai graži, tokia nepakartojama tiek charakteriu tiek išvaizda, ent jau man. smile.gif Jau keičiasi tesok kekvieną dieną, jau ir kailukas pastaruoju metu pradėjo sparčiai augti. smile.gif O kaip Anetutės sesutė laikosi, gal foto turite, labai būtu smagu pamatyti Anetės sesutę. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo collie: 14 rugpjūčio 2010 - 20:18
QUOTE(collie @ 2010 08 14, 22:17)
Vat, vat ir Anetei nei biškio kvapo neturi, mūsų Sveiga tokį nestipru, na o Šelsė tai kaip šeškiukas, maudau su šampūnu kas dvi savaites, bet tik pabūna kelias dienas be kvapo ir viel atsiranda, bet pas ją visai kitoks kailis negu pas Anetę, pas Anetute toks minkstas engvai krentantis, o pas Šelsę biški pasišiauses ir labai tankus. Anetė man nepaprastai graži, tokia nepakartojama tiek charakteriu tiek išvaizda, ent jau man.  smile.gif Jau keičiasi tesok kekvieną dieną, jau ir kailukas pastaruoju metu pradėjo sparčiai augti.  smile.gif  O kaip Anetutės sesutė laikosi, gal foto turite, labai būtu smagu pamatyti Anetės sesutę. smile.gif

tuoj su tavimi susisieksiu :mirksiukas:mano kompas stringa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irish Cool: 14 rugpjūčio 2010 - 20:21
Labai dėkoju jums už informacija, tikrai pravers. Bėja, laukiam nesulaukiam kada susitiksime parodoje. mirksiukas.gif
Atsakyti