Įkraunama...
Įkraunama...

Šelti arba mini kolis

Sveikos šeltukų mylėtojos . Rodomės jums ir mes. Vardas Zbitka , 1,5 metų amžiaus... Be galo meilus , protingas ,švelnus ir linksmas šuniukas. Visos šeimos džiagsmas... user posted image

user posted image

Norime su jumis draugauti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vince0405: 14 birželio 2010 - 12:15
Uoi koks gražus jūsų šeltukas. wub.gif Džiugu, kad prisijungėte. smile.gif O jusiškis su dokumentais patinukas? Gal dalivaujete parodose? 4u.gif
Atsakyti

Pas mus mergytė - Zbitka, su dokumentais, o parodose buvom pasižvalgyti, o dalyvauti nesiryžtu, ten taip viskas sudėtinga, visai neturiu patirties blush2.gif ... O paaiškinti irgi nėra kam. Štai ir prie jūsų prisijungiau, nes ieškom draugų ir labiau patyrusių šeltukų mylėtojų...
Atsakyti
Atsiprašau, ne taip vardą perskaičiau. 4u.gif Labai graži jūsų kalytė, bet jai norite ateityje sudalivauti parodoje, tai butinai reikia ausytes tvarkyti, nes pas šeltukus turi būti ausų galiukai nulinke, tai geriausiai užklipinti kuo nors pačius ausų galiukus, kad nusvertu ausytčių galiukus. O parodose nieko sudetingo, geriausiai pasiskaitinėti forumuose ir pasižiurėti video pavizdžiui šeltukų ringo ir pasiskaitinėti apie hendlingą. smile.gif Reikia šuniuką tik išmokinti gražiai bėgti šalia ir stovėti savo stovėseną. smile.gif O iš kokio veislyno jūsų gražuolė? smile.gif
Atsakyti
Mes iš "Sėkmės formulės". O dėl ausyčių, tai ką reikia su jom daryti? Turim tokį tepaliuką vaistinėj gamintą, tai kol būna užteptas ,tol ausytės nulinkusios, o nutrupa - jos ir vėl stačios doh.gif . Gal dar yra kokių būdų jas užlenkti?
O dėl parodų, tai reiks rimčiau užsiimti...
Atsakyti
QUOTE(vince0405 @ 2010 06 15, 00:04)
Mes iš "Sėkmės formulės". O dėl ausyčių, tai ką reikia su jom daryti? Turim tokį tepaliuką vaistinėj gamintą, tai kol būna užteptas ,tol ausytės nulinkusios, o nutrupa - jos ir vėl stačios  doh.gif . Gal dar yra kokių būdų jas užlenkti?
  O dėl parodų, tai reiks rimčiau užsiimti...

man lygiai tas tas pats, aš išbandžiau paprasta iškramtyta guma užklijavau gabaliuka ir laike tol kol pati nenukrapščiau. o del parodu kur jus gyvenate bandysime padeti, surasti žmogu kas užsiima dresuras.
Atsakyti
Mūsų Šelsiai irgi problemos su ausimis, bet mes dantų pastą sumaišome su žvyrų ir užtepame ant ausų galiukų tai laiko iki kol nenuvalom, tik būna bėda kai Anetė kol dar būna neišdžiuve nulaižo tą pastą. biggrin.gif O jai gyvenate Kaune tai žinau labai dauk kas galėtu padėti ir išdresiruoti ringui nemokamai šunį ir suteikti visą informaciją ir pamokinti apie parodas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo collie: 15 birželio 2010 - 07:16
Mes gyvenam Kretingoje. Kiek domėjausi visi šeltukų mylėtojai gyvena kitam gale Lietuvos verysad.gif.
O auseles , kai Zbitkai patepu, tai eina galvą prie žemės prispaudus, užpakaliuką iškėlus, stengiasi nusivalyti, ir su letenom brauko per ausis, juoko būna lotuliukas.gif . Netinka jai suteptos ausys... Reikės Jūsų pasiūlytus būdus išmėginti. Kažin , o kramtomą gumą nukrapščius ausys nebus nudepiliuotos g.gif ? Su dantų pasta irgi šaunus būdas, ir pigus . O kas yra hendlingas ? Supratau, kad lyg ir šuns pristatymas... Mano dukrytė su Zbitka mokinasi gražiai bėgioti, kaip parodose nusižiūrėjom, bet jeigu būtų daug žmonių aplinkui, manau mano šuneliui visai kiti dalykai rūpėtų... O pavadėliai parodoms yra kokie nors specialūs?
Atsakyti
QUOTE(vince0405 @ 2010 06 15, 11:49)
Mes gyvenam Kretingoje. Kiek domėjausi visi šeltukų mylėtojai gyvena kitam gale Lietuvos  verysad.gif.
   O auseles , kai Zbitkai patepu, tai eina galvą prie žemės prispaudus, užpakaliuką iškėlus, stengiasi nusivalyti, ir su letenom brauko per ausis, juoko būna  lotuliukas.gif . Netinka jai suteptos ausys... Reikės Jūsų pasiūlytus būdus išmėginti. Kažin , o kramtomą gumą nukrapščius ausys nebus nudepiliuotos  g.gif ? Su dantų pasta irgi šaunus būdas, ir pigus . O kas yra hendlingas ? Supratau, kad lyg ir šuns pristatymas... Mano dukrytė su Zbitka mokinasi gražiai bėgioti, kaip parodose nusižiūrėjom, bet jeigu būtų daug žmonių aplinkui, manau mano šuneliui visai kiti dalykai rūpėtų... O pavadėliai parodoms yra kokie nors specialūs?

nusivalao labai gerai pas mano suniukus ir buvo ilgai užklijota guma o Antariukui ir dabar viena ausyte paklijoju nes atsistoja. Aš paklausiu vienos moterytes gal ji zinos kas Kretingoje ar netoji jusu gali padeti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irish Cool: 15 birželio 2010 - 11:17
Viską reikia klijuoti į ausyčių vidų, tada tikrai gerai nusivalo. smile.gif O pasta tai tikrai labai gerai, su guma nebendžiau, bet pasta ilgai laikosi ir kaip su žvyru būna tai sunkesnė, tik reikia palaukti kol išdžiuna pastą, nes pirmą kartą kaip tepiau ir paleidau neišdžiuvus viską nusipurtė. biggrin.gif Labai šaunu, kad jūsų dukrytė begioja su ja, o del žmonių tai pabandykite nueiti į parką kokį pabėgioti, arba kur yra daugiau žmonių. O apie henlingą čia galite pasiskaityti http://www.dresurakl...=...a&Itemid=10 . O parodiniai pavadėliai turi būti specialūs, mes naudojame tokį http://www.kika.lt/i...;itemId=1074421.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo collie: 15 birželio 2010 - 11:19
QUOTE(collie @ 2010 06 15, 13:17)

Ikelkit Anetes ir mažosios foto labai gražias turite jei ne aš ikelsiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irish Cool: 15 birželio 2010 - 11:19
Na va keletas Anetės foto. smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo collie: 15 birželio 2010 - 11:29