Įkraunama...
Įkraunama...

Šelti arba mini kolis

smile.gif+2009 12 02, 11:57-->
QUOTE(Blondinė smile.gif @ 2009 12 02, 11:57)
Ui, sveikinu, smagu leliukai labai  biggrin.gif , o kas tata?  lotuliukas.gif

na dar neaisku 100%, tik 2 savaites tepraejo,bet ji pasidare daug ramesne, nebtrekalioje kaip anksciau ispkdavo iki 1,5 metro aukscio. Tata yra Aukses trispalvis.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enny: 02 gruodžio 2009 - 12:55
Tikėsimės, kad bus leliukų. O kaip jūsų patinukas? Kodėl ne su juo, per jaunas? g.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 12 02, 18:27-->
QUOTE(Blondinė smile.gif @ 2009 12 02, 18:27)
Tikėsimės, kad bus leliukų. O kaip jūsų patinukas? Kodėl ne su juo, per jaunas? g.gif

Ne butu buves ne per jaunas, bet nutariau su juo neveisti nieko ir suradome jam kitus namus. Patinukas labai grazus, bet neveisimui labai jau jautrus svetimiems zmonem, nenorejau juo traumuoti. Jau nusiziurejau ir uzsisakiu is estijos veislyno suniuka, tik neaisku kas ir kokie gims. pavasari.
Atsakyti
Aišku, o iš kokio veislyno?
Atsakyti
smile.gif+2009 12 03, 11:14-->
QUOTE(Blondinė smile.gif @ 2009 12 03, 11:14)
Aišku, o iš kokio veislyno?

na kol kas tyliu, kad ne prisikarkseciau blush-anim-cl.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Aš irgi taip darau, nes baisi zababonsčikė esu, tai tyliu kaip kapas, visiems pasakau po fakto bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos, na kaip cia tylu ir nyku, nejaugi nebera selčiu myletoju. Va pas mus jau naujas gyventuojas tarp meino meškenu mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Ui, koks gražuolis wub.gif , man regis mes čia tik dvi mylėtojos ir plepam g.gif
Atsakyti
ko gero sis šeltukas atkeliavo is rusijos, šiaštadieni ji parsivežiau iš vilnius, iki vilniaus atveže.
Jis is http://ketrins.spb.ru/index.html , veislyno
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enny: 20 gruodžio 2009 - 22:30
user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Chmmmm švenčia šeltistės... Kaip čia tylu... g.gif
Atsakyti