Įkraunama...
Įkraunama...

Šelti arba mini kolis

QUOTE(Kopytė @ 2009 11 12, 09:35)
Dydisis šelčio brolis pateko į bėdą!

Kolio veislės šuneliui skubiai reikia naujų namų  
 

Šakiuose soduose rastas juodas kolis. Radę žmonės iš kaimynų suprato, jog tas šuo jau ten ne dieną ir ne dvi -jų sklype. Pamatęs žmones, jis ir į automobilį prašėsi, ir į namą lindo - akivaizdžiai naminis.
Žinoma yra menka tikimybė kad šuo pasiklydo, nes neatrodo bastūnas. Bet greičiausiai tai eilinė šio sunkmečio auka... Atvežė į sodus ir paliko prie namo kur būdą pamatė (būda mamos šuniukui, kurį vasarai į sodą atveža).
Atsikratė. O tas vargšas ir sėdi. Laukia, kol sugrįš paimti.
Ar yra šansų surasti tokiam šuniui šeimininkus?
Radusių žmonių kontaktai:  +37061421699

daugiau informacijos www.lese.lt


aisku mazai sansu, bet jis man LABAI panasus... g.gif
http://www.kinologij...=...2&Itemid=26
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikodema: 12 lapkričio 2009 - 09:48
na kur visos dingo Šelčių myletojos g.gif , nejaugi gripai prispaude schmoll.gif .
Atsakyti
Tfu tfu tfu po kol kas gripas dar neprispaudė bigsmile.gif , česnakus valgom, medų laižom lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 11 25, 21:04-->
QUOTE(Blondinė smile.gif @ 2009 11 25, 21:04)
Tfu tfu tfu po kol kas gripas dar neprispaudė  bigsmile.gif , česnakus valgom, medų laižom  lotuliukas.gif

Na jei gripas nepalauze, tai kuo greiciau rodyk savo grozius. Paskykite man kaimietei is vidurio lietuvos, blush2.gif , kodel si selciu tema vos ne gale vis atsiduria aaaaaaa g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enny: 26 lapkričio 2009 - 00:38
:4u:kur visos g.gif
Atsakyti
Aha, kažkaip neaktyvios mes, biski apsileidom doh.gif , naujausia ir š......ia naujiena, kas mano Iryskos dukrai kaimynų šuo nukando priekinę letenėlę doh.gif doh.gif doh.gif , siaubas, kaip gaila, šeimininkė sakė, kad jau gyja jau gerai, greit siūlus iš bigės (košmaras) išims, o to šuns šeimininkai net nepaklausė, kaip jaučiasi šunytė gun_bandana.gif , jaučiu siūsčiau tą kaimynų šunį į amžinos medžioklės plotus bash.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 11 29, 21:06-->
QUOTE(Blondinė smile.gif @ 2009 11 29, 21:06)
Aha, kažkaip neaktyvios mes, biski apsileidom  doh.gif , naujausia ir š......ia naujiena, kas mano Iryskos dukrai kaimynų šuo nukando priekinę letenėlę  doh.gif  doh.gif  doh.gif , siaubas, kaip gaila, šeimininkė sakė, kad jau gyja jau gerai, greit siūlus iš bigės (košmaras) išims, o to šuns šeimininkai net nepaklausė, kaip jaučiasi šunytė gun_bandana.gif , jaučiu siūsčiau tą kaimynų šunį į amžinos medžioklės plotus  bash.gif

oi kaip siaubingai, ar visiskai nukando ar tik perkando? g.gif as jau ta jausma zinau,nes mano vokieciu avigane kale buvo labai apdraskiusi mano Atiene, mes ja net kaune pas Evalda Dirzinauska ligonineje buvome palike visai savitei ant laseliniu buvo, nieko atkele ,viskas praejo ir susitvarke ir su nervukais viskas gerai jau praejo 4 men., ir ka jus manote ir vel ji viska pamirsusi soka nat tvoros puola vokiecius aviganius. (viena kale) doh.gif doh.gif doh.gif . As ir zadejo kai stero busenoje buvau ir uzmigdyti ta savo kale, bet veterinaras gerai i prota ikrete, tai kazkaip atslugo tas noras.Tikriausiai buciau veliau sau nagus nusigriauzusi ir is proto isejusi,nes be galo myliu ir ta vokieciu aviganiu kale. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enny: 29 lapkričio 2009 - 22:43
Visai nukando doh.gif , siaubas. O šuo tai kaimynų, per kelis namus, peršoko per tvorą, ir darė ką norėjo, sakė, kad to šuns šeimininkė kieme buvo, bet nesugebėjo to šuns suvaldyt doh.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 11 30, 19:13-->
QUOTE(Blondinė smile.gif @ 2009 11 30, 19:13)
Visai nukando doh.gif , siaubas. O šuo tai kaimynų, per kelis namus, peršoko per tvorą, ir darė ką norėjo, sakė, kad to šuns šeimininkė kieme buvo, bet nesugebėjo to šuns suvaldyt  doh.gif

O viešpatie iš tikro reiketu uz kampo priejus [COLOR=yellow]pykšteleti [COLOR] galejo parašyti pareiškima policijai nors butu gera bauda gave.
Atsakyti
Kreipėsi į advokatą, duos į teismą.
Atsakyti
smile.gif+2009 12 01, 23:08-->
QUOTE(Blondinė smile.gif @ 2009 12 01, 23:08)
Kreipėsi į advokatą, duos į teismą.

va tai ia geros naujienos, saunuole thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , na tyliai pasigirsiu, ko gero mano Fila susikerge. laukciau suniuku tiesiai per paroda kuri prisiregistravau sausio men., kaune
Viwata. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enny: 01 gruodžio 2009 - 22:37
Ui, sveikinu, smagu leliukai labai biggrin.gif , o kas tata? lotuliukas.gif
Atsakyti