Įkraunama...
Įkraunama...

Šelti arba mini kolis

QUOTE(norali @ 2009 08 09, 19:47)
Enny, koookie nuostabus jusu suneliai wub.gif  wub.gif  wub.gif  apsizliumbiau verysad.gif pamacius visus siuos nuostabius sunelius, taip jie man primine manaja koliuke Linda, kuria pries metus palaidojau verysad.gif
vis ziurineju ivairius sunelius, einu i turgu sestadieniais, galvoju gal kurios nors veisles suneliai labai kris sirdin, bet  schmoll.gif nieko panasaus neatsitinka. O cia iskart  bigsmile.gif pamaciau ir vel noriu sunelio 4u.gif
Papildyta:
as cia taip isiterepiau ax.gif o kokia mazdaug kaina selciuku gali buti?

na as dar ju neturiu, bet galiu paklausti, pazasyk man i az
Atsakyti
QUOTE(LaiLaa @ 2009 08 09, 18:41)
Domėtis tai aš domiuosi, tik dėl veislės nesu 100 proc. tikra. Ir dar truputį palauksim. Nors va šelčiukai man labai patinka. O prie dekoratyvių skaitosi, ar kaip? Šiaip reiktų nediduko šuniuko, nu ir šelčiai matau tokie vidutiniai. Nu žodžiu reikia pirmiausiai susirinkti info apie juos, parodyti mergaitei foto, sužinoti kainą maždaug (berniuko ne veisimui ir ne parodoms) ir tada galvoti kažką.

Ai tiesa, o kaip jie sutaria su katėmis  g.gif



Su katemis sutaria puikiai thumbup.gif. Mikliai susivokia, koks ju charakteris, pakalbina zaisti, niekada neskriaudzia, bet ir neikyrauja.
Mano katinui 7 m. , o seltukei -3,5 m. Jokio vargo nebuvo. Draugeliai net lova pasidalina biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki! bye1.gif
Ar priimsite i temuke dar viena nari?
Laba diena tiems,kuriuos virtualiai nors mazai,bet pazistu 4u.gif
Susipazinkite,cia Prada mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labutis, gražuole wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Julia B. @ 2009 08 14, 22:13)
Sveiki! bye1.gif
Ar priimsite i temuke dar viena nari?
Laba diena tiems,kuriuos virtualiai nors mazai,bet pazistu 4u.gif
Susipazinkite,cia Prada mirksiukas.gif
user posted image
user posted image



Sveiki, prisijunkit, prsijunkit. 4u.gif Graziai augat! Saunuoles! Pagalvokit apie parodas.
Atsakyti
Blondine,aciu!
Kopyte,nesitikejau tokio galima sakyti komplimento bigsmile.gif Aciu!
Parodose nenoriu dalyvauti,bet kadangi noriu viena karta sulaukti mazyliu,tai kartais pagalvoju.
Atsakyti
sveikos, na sianadiena buvau "Naktie rapsodija" veislyne mano Vivatos namuciuose ir maciau tokius grozius marmurinius, pasakiski groziai spalvyte melsvo dangaus wub.gif wub.gif wub.gif . Visi marmuriniai veliau ikelsiu nuotraukas.
Atsakyti
QUOTE(Enny @ 2009 08 20, 16:51)
sveikos, na sianadiena buvau "Naktie rapsodija" veislyne mano Vivatos namuciuose ir maciau tokius grozius marmurinius, pasakiski groziai spalvyte melsvo dangaus  wub.gif  wub.gif  wub.gif . Visi marmuriniai veliau ikelsiu nuotraukas.



O Vivatai laiko dabar? Jei pas ja namuciuose jau broliukai ir sesutes yra?
Atsakyti
QUOTE(Kopytė @ 2009 08 20, 19:38)
O Vivatai laiko dabar? Jei pas ja namuciuose jau broliukai ir sesutes yra?

tai juos Milute turi suniuku vada. Milute-Vivata sesutes mirksiukas.gif Vivata buvo paskutine vada, juos mama isejo i pencija ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enny: 20 rugpjūčio 2009 - 23:31
Man regis tuos grožius aš mačiau wub.gif , ypač faina viena mergeliūtė wub.gif . Laukiam fotkių drinks_cheers.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 08 22, 08:31-->
QUOTE(Blondinė smile.gif @ 2009 08 22, 08:31)
Man regis tuos grožius aš mačiau  wub.gif , ypač faina viena mergeliūtė  wub.gif . Laukiam fotkių  drinks_cheers.gif

Juo tie patys ir ta fainiausia su daug balto lieka veislyne wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
sveikos, va kaip zadejau keleta nuotraukysiu is seltuku gyvenimo.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti