Įkraunama...
Įkraunama...

Šelti arba mini kolis

QUOTE
Apsauginis darbuotojas sakė, kad šis šuniukas jį užpuolė, todėl jis ant jo užsiundė savo kovinį šunį.


Ne, nu iš tokio gun_bandana.gif ąsilo nedelsiant šunį reikia atimt...

Tikiuosi, kad šeltukui viskas bus gerai. Beje, jei su antkakliu, nutrūkusiu pavadžiu, tai tikrieji šeimininkai taip pat turi kažkur būt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Indindraja @ 2008 05 16, 20:48)
Atsiprašau, kad įsiveržiu į jūsų temą, bet štai ką radau viename iš pifų  verysad.gif
Galbūt kas iš jūsų draugų norėtų laikyti šelti? Nežinau, kiek jame iš tikrųjų šelčio, bet istorija labai liūdna...
Vakar (gegužės 13d.) į Kauno rajono Vaisvydavos autocentrą atklydo šuniukas, jaunas, Šelti veislės, su antkakliu, prie antkaklio prisegtas gabaliukas, likęs nuo pavadėlio grandinėlės. Darbuotojos glostė šuniuką, šėrė, jis buvo linksmas ir draugiškas. Autocentro valytoja žadėjo po darbo vakare išvesti šuniuką iš teritorijos. Kas toliau buvo, niekas tiksliai nežino, bet ryte rado šuniuką sukandžiotą, palindusį po mašina, dulkėtu, suveltu kailiu. Apsauginis darbuotojas sakė, kad šis šuniukas jį užpuolė, todėl jis ant jo užsiundė savo kovinį šunį. Ryte darbuotojos paskambino savo pažįstamai - LVA studentei, paprašė pagalbos. Studentė su draugėm nuvažiavo į Vaisvydavą, ištraukė šunį iš po mašinos, išvežė į LVA Kriaučeliūno klinikas gydytojo apžiūrai. Chirurgas padarė galvos nuotrauką, nes įtarė kaukolės skilimą. Rentgeno nuotraukos nesuteikė vilties, kaukolė skilus, pakilus, sunki snukio edema (ištinęs snukutis, pagurklis), galvoje kelios "skylės". Vežant mašinoje, šuniukas laižė mergaitei ranką, vizgino uodegą, necypė, reagavo į aplinką. Gydytojo teigimu, jeigu neprasidės bakterinės komplikacijos, šuo pasveiks, jis jaunas, labai švariu pilvuku ir gražiais sveikais dantimis, žvilgsnis draugiškas, pasitikintis. Jį dabar globoja studentės mama, tačiau neturi galimybių ilgai šuniuką laikyti namuose.
Šitą info radau čia
Kaip sužinojau, apie jį rašoma ir kitose temose, na bet paplatinimas nepakenks, gal dar kas perskaitys...
Dabar svarbiausia, kad jis pasveiktų...



Sito vaiko istorija placiai pasklidus. Susisiekem su veislynu, kuris turejo marmuriuku suniuku. Nelabai buvo daug ten entuziazmo bent patikrinti, ar ne ju suniukas, nes is pirmuju nuotrauku buvo sunku nuspresti, ar ten tikrai seltukas, ar ne. O paskui atsirado kitu seltistu, kurie norejo ji priglausti. Bet kazkas greiciau padare gera darba. Sekmes ir sveikatos maziukui! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(echidna @ 2008 05 18, 11:21)
Ne, nu iš tokio gun_bandana.gif ąsilo  nedelsiant šunį reikia atimt...

Tikiuosi, kad šeltukui viskas bus gerai. Beje, jei su antkakliu, nutrūkusiu pavadžiu, tai tikrieji šeimininkai taip pat turi kažkur būt  g.gif



Man idomu, gal galima ta "kruta" vyruka, kuris nuo suniuko "gynesi" koviniu sunimi paduoti gyvunu teisiu apsauga uzsiimanciai tarnybai. tegu atlieka tyrima, bent nervus tam debilui patampys. Be to, teritorija turejo buti filmuojama, gal irasai isliko.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kopytė: 19 gegužės 2008 - 08:38
Gal kas zino kokia firma ten saugo?Klausiu todel kad gali buti jog tai mano kolega,ir nervus jam patampyti su valdzios pagalba man butu paprasciau.Jis net teises neturi dirbti su "koviniu"sunimi,jau vien tuo pazeidzia istatyma.
Atsakyti
QUOTE(basia @ 2008 05 19, 11:30)
Gal kas zino kokia firma ten saugo?Klausiu todel kad gali buti jog tai mano kolega,ir nervus jam patampyti su valdzios pagalba man butu paprasciau.Jis net teises neturi dirbti su "koviniu"sunimi,jau vien tuo pazeidzia istatyma.



Nezinau, gal Ice tea ar amiara zino...ar kas is forumieciu is Kauno puses...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kopytė: 19 gegužės 2008 - 13:16
Valio valio valio thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(basia @ 2008 05 19, 00:30)
Gal kas zino kokia firma ten saugo?Klausiu todel kad gali buti jog tai mano kolega,ir nervus jam patampyti su valdzios pagalba man butu paprasciau.Jis net teises neturi dirbti su "koviniu"sunimi,jau vien tuo pazeidzia istatyma.

Gera mintis - tokiam puspročiui tikrai nepakenktų bash.gif

Gal yra žinančių kaip šuniukas jaučiasi?
Atsakyti
Šuneliu rūpinamasi, jis jaučiasi patenkinamai, turi namučius thumbup.gif . O su sargu viskas išsiaiškinta ir jis nubaustas .
Atsakyti
QUOTE(amiara @ 2008 05 19, 21:44)
Šuneliu rūpinamasi, jis jaučiasi patenkinamai, turi namučius  thumbup.gif . O su sargu viskas išsiaiškinta ir jis nubaustas .


Taip jam ir reikia cool.gif , tikiuosi, kad cucas pilnai atsigaus drinks_cheers.gif , o apsauginis-ne bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(amiara @ 2008 05 19, 21:44)
Šuneliu rūpinamasi, jis jaučiasi patenkinamai, turi namučius  thumbup.gif . O su sargu viskas išsiaiškinta ir jis nubaustas .



Gerai, gal kita karta pagalvos, kad ir kitiems skauda....net jei jie ir kalbeti nemoka. O ka jam padare?
Atsakyti
SELTUKAI! nesnauskit! specializuota paroda nusimato 4u.gif Registruokites -susitiksim prie ringo mirksiukas.gif

http://www.kinologij...info_britai.doc
Atsakyti
QUOTE(Kopytė @ 2008 06 09, 10:59)
SELTUKAI! nesnauskit! specializuota paroda nusimato 4u.gif  Registruokites -susitiksim prie ringo mirksiukas.gif

http://www.kinologij...info_britai.doc



Tikiuosi prie ringo susitiksim ne tik šeimininkus, bet ir jų augintinius, ką?? Kopyte? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Jonuko_mamka @ 2008 06 15, 16:34)
Tikiuosi prie ringo susitiksim ne tik šeimininkus, bet ir jų augintinius, ką?? Kopyte? tongue.gif


Labai tikiuosi, kad jusu chebryte paskutine minute nepersigalvos lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti